3 Ağustos 2020 Kova Burcunda Uranüsyen Dolunay

Özellikle özgürlük ve bağımsızlık temalarına vurgu yapacak olan Kova Burcunda Uranüsyen Dolunay'ın etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi, Kadın ve Kadın takipçilerine özel değerlendirdi...

3 Ağustos 2020 tarihinde Kova burcunun 11 derecesinde Uranüsyen bir Dolunay meydana gelecek. Kova burcu ideolojileri, toplumsal meseleleri, grup ve toplulukları, özgürlük konularını, uzay ve astroloji konularını ve teknolojileri anlatır. Dolunay anı haritasında Oğlak burcu yükseliyor. Kova burcu konularında sistem ve düzenler oluşturulacağı ve daha öncesinde başlatılan konuların daha görünür hale geleceği bir Dolunay bizleri bekliyor.

Aynı zamanda haritada Boğa burcundaki Uranüs Ay ve Güneş'e tam kare açı yapıyor olacak. Bu da sıradışı ve beklenmedik birtakım konuların Dolunay'ın etkileri ile birlikte kendini göstereceğini anlatıyor. Hem Uranüs hem de Kova burcu özgürlük ve bağımsızlık temalarına vurgu yapıyor. Dolunay ile birlikte bu temalar daha fazla kendini gösterecektir.

Koç burçları ve yükselen Koç

Sevgili Koçlar, 3 Ağustos tarihinde Kova burcunda meydana gelecek olan Uranüsyen Dolunay sizleri arkadaş çevrenizle ilgili olarak etkiliyor olacak. Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla ilgili ani ve beklenmedik durumlar sizleri önemli bir tamamlanmaya götürebilir. Kariyerinizden elde ettiğiniz kazancınızda ne zamandır uğraşını verdiğiniz konular sonuçlanabilir. Zam alabilirsiniz veya bir işe girebilirsiniz. Bir proje görevini üstlendiyseniz Dolunay'ın etkin olacağı zaman diliminde tamamlayabilir ve bunun yansımalarını parasal kazanımlar alanında beklenmedik şekilde görebilirsiniz.

Boğa burçları ve yükselen Boğa

Sevgili Boğalar, 3 Ağustos saat 18:58'de Kova burcunda Uranüsyen bir Dolunay meydana gelecek. Dolunay'ın etkilerini daha çok kariyer hayatında yaşıyor olacaksın. Kariyerinle ilgili bir konuda bir tamamlanma yaşayabilirsin. Emeklilik beklentisi içindeysen bunu gerçekleştirebilirsin. Mevcut kariyerinde bir tamamlanma, bir kapanış sürecine girebilirsin. Ancak burada senden kaynaklanacak bir konunun aniden gelişmesi ve ortaya çıkması olabilir. Ani bir kararla evlilik kararı ya da evliliğinde sorun yaşayan bir yükselen Boğa isen boşanma kararı alabilirsin. 27 Nisan ve 4 Mayıs arasında doğan Boğa burçları Dolunay'ın daha fazla etkisinde kalacaklardır.

İkizler burçları ve yükselen İkizler

Sevgili İkizler, 3 Ağustos tarihinde Kova burcunda meydana gelecek olan Dolunay hava elementi bir burç olduğunuz için sizlere destekleyici ve işlerinizi kolaylaştırıcı etkiler sunuyor olacak. Yüksek eğitim, uzak yerlerle ilgili işleriniz, yabancılarla olan ilişkileriniz, yurtdışı konularınız ve uzak akrabalarınızla ilgili konularda önemli bir tamamlanma yaşayabilirsiniz. Hukuksal konularınız varsa beklemediğiniz bir etkiyle birlikte bir sonuç alabilirsiniz. Eşinizin ailesi ile aranızda ne zamandır bir sorun yaşıyorsanız, hastane ile ilgili ani bir durum nedeniyle aranızdaki buzlar birden eriyebilir, barışabilirsiniz.

Yengeç burçları ve yükselen Yengeç

Sevgili Yengeçler, 3 Ağustos tarihindeki Kova burcundaki Dolunay sizlerin ödemeler, krediler, ortaklaşa kazanımlar alanınızda meydana gelebilir. Ne zamandır ödemeleriniz, kazanımlarınız ile ilgili olarak sıkıntılar yaşıyorsanız Kova burcundaki Dolunay'ın etkisi ile bir ödemenizi tamamlamanız, bir borcunuzu bitirmeniz mümkün olabilir. Ne zamandır yürüttüğünüz bir proje sonuç verebilir veya kariyer hayatınızdan elde ettiğiniz gelir artabilir. Bu gibi etkilerin parasal kazanımlarınıza olan etkisi sayesinde beklenmedik şekilde bir kredinizi ya da ödemenizi nihayet sona erdirebilirsiniz.

Aslan burçları ve yükselen Aslan

Sevgili Aslanlar, 3 Ağustos tarihinde saat 18:58'de Kova burcunda meydana gelecek olan Dolunay sizleri tam karşıt alanınızdan etkiliyor olacak. Eşinizin hayatında veya sizin eşinizle olan hayatınızda bir tamamlanma durumu söz konusu olabilir. Bir ilişkisi olan bir yükselen Aslansanız ilişkinizi daha ciddi bir boyuta taşıyabilirsiniz. İlişkisinde ya da evliliğinde problem yaşayan bir yükselen Aslansanız ise burada bir kopuş yaşayabilirsiniz. Bir ortaklık ilişkisi de yine bu dönemde yaşayabilirsiniz. Kariyer hayatınızdaki sıradışı gelişmeler sizleri bu kararları almaya itebilir. Beklettiğiniz bir anlaşma varsa tamamlanabilir. 29 Temmuz ile 8 Ağustos arasında doğan Aslan burçları Dolunay'ın daha fazla etkisinde kalacaklardır.

Başak burçları ve yükselen Başak

Sevgili Başaklar, Kova burcunda meydana gelecek olan Dolunay sizlerin iş hayatınız, varsa yanınızda çalışanlarınız ile ilgili konularda sizleri etkileyecek. Bir iş başvurusundan haber bekleyen yükselen Başaksanız Dolunayın etkisi ile birlikte bekleyişiniz olumlu ya da olumsuz anlamda sonuçlanabilir. Mesleğinizle ilgili bir tamamlanma yaşayabilirsiniz. Yanınızda çalışan bir elemanınızla yollarınızı ayırabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konular hassaslaşabilir bu anlamda ayak bilekleriniz ile ilgili konularda ağrılarınız ya da yakınmalarınız olabilir. Evcil hayvanlarınız varsa onların da sağlığı hassaslaşabilir, dikkatli olmanız gerekir.

Terazi burçları ve yükselen Terazi

Sevgili Teraziler, 3 Ağustos tarihinde hava elementi bir burç olan Kova burcunda Uranüsyen bir Dolunay olacak. Bir hava elementi burç olarak sizler Dolunay'ın etkilerinden olumlu anlamda yararlanıyor olacaksınız. Zira sizin için olaylar kolaylıkla meydana geliyor olacak. Kova Dolunayı sizlerin çocuklarınız, aşk hayatınız ile ilgili konularda önemli tamamlanmalar içerisinde olmanızı sağlayabilir. Çocuklarınızın sürüncemede kalmış bir konusu ile ilgili güzel gelişmeler söz konusu olabilir. Nafaka ve benzeri bir ödemeniz beklenmedik bir sürpriz yaratarak ödenebilir. Aşk hayatınız ile ilgili bir konuda daha net kararlar almanızı sağlayacak bir durum söz konusu olabilir.

Akrep burçları ve yükselen Akrep

Sevgili Akrepler, 3 Ağustos tarihinde saat 18:58'de Kova burcunda bir Dolunay meydana geliyor olacak. Ailevi konular, evinizle ilgili konular Dolunay ile birlikte etki alıyor olacak. Yaşadığınız yer ile ilgili konularda önemli gelişmeler olabilir. Ebeveynleriniz ile ilgili konularda da daha fazla farkındalık geliştirebilirsiniz. Eş ve ikili ilişkilerinizde yaşanacak ani gelişmeler aileniz ile ilgili durumları daha görünür hale getirebilir. 29 Ekim ile 8 Kasım arasında doğan Akrep burçları Dolunay'ın daha fazla etkisinde kalacaklardır.

Yay burçları ve yükselen Yay

Sevgili Yaylar, 3 Ağustos tarihinde saat 18:58'de Kova burcunun 11 derecesinde bir Dolunay meydana geliyor olacak. Yakın çevre akrabalarınız, kardeşleriniz, eğitimleriniz ile ilgili konularda önemli etkiler alacaksınız. Kardeş ya da kuzenlerinizin aşk veya iş hayatlarında birtakım tamamlanmalar meydana gelebilir. Bununla birlikte işinizle ilgili ani ve beklenmedik durumlar iletişim veya seyahatlerinizle ilgili konularda önemli konuların tamamlanmasına sebep olabilir.

Oğlak burçları ve yükselen Oğlak

Sevgili Oğlaklar, 3 Ağustos tarihinde Kova burcunda Uranüsyen bir Dolunay meydana gelecek. Dolunayın etkisini sizler parasal kazanımlarınız alanında yaşıyor olacaksınız. Harcamalarınızla ilgili konular öne çıkıyor olacak. Uzun süredir beklediğiniz bir parayı alabilirsiniz. Çocuklarınız varsa onların hayatlarındaki ani gelişen durumlar neticesinde beklenmedik harcamalar yapmak durumunda kalabilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili beklenmedik durumlar neticesinde bir miktar para harcamak durumunda kalabilirsiniz. Teknolojik bir eşya satın almaya aniden karar verebilirsiniz.

Kova burçları ve yükselen Kova

Sevgili Kovalar, 3 Ağustos Pazartesi günü saat 18:58'de sizin burcunuzda bir Dolunay meydana gelecek. Dolunay elbette en çok sizleri etkiliyor olacak. Bireysel konular, fiziksel görüntünüz ve sağlığınızla ilgili konular etki altında olacak. Evinizle ilgili ani gelişmelerde burada Dolunay'a etki ediyor olacak. Ailevi konulardaki beklenmedik gelişmeler sizin hem hayata olan bakışınızda hem de sağlığınızla ilgili konularda önemli etkiler yapıyor olacak. Fiziksel görünümünüzde önemli değişiklikler yapabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Güneş burcu Kova olanlar, 27 Ocak ile 5 Şubat arasında doğanlar Dolunay'ın daha fazla etkisinde kalacaklardır.

Balık burçları ve yükselen Balık

Sevgili Balıklar, 3 Ağustos tarihindeki Kova burcundaki Dolunay'ın etkilerini daha çok bilinçaltı ve rüyalarınızla ilgili alanında yaşıyor olacaksınız. Hastanelerle ilgili işleriniz varsa görünür sonuçlar elde edebilirsiniz. Kardeşleriniz ve yakın çevrenizin hayatlarında meydana gelecek olan ani gelişmeler sizleri kapalı kaldığınız alanlarla veya hastaneler ile ilgili yerlerde önemli konularınızı daha görünür hale getirebilir. Ne zamandır bir kitap yazmayı hedeflediyseniz şimdi ani bir kararla bunu ortaya koymak isteyebilirsiniz. Teknolojik bir çalışmayı evinizde ya da ofis ortamınız gibi kapalı bir alanda gerçekleştirebilirsiniz.

Astrolog Ceylin Çelebi

Instagram: astrolifeceylin

YouTube

[email protected]

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ
Doğrulama kodunu yandaki kutuya giriniz :