6 Ağustos Cuma günlük burç yorumları

Abone Ol 

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 6 Ağustos Cuma gününün günlük burç yorumları…

6 Ağustos Cuma günlük burç yorumları #1

6 Ağustos Koç burcu yorumu

Duygusal konularda patlamalar yaşayacağınız özel günlerden biri. Partnerinizle aranızda önlemeyen bir çekim söz konusu. Fakat duygularınızı anlamak çok zor. Bugün kıskançlığınızı bastırmak zorundasınız. Sosyal yaşamın renkli yönü, birlikteliğinizi olumsuz etkileyecektir.

6 Ağustos Cuma günlük burç yorumları #2

6 Ağustos Boğa burcu yorumu

Yenilikçi davranışları kolay benimseyen bir yapınız yok fakat, bugün olaylara kısa sürede uyum sağlamaya çalışmalısınız. Yaptığınız her türlü çalışmaya, yaratıcılığınızı aktararak kendinize özgü davranışlar sergiliyorsunuz. İmajınızla ilgili değişim süreci içindesiniz. Aniden ortaya çıkan olaylara karşı hazırsınız.

6 Ağustos Cuma günlük burç yorumları #3

6 Ağustos İkizler burcu yorumu

Bugün, yaşlı kişilerin yardımına koşabilirsiniz. Derin düşüncelerin insanı olmanıza rağmen, fazla sorumluluk aldığınız zaman, aniden her şeye sinirlenebiliyorsunuz. Güçlü kişiliğiniz; birçok sorunu da beraberinde getiriyor. Duygusal sorunlarınızı kafanıza çok takıyorsunuz.

6 Ağustos Cuma günlük burç yorumları #4

6 Ağustos Yengeç burcu yorumu

Olayları çok fazla irdeliyorsunuz. Bugün, bilinçaltınızın yoğunluğuna 'dur' demelisiniz. Mesleki konumlarınızın size sağlayacağı avantajlardan faydalanmalısınız. Sizden daha yaşlı kişilerin desteğini alacaksınız.

6 Ağustos Cuma günlük burç yorumları #5

6 Ağustos Aslan burcu yorumu

Bugün daha fazla çalışmaya eğilimlisiniz. Kendinizi belli bir düzene aitmiş gibi görmeniz, iş disiplininizi arttırıyor. Duygusal ilişkilerinizde isteklerinizi yeniden belirlemelisiniz. Çok gerginsiniz. Bugün konulara sabit bakmanızda yarar var.

6 Ağustos Cuma günlük burç yorumları #6

6 Ağustos Başak burcu yorumu

Ailenizin isteklerini hissedebileceğiniz bir gün. Annenizin aykırı fikirleri aklınızı karıştırabilir. Duygusal yaşamınızla ilgili konuları ailenizle paylaşmak zorunda kalabilirsiniz. Bugün, fikirlerinizi ateşli bir şekilde savunuyorsunuz.

6 Ağustos Cuma günlük burç yorumları #7

6 Ağustos Terazi burcu yorumu

Duygusal ilişkilerinizin önemli olduğu bir gün. Partnerinizle ortak kararlar alacak ve kendinizi mutlu edecek aktivitelerin planlarını yapabilirsiniz. Birlikte yeni keşifler yapmak istiyorsanız, uygun bir gün seçmiş bulunuyorsunuz. Cazibeniz dikkat çekiyor.

6 Ağustos Cuma günlük burç yorumları #8

6 Ağustos Akrep burcu yorumu

Bugün sosyal ilişkilerinize ağırlık vermek isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki kişilere iyi niyetle yaklaşacak ve onların duygusal problemlerine çare bulmaya çalışacaksınız. Hedeflerinize yaklaşırken, çevrenize kendinizi sevdirmeyi iyi biliyorsunuz.

6 Ağustos Cuma günlük burç yorumları #9

6 Ağustos Yay burcu yorumu

Kendinizi sınamalı ve özel düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Sezgilerinizin sizi yönlendirmesine izin veriyor ve ayrıca ruhsal dengeniz için, olaylara mantıklı bir yorum getirmek istiyorsunuz. Sabırlı olun, sonuç olumlu olacaktır.

6 Ağustos Cuma günlük burç yorumları #10

6 Ağustos Oğlak burcu yorumu

Sevgilinizden alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak. Bu haberler sayesinde, sevdiğinizle bir araya gelebilir ve geleceğinizi ilgilendiren konularda, bazı önemli kararlar alabilirsiniz. İşyerinde yaşanan pürüzleri gidermek elinizde. Sert olmamaya özen göstermeli, başka fikirlere de kulak vermelisiniz. Önemli kararlar öncesinde karşınızdakinden emin olun. Aksi takdirde pişman olabilirsiniz. Günü yaklaşan borcunuzu kapatmak için bir miktar daha borca girmeniz gerekebilir.

6 Ağustos Cuma günlük burç yorumları #11

6 Ağustos Kova burcu yorumu

Ortak paylaşım içinde olduğunuz kişilerle iletişim içinde olacağınız bir gün. Birilerinin sizi anladığını görmek ve duygu birliği içinde olmak sizi mutlu edecek. Bugün, yakın bağ içinde olduğunuz kişilerin sizden bir takım beklentileri olacaktır. Onlara yardım etmekte tereddüt etmemeniz, size manevi bir haz verecektir. Sizin farklı değerleriniz var.

6 Ağustos Cuma günlük burç yorumları #12

6 Ağustos Balık burcu yorumu

Duygusal konularda patlamalar yaşayacağınız özel günlerden biri. Partnerinizle aranızda önlemeyen bir çekim söz konusu. Fakat duygularınızı anlamak çok zor. Bugün kıskançlığınızı bastırmak zorundasınız. Sosyal yaşamın renkli yönü, birlikteliğinizi olumsuz etkileyecektir.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu