3D HIFU ile ameliyatsız gençleşin

Yüzündeki kışıklıklardan kurtulmak, çene kontürü ve yüz ovalini belirginleştirmek hatta gıdı bölgesindeki sarkmalardan kurtulmak isteyen ancak iğneli işlemlerden ya da cerrahi operasyonlardan çekinen pek çok insan bulunuyor. Sizinde bu gibi şikayetleriniz varsa ve alternatif bir çözüm arıyorsanız 3D HIFU tam size göre…

3D HIFU, İstanbul'da sadece seçkin ve sayılı klinikte uygulanan ameliyat ya da botoks, dolgu gibi iğneli işlemlere gerek duymadan gençleşme vaadeden yeni bir teknoloji olması ile biliniyor. Klasik Hıfu işleminin çok daha gelişmiş, yoğunlaştırılmış ve etkili bir versiyonu olan 3D HIFU, fokuslu ultrason ve ultherapi isimleri ile de anılıyor. 30 dakika içinde uygulanan tek bir seans ile lifting ve toparlanma etkisi yaratan işlem, acı ya da ağrı olmadan pek çok soruna alternatif bir çözüm oluştururken klasik germe ve toparlama uygulamalarının tarihe karışmasını sağlayacak gibi duruyor.

3d hifu

3D HIFU hem yüz hem de vücutta kullanılabiliyor

Anti-aging amaçlı uygulanan diğer tedavi yöntemlerine göre çok daha acısız ve zahmetsiz bir şekilde gıdı sarkmalarını, kaz ayaklarını ve alın kırışıklıklarını giderilmesini sağlayan altın etkili 3D HIFU, çene konturünü belirginleştirebiliyor, kaşları kaldırabiliyor ve yanak bölgesinde gözle görülür bir toparlanma etkisi yaratabiliyor. Uygulamanın en güzel yanı, sadece yüz bölgesine değil vücudun çeşitli bölgelerinde de kullanıma imkan tanıyarak yapılanma ve germe imkanı tanıması. Popo ve gögüs yapılandırma (dikleştirme), tüm vücut germe ve toparlama, kol bölgesi yapılandırma ve sarkmaları gidermenin yanı sıra selülit tedavisi de 3D HIFU ile uygulanabilen tedaviler arasında yer alıyor.

Tek seans ile 18 ay kalıcı etki

Ultherapi odaklamış ses dalgaları sistemi ile cildin orta ve üst tabakalarında bulunan kolajen sentezlerini uyarıyor ve cildin daha parlak görünmesinin yanı sıra toparlanma, sıkılaşma ve yapılanma sağlıyor.

Anti-aging teknolojilerinin en yenisi ve gelişmişi olan 3D HIFU cerrahi bir müdahale gerektirmeden, yara izine sebep olmadan ve cilt yüzeyinde kanama ya da travma yaratılmadan uygulandığı için hasta için de oldukça konforlu bir süreç olmasına imkan tanıyor. Geleneksel teknolojiler ile kıyaslandığında etki süresinde belirgin fark yaratan ultherapi sisteminin total sonucu bir ay içinde netleşiyor. Yaklaşık 30 dakika süren tek seanslık bir uygulama 18 ay boyunca etkilerini koruyabiliyor.

3D HIFU yaptırdığınız gün makyaj yapmayın

Medikal her uygulamadan sonra olduğu gibi, 3D HIFU'dan sonra da dikkat edilmesi gerken bazı noktalar bulunuyor. Örneğin; uygulama günü makyaj yapılmaması, uygulama sonrası 1 hafta kadar süreyle lazer epilasyon ya da ağda gibi işlemler uygulanmaması gerekiyor. Bunun yanı sıra günlük kullanılan nemlendirici ürünlerin kullanımına devam edilmesi ancak, ürünü cilde uygularken yukarı doğru masaj hareketleriyle işlem etkilerinin desteklenmesi öneriliyor. Ayrıca dışarı çıkmadan yarım saat kadar önce güneş koruyucu kullanılması gerekiyor.

3D HIFU uygulaması yaptırmak isteyen kişilerin çürük diş, migren ya da diş implantları varsa; mutlaka işlemi yapacak uzmanı bilgilendirmeleri gerekiyor.

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

Güler Erdogan 17-03-2021 00:19:15

Merhabalar HIFU3D ile Ultera aynı uygulama mı? Fiyatı ve atış sayısı nedir?

YORUM YAZ