9 Mayıs Pazar günlük burç yorumları

Abone Ol 

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 9 Mayıs Pazartesi gününün günlük burç yorumları…

9 Mayıs Pazar günlük burç yorumları #1

9 Mayıs Koç burcu yorumu

Kendinizi ifade etmenin en güzel yollarından birinin, maddesel özgürlükten geçtiğini biliyor ve yaşamı farklı yönlerden irdelemek istiyorsunuz. Bugün, Aşk gezegeniniz Merkür, size duygusal ilişkilerinizde yenilik sunuyor. Akılca anlaşabileceğiniz bir kişiden etkilenebilirsiniz. İlişkinizi dostluk bazında sürdürmeye çalışın.

9 Mayıs Pazar günlük burç yorumları #2

9 Mayıs Boğa burcu yorumu

Birlikte çalıştığınız insanlara vereceğiniz şansla gücünüzü arttıracaksınız. İlgi alanınızın artmasıyla değişik iş profilleri karşınıza çıkacaktır. Seçim şansınızı kullanırken; mantıklı adımlar atmalısınız. Çevrenizde yapıcı bir tablo sergilerken, düşünce birliğinde olan kişileri de kaynaştıracaksınız.

9 Mayıs Pazar günlük burç yorumları #3

9 Mayıs İkizler burcu yorumu

Bugün tam anlamıyla her şeyden bıkmış usanmış bir haldesin! Öfkeni bu kadar yükseltecek sadece tek bir insan var. O da tabi ki sensin! Bugünün açıları, seni davranış değişikliğine götürebilecek varoluş krizlerini destekler nitelikte. Bundan sonra kelimelerini daha dikkatli seçmeyi unutmayacaksın.

9 Mayıs Pazar günlük burç yorumları #4

9 Mayıs Yengeç burcu yorumu

Araştırmacı yapınızı daha fazla zorlamanız gerekmiyor. Bugün, birlikte olacağınız topluluklarda kendi özünüze dönmek isteyebilir çevresel olaylara ilgisiz kalabilirsiniz. Bazı dostlarınızla istediğiniz iletişimi kurma konusunda zorlanacaksınız. Düşüncelerinizin yanlış anlaşılması sizin tarzınızla ilgili bir olay.

9 Mayıs Pazar günlük burç yorumları #5

9 Mayıs Aslan burcu yorumu

Aktif bir şekilde kullandığınız zihinsel yeteneğinizle, hedefleriniz yolunda karşınıza çıkan engelleri aşacaksınız. Birlikte çalıştığınız insanlardan disiplin doğrultusunda taleplerinizin olması, onlarda tepki yaratabilir. Daha dikkatli olun.

9 Mayıs Pazar günlük burç yorumları #6

9 Mayıs Başak burcu yorumu

İkili ilişkilerinizde maddi kaygılarınız ön plana çıkıyor. Hiç istemediğiniz halde sevdiklerinizle tartışmak zorunda kalıyorsunuz. Bugün, iş ortamınızın daha canlı ve samimi olması için girişimde bulunacak, olumlu sonuç alacaksınız.

9 Mayıs Pazar günlük burç yorumları #7

9 Mayıs Terazi burcu yorumu

Derin duygular içindesiniz. Aile içi olayları da gözardı etmeyerek, onların da fikirlerini almak isteyeceksiniz. Bugün gücünüzü birleştirecek ve yaratıcılığından yararlanabileceğiniz dostlara ihtiyacınız var. Enerjinizi yükseltmelisiniz.

9 Mayıs Pazar günlük burç yorumları #8

9 Mayıs Akrep burcu yorumu

Bugün, çevrenize karşı ketum bir tavır içindesiniz. Bazı olayları tekrar tekrar irdeliyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerden maddi destek isteyebilirsiniz. Olayların nedeni üzerinde durduğunuz zaman kısa sürede çözüme ulaşacaksınız.

9 Mayıs Pazar günlük burç yorumları #9

9 Mayıs Yay burcu yorumu

Yakın geçmişinizi artık düşünmek istemiyorsunuz. Yapacağınız her türlü çalışmalarınızı ileriye dönük planlamalısınız. Eş ve iş ortaklıklarında özgür çalışmaktan yanasınız. Emir almaktan hoşlanmıyorsunuz. Ay'ın bulunduğu konum, düşüncelerinize belli bir felsefe getirerek, sizi olumlu yönde etkileyecek.

9 Mayıs Pazar günlük burç yorumları #10

9 Mayıs Oğlak burcu yorumu

Sistemli yapınız yüzünden çevrenizle ters düşme olasılığınız var. Özellikle, bugün size karşı çıkabilirler. Dikkatli olmalı ve enerjinizi yansıtabileceğiniz kişilerle aynı ortamı paylaşmalısınız. Olaylara kayıtsız kalamayacaksınız.

9 Mayıs Pazar günlük burç yorumları #11

9 Mayıs Kova burcu yorumu

Uzun vadeli işler için uygun bir zemin düşünüyorsanız, ihtiyacınız olan konunun özelliğini tam olarak araştırmalısınız. Bugün Ay'ın konumu, size detaylar ve gerekli alt yapı için, bazı ip uçları sunacaktır. Hırslı hedefleriniz ve ısrarcı tavırlarınızla başaramayacağınız iş yok. Derin fakat pratik düşüneceğiniz bir gün içindesiniz.

9 Mayıs Pazar günlük burç yorumları #12

9 Mayıs Balık burcu yorumu

Bugün toprakla haşır neşir olmak için ideal bir gün. Dışarıda vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Şu an doğa anayla iletişim kurmak size iyi gelebilir. Uzun bir doğa yürüyüşüne çıkar ya da evinizin çevresinde dolaşırsanız kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz. Dünya sizi çağırırken kendinizi dört duvara hapsetmeyin! Bahçe işleriyle uğraşma istiyorsanız bugün bir şeyler ekmek, çim biçmek ya da zararlı otları temizlemek için muhteşem bir gün.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu