6 aylık serüven: Mars Koç burcunda

28 Haziran'da başlayan Mars Transiti, bol karmaşalı bir süreçle 7 Ocak 2021 tarihine kadar sürecek. Astrolog Ceylin Çelebi, Kadın ve Kadın okurlarına özel Mars Transiti'nin burçlar ve yükselen burçlar üzerindeki etkilerini değerlendirdi.

Mars 28 Haziran tarihinde saat 04:45'te Koç burcuna geçti. 10 Eylül 2020'de retro yapacak. 14 Kasım tarihine kadar da retro hareketine devam edecek. 7 Ocak 2021 tarihine kadar da Koç burcundaki ilerleyişine devam ediyor olacak.

Bu Mars Koç burcunda retro yaptığı için yaklaşık 6 ay kadar sürecek uzun bir transit olacak. Mars Koç burcunun doğal yöneticisidir. Burada standart davranmaya yani doğasının özelliklerini yansıtmaya eğilimlidir. Bu süreçte Mars'ın kavgacı, zorlayıcı, agresyon yaratıcı, fazla enerjik doğasından en çok etkilenecek olanlar başta elbette Koç burçları, karşıt burçları olan Teraziler, kare açı alacak olan Yengeç ve Oğlak burçları olacaktır.

Mars'ın Koç burcunda seyahati boyunca Koç burcunun haritamızda denk düştüğü alanlarda kendimizi ortaya koymakta çekinmeyeceğiz. Daha enerjik ve aktif bir şekilde bu ev ile ilgili hayat alanını harekete geçireceğiz. Ani öfke durumlarına daha fazla şahit olacağımız bir süreçte bizleri bekliyor olacak. Önce yapıp sonra oturup düşüneceğimiz birçok olay yaşayabiliriz. Bu da zaman zaman bizleri zorlayacak sonradan pişman olmamızı sağlayacak olabilir. Yine ilgili olduğu hayat alanlarında aşırı cesur ve direkt olabiliriz. Ani alacağımız kararlar söz konusu olabilir. Asi tavırlar sergileyebilir ve kendimizi ezdirmeyiz. Mücadele sözlü olabileceği gibi uç durumlarda fizikselde olabilir. Bu nedenle bilhassa bu süreçte trafikte de daha temkinli olmamız, sonradan pişman olunacak durumlar içerisinde bulunmamaya dikkat etmeliyiz. Zira sinirlerimizi kontrol etmekte çok kolay olmayabilir. Aynı zamanda kazalara, acele hareketler sonucunda meydana gelecek sakarlıklara dikkatli olmakta gerekir.

Mars'ın retro yapacağı süreç olan 10 Eylül ve 14 Kasım tarihleri arasında geçtiği alanların üzerinden tekrar geçecek ve ileri hareketinden sonra tekrar geçecek. Dolayısıyla aşağıda belirteceğim alanlarda önemli konuları, gündemleri olanlar bu süreçte Mars'ın bir geri bir ileri hareketinden hararetle etkilenecek olabilir. Tam hır gür ve kargaşa bitti derken tekrar aynı konular açılıp tekrar kavgalar, sürtüşmeler yaşanabilir. Buna da ayrıca dikkatinizi çekmek istedim. Biliyorsanız öncelikle yükselen burcunuza göre hangi hayat alanlarınızın etkileneceğini okumanızı tavsiye ederim.

Koç burçları ve yükselen Koç

Koç ve yükselen Koç burçları, fiziksel görünüm, sağlık, bireysel hedefler ile ilgili konularınızda önemli etkiler alıyor olacaksınız.

Boğa burçları ve yükselen Boğa

Boğa ve yükselen Boğa burçları, bilinçaltı konuları, rüyalar, hastane ve hapishane ile ilgili durumları ile ilgili konularınızda önemli etkiler alıyor olacaksınız.

İkizler burçları ve yükselen İkizler

İkizler burçları ve yükselen İkizler burçları sizler sosyal çevre, arkadaşlar, işten gelen kazançlarınız etki altında olacak.

Yengeç burçları ve yükselen Yengeç

Yengeç burçları ve yükselen Yengeç burçları sizler iş, meslek, kariyer, sosyal statü ile ilgili konularınızda önemli etkiler alıyor olacaksınız.

Aslan burçları ve yükselen Aslan

Aslan burçları ve yükselen Aslan burçları sizler yurtdışı, yabancılar, hukuksal süreçler, yüksek eğitim ve eşinizin yakın akrabaları ile ilgili konularınızda önemli etkiler alıyor olacaksınız.

Başak burçları ve yükselen Başak

Başak burçları ve yükselen Başaklar, kredi, borçlar, ortak paylaşımlar, eşin parası, nafaka ve miras ile ilgili konularda önemli etkiler alıyor olacaksınız.

Terazi burçları ve yükselen Terazi

Terazi burçları ve yükselen Terazi, sizler karşıt alandan yani eş, ortak, sözleşmeler, davalar ile ilgili konularınızda önemli etkiler alıyor olacaksınız. Aynı zamanda kazalara da açık olabilirsiniz. Temkinli olmanızı tavsiye ederim.

Akrep burçları ve yükselen Akrep

Akrep burçları ve yükselen Akrep, çalışma alanları, iş ve çalışma koşulları, hastalıklar, evcil hayvanlarınız varsa onlarla ilgili konularınızda önemli etkiler alıyor olacaksınız.

Yay burçları ve yükselen Yay

Yay burçları ve yükselen Yay, aşk hayatı ve çocuklar, keyif aldığınız aktiviteleriniz ile ilgili konularda etkiler alabilirsiniz.

Oğlak burçları ve yükselen Oğlak

Oğlak burçları ve yükselen Oğlak burçları sizler ev, yuva, aile, ebeveynlerinizle alakalı konularınızda önemli etkiler alıyor olacaksınız.

Kova burçları ve yükselen Kova

Kova burçları ve yükselen Kovalar, yakın çevre, kardeşler, eğitim, iletişim alanlarıyla alakalı etkileneceksiniz.

Balık burçları ve yükselen Balık

Balık burçları ve yükselen Balıklar, parasal koşullar, maddi imkanlar, sahip olunan yetenekleriniz etki altında olacak.

Astrolog Ceylin Çelebi

Instagram: astrolifeceylin

YouTube

[email protected]

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ