500 dolara hayallerindeki 'Pencere ev'i kurdular

Pennsylvania'da aile ziyareti sonrası ormanda yürüyüşe çıkan genç çift, ani bir karar alarak hayallerindeki 'pencere ev'i kurdular.

Amerikalı fotoğrafçı Nick Olson ve tasarımcı Lilah Horwitz çifti, aile ziyareti sonrası ormanda yürüyüş yaparken bir karar aldı.

Pencereden ev hayali

Günbatımının oluşturduğu manzarayı hayranlıkla izleyen genç çift, camdan bir evin hayalini kurdu. Bu doğrultuda hayallerindeki evi kurmaya çalışan çift pencere aramaya başladı.

500 dolara hayallerindeki 'Pencere Ev'i kurdular İZLE:

Araştırmalarına devam eden çift gittikleri New River Gorge Ulusal Parkı'nda eski pencerelerden oluşan bir hazineyle karşılaştı.

500 dolara mal oldu

Tüm pencereli alan, diğerlerini de çöpten toplayan ikili, kullanılmış çivi, tahta ve diğer malzemeler sayesinde evi 500 dolara mal etmeyi başardı.

Hayalleri için işlerinden ayrıldrılar

Evin inşaatını kendilerinin yaptığını söyleyen fotoğrafçı Olson ve tasarımcı Horwitz, bunun için işlerinden ayrıldıklarını belirtti. Evin bazı gereksinimleri olduğunu da vurgulayan Horwitz ve Olson çifti, ileride evi yükseltmek, bir mutfak, güneş enerjisi sistemi ve odun sobası eklemek istediklerini de ifade etti.

Yorumlar

YORUM YAZ