7 Mayıs Cuma günlük burç yorumları

7 Mayıs günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 7 Mayıs Cuma günlük burç yorumları.

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 7 Mayıs Cuma gününün günlük burç yorumları...

7 Mayıs Koç burcu yorumu

7 Mayıs Koç burcu yorumu

Enerjinizin gücü karşısında birtakım hatalar yapabilirsiniz. İyi bir planlamayı ihtiyacınız var. Zihinsel dağınıklık yaşamazsanız, bugün bir çok başarıyı bir arada sentezleyebileceksiniz. Arkadaşlarınızla birlikte bir çok organizasyon gerektiren çalışmalar içinde olacak ve yaptığınız işlerden duygusal tatminler sağlayacaksınız.

7 Mayıs Boğa burcu yorumu

7 Mayıs Boğa burcu yorumu

Duygusal yönlerinizi ortaya çıkaran sosyal çalışmalar içine girecek ve uzun zamandır beklediğiniz performansı yakalayacaksınız. Karşıt görüşte olan insanları ikna etmeniz kolay olacaktır. Yeteneklerinizin anlaşılması için, yakın çevrenizdeki insanları hoşnut etmeyi denemelisiniz.

7 Mayıs İkizler burcu yorumu

7 Mayıs İkizler burcu yorumu

Bugün kelimeleri kullanmaktaki büyülü yeteneğinizi ortaya koyacaksınız. İletişim gerektiren tüm işler size kolay gelecek. Mesaj ve e-postaları yanıtlamak ya da rapor yazmak için ideal bir gün. Düşüncelerinizi ifade ederken doğru cümleleri bulmakta hiç zorlanmayacaksınız. Topluluk önünde konuşmanız gerekiyorsa notlarınıza pek bakmayın. Bırakın sıcaklığınız ve mizah yeteneğiniz doğaçlama yoluyla ortaya çıksın.

7 Mayıs Yengeç burcu yorumu

7 Mayıs Yengeç burcu yorumu

Birlikte çalıştığınız kişilerin, sizinle aynı fikirde olmasına dikkat ediyorsunuz. Bugün yeniliklere açık olacaksınız. Fakat her olaya soğuk bir mantıkla yaklaştığınız için, sizi anlamaları zorlanabilir. Çekiciliğinize güvenerek birçok işinizi istediğiniz yöne çekebileceksiniz.

7 Mayıs Aslan burcu yorumu

7 Mayıs Aslan burcu yorumu

Yaratıcılığınızı kullanmak için fırsatları akıllıca değerlendirmelisiniz. Yakın ilişkilerinizde pozitif davrandığınız zaman kendinizi huzurlu ve mutlu hissediyorsunuz. Bugün, iletişim konusunda oldukça şanlısınız.

7 Mayıs Başak burcu yorumu

7 Mayıs Başak burcu yorumu

Aynı anda bir çok işi bir arada yapmanız sayesinde, kendinize daha fazla zaman ayırabiliyorsunuz. Bugün karşıt burcunuzda yer alan Ay'dan etki alıyor ve fikirlerinizde değişimler yaşıyorsunuz. Partnerinizin sizi anlaması güçleşebilir.

7 Mayıs Terazi burcu yorumu

7 Mayıs Terazi burcu yorumu

İnsanlar sizin duygusallığınızla ilgili fazla müdahaleci olduklarında, kendinizi anında geri çekiyorsunuz. Kırılgan sınırlarınızla savunmaya geçiyorsunuz. Hedeflerinizin sınırları içinde kısıtlamaların olmadığını onlara anlatmalısınız.

7 Mayıs Akrep burcu yorumu

7 Mayıs Akrep burcu yorumu

Kendinizi çok iyi tanıyor ve kişiliğinizden taviz vermek istemiyorsunuz. Kendinizi kanıtlama savaşı içinde olmak bazıları için önemli olamayabilir. Ama siz, amaçlarınıza göre yaşadığınız için fikirlerinizi savunmaktan yanasınız.

7 Mayıs Yay burcu yorumu

7 Mayıs Yay burcu yorumu

Kişisel egonuzu tatmin edecek bazı olayların gündeme gelmesiyle kendinizi aktif hissedeceksiniz. Bugün, Ay'dan aldığınız olumlu etkiler, yaratıcılığınızı ortaya çıkarıyor. Yaptığınız her şeyin anlamlı olmasını istiyorsunuz. Ailenizin duygusal desteğini üzerinizde hissettiğiniz zaman çok daha mutlu oluyorsunuz.

7 Mayıs Oğlak burcu yorumu

7 Mayıs Oğlak burcu yorumu

Ay'ın konumu sayesinde, mantıklı olmanız gereken konularda duygusal davranışlar sergiliyorsunuz. Bugün, yakın dostlarınız tarafından desteklendiğinizi görmek sizi hayli güçlendirecek. Onlarla ortak fikirler üreteceksiniz.

7 Mayıs Kova burcu yorumu

7 Mayıs Kova burcu yorumu

Bugün yalnızlık duygunuz çok güçlü ve olaylara duygusal yaklaşıyorsunuz. Anlaşılmadığınızı zannederek, arkadaşlarınızın kalbini kırabilirsiniz. Geçmişinizle ilgili yaşadığınız olayların etkisinde kaldığınız zaman daha çok karamsarlaşabiliyorsunuz. Ayrıca çevrenizle ilgili yardımlaşma duygunuz yoğun olduğu bir gün yaşayacaksınız.

7 Mayıs Balık burcu yorumu

7 Mayıs Balık burcu yorumu

Bugün kendiniz önemli bir olaya başlamak için seçilmiş bulabilirsiniz. Grupları organize etmek ve benzer düşünen insanları bir araya getirmek için olağanüstü bir yeteneğe sahip olduğunuz için doğal bir seçimsiniz. Neden bir risk almıyor ve gerçekten eşsiz bir şey planlamıyorsunuz? Yaratıcı sezginiz size iyi hizmet edecektir. Hiç şüphe yok ki bu olay tam bir başarı olacak.

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ