500 bin dolara yıl başı partisi

Her yıl anne Kris Jenner’ın ev sahipliği yaptığı Kardashianlar'ın yılbaşı partisine bu yıl Kim Kardashian ve Kanye West ev sahipliği yaptı. Yapay kar yağdırılan, 200 kişiye yemek verilen ve büyük güvenlik önlemlerinin alındığı parti 500 bin dolara mal oldu.

Kris Jenner'ın geleneksel yılbaşı partisine bu yıl Kim Kardashian ve Kanye West, Hidden Hills'teki 60 milyon dolarlık malikanesinde ev sahipliği yaptı. Aralarında Jennifer Lopez, Paris Hilton gibi ünlülerin de bulunduğu 200 davetlinin katıldığı, John Legend'in sahne aldığı partinin maliyeti 500 bin dolar olduğu öğrenildi.

Daily Mail'in haberinde, Kardashianlar'ın bunca harcamaya rağmen iyi bir reklam yaptıkları, parti haberlerinin Kylie Jenner'ın parfüm markasının, Kim Kardashian'ın parfüm markasının ve Khloe Kardashian'ın jean markasının satışına destek olduğu belirtildi. Dolayısıyla Kardashianlar, sarf ettikleri paradan fazlasını kazanmış oldular.

Lüks parti için malikanenin bahçesi tamamen yapay karla kaplandı. Davetliler, gecenin ilerleyen saatlerinde şık gece elbiselerine rağmen karda kayma oyunu oynayarak eğlendi. Partide dekorasyon ve yemekler kadar güvenlik için de harcama yapıldı. 50 güvenlik görevlisi partide görev aldı. Ayrca 20 park valesinin bulunduğu partide kimse aracını kendisi park etmedi. İşte Kardashianlar'ın 500 bin dolarlık Noel partisinden yansıyan kareler...

Yorumlar

YORUM YAZ