5 romantik kış düğünü renk konsepti

Yılın en doğal romantik zamanı olan kış mevsimi için en popüler kış düğünü renk konseptlerini derledik.

Ne zaman evlenmek istediğinize karar verdiniz ve belki de bir yer bile ayırttınız. Yani zor kısım bitti, iyi iş! Bir kış düğünü mükemmel bir seçimdir. Sezon çok hafiftir. Her şeyden önce, yılın doğal olarak romantik bir zamanıdır.

Dramatik dış giyimden, şömine başı kokteyllere, atlı arabalardan, mum ışığında akşam yemeklerine kadar bir düğün daha zarif olamaz. Ve muhtemelen tarih seçiminizi kıştan yana kullandıysanız, zaten bunu biliyorsunuz demektir.

Ruh haliniz için en iyi kış düğünü renk konseptlerini derledik. İşte kış düğünleri için en dokunaklı renk yelpazeleri.

Orman yeşili ve şeftali

Gün doğumunun sıcak renkleri, baştan çıkarıcı ve davetkar bir ruh hali yaratmak için harika bir seçenektir. Portakal ve pembe tonlarındaki çiçekler, buketinizde ve nedime elbiselerinde öne çıkarken, masalardaki yeşil tonlar da kendinizi bir kış düğününde hissetmenizi sağlayacak.

Siyah ve altın

Yeni yıl arifesinde evlenmeyi planlıyorsanız, siyah ve altın tonlarını ana temanız olarak alabilirsiniz. Siyah-altın karışımı, konuklarınıza bir partide olduklarını hissettirecek. Altın vurgunun odak noktası olması gerekirken, siyah vurgular her şeye kendilerini süslü hissettirecek.

Bordo ve açık pembe

Bordo ve açık pembe tonlarıi düğününüze oldukça romantik bir hava katacak. Açık pembe, atmosferi yumuşatabilir ve tatlı anlar ekleyebilirken, davetlilerin kıyafetlerinde, sofra ayarlarında ve çiçeklerde bordo tonları, harika bir renk uyumu yaratabilir.

Altın sarısı

Tüm düğünün konseptinizi altın tonları ile tasarlamayı düşünebilirsiniz. Koridordan çiçeğe ve mücevherlere kadar, altın tonları düğünü sıcak, sofistike ve eşsiz bir havaya sokacak.

Sis ve beyaz

Yeşilin bu koyu tonu, iç mekanda düğün yapıyor olsanız bile, bir açık hava canlılığı yaratmanıza yardımcı olabilir. Nedime elbiseleri sade ve zarif görünecek. Beyaz vurgusu, düğünün gelin enerjisi salgılamasını sağlayacaktır.

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

13-11-2019 11:08:22

altın sarısı çok güzel

YORUM YAZ