4Yüz Grubu 13 yıl aradan sonra geri döndü

4 Yüz 2007-2009 yılları arasında yayınladıkları 2 albüm ve 1 maxi single ile pop müziğin en sevilen isimleri arasında yer almışlardı. Tam 13 yıl sonra tekrardan geri döndüler. Kız kıza'dan sonra Çiki Çiki..

Abone Ol 

4 Yüz grubu iki kadın ve iki erkek üyesiyle hem şarkı söyleyip hem dans eden tek pop müzik grubu olarak alanlarında tektiler. 2007 yılında yayınladıkları Kız Kıza ile büyük bir hit yakalayan ve halen bu şarkıları ile hatırlanıp dinlenen grup, 2 albüm ve 1 maxi single yayınladıktan sonra solo kariyer kararı ile çalışmalarını durdurmuşlardı. Dostlukları hiç bozulmayan grup üyeleri 2020 yılında eski şarkılarına ev ortamında çektikleri klipler ile sosyal medyada çok konuşulmuşlardı.

Hayranlarının “madem görüşüyorsunuz yeniden birleşsenize” yorumları ile karşılaşan grup üyeleri, hasreti sonlandırma kararı aldılar. 4 Yüz grubu 13 yıllık bir aranın ardından müzik piyasasına geri döndü.

Piyasada oldukları dönemde Hepsi grubu ile rakip gösterilen ve Hepsi kızları ile de arkadaş olan 4 Yüz’ün, dün sosyal medyada yayınladıkları dönüş klibi ve bunun ünlü isimler ile magazin sayfalarında paylaşılmasının ardından sosyal medya kullanıcılarından, “sıra Hepsi’de” yorumları gelmeye başladı

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu