28 Mayıs Cuma günlük burç yorumları

Abone Ol 

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 28 Mayıs Cuma gününün günlük burç yorumları…

28 Mayıs Cuma günlük burç yorumları #1

28 Mayıs Koç burcu yorumu

İşinizle ilgili yenilikler ilginizi çekiyor fakat bazı konuların güncellik kazanmasıyla, tereddütleriniz artıyor. İkilem yaratacak olaylardan uzak kalmak isteyebilirsiniz. Seçimlerinizi yaparken, hata yapmaktan çekiniyor ve duygularınızı yaptığınız işe karıştırmak istemiyorsunuz.

28 Mayıs Cuma günlük burç yorumları #2

28 Mayıs Boğa burcu yorumu

Arkadaşlık ilişkilerinize yargılayıcı bakmamalısınız. Onların fikirlerini beğenmeyebilirsiniz. Üstelik yalnızlık duygusu içinde kalabalık topluluklara karşı tepki oluşturabilir ve kendinizi çevrenize kapatabilirsiniz. Güçlü bir potansiyele sahipsiniz. Kendinize güvenmelisiniz.

28 Mayıs Cuma günlük burç yorumları #3

28 Mayıs İkizler burcu yorumu

Bugün ruhani meseleler, dünya ve insanlık üzerine düşüncelere dalmış olabilirsiniz. İçinde bulunduğumuz gezegenin geleceği hakkında birtakım yeni fikirler duyabilir ve vaktinizin çoğunu onlar hakkında düşünerek geçirebilirsiniz. Hem bu hem de başka konularda bazı ateşli tartışmalara hazır olun. Kesinlikle sizi oldukça derinden etkileyebilecek çok fazla şey öğreneceksiniz.

28 Mayıs Cuma günlük burç yorumları #4

28 Mayıs Yengeç burcu yorumu

Çevrenizle olumlu paslaşmalar içindesiniz. Sizin için önemli olan konular gündeme gelecek. Uzun zamandır beklediğiniz düşlerin gerçekleşmesi için sınırlarınızı zorlamalısınız. Güçleşen şartlarınız canınızı sıkmasın. Önemli adımlar atmalı fakat gereksiz ayrıntılardan da sakınmalısınız. Bugün, yeni dostluklara açık olacağınız bir gününüzdesiniz.

28 Mayıs Cuma günlük burç yorumları #5

28 Mayıs Aslan burcu yorumu

İdeallerinizden taviz vermediğiniz için, çevrenizden tepki alabilirsiniz. Aldırmaz görünerek olabilecek spekülasyonları önlüyorsunuz. Hiç kimseye hesap vermek zorunda değilsiniz. Gelirlerinizi arttırmak için, girişimci ruhunuzu kullanmalısınız. Bugün sınırlarınızın ötesinde bir çalışma örneği vereceksiniz. Güvenli yaşamaya özen gösteriyorsunuz.

28 Mayıs Cuma günlük burç yorumları #6

28 Mayıs Başak burcu yorumu

Her türlü olaya farklı bir bakış açısıyla yaklaştığınız için, çoğu kez yalnızlık duygusu içindesiniz. Yanınızdaki kişilere belli etmeseniz bile, onların fikirlerini benimsemiyorsunuz. Bugün derin bir sorgulama duygusuyla hareket edeceksiniz.

28 Mayıs Cuma günlük burç yorumları #7

28 Mayıs Terazi burcu yorumu

Katıldığınız toplantılarda farklı düşüncelerinizle dikkat çekebilirsiniz. Toplumda istediğiniz başarıyı yakalamak isteyeceksiniz. Sistemli olmanız düşüncelerinizi özgürce savunmanız bazı çevrelerden tepki almanıza neden olabilir.

28 Mayıs Cuma günlük burç yorumları #8

28 Mayıs Akrep burcu yorumu

Emin olmadan konuşmak istemiyorsunuz. Bugün içinde bulunacağınız şartları, ciddi bir bakış açısı içinde değerlendireceksiniz. Moralinizin bozulmasını istemediğiniz için, bazı konularda yorum yapmaktan kaçınabilirsiniz.

28 Mayıs Cuma günlük burç yorumları #9

28 Mayıs Yay burcu yorumu

İşinizde yaşadığınız duygusal çekişmelerin nedeni, siz değilsiniz. Yeteneklerinizin sınırlarını iyi biliyorsunuz. Atılımcı ruhunuzla, tatminkar işler peşindesiniz. Bugün, engeller karşısında pes etmemelisiniz. Çevrenizde farklı fikirleri olan kişilerden ilginç tavsiyeler alabilirsiniz. Arkadaşlarınızın tavırları önemli olacak.

28 Mayıs Cuma günlük burç yorumları #10

28 Mayıs Oğlak burcu yorumu

Bugün, arkadaş çevrenizde düşüncelerinizi sakınmadan konuşuyor ve yapıcı tavırlarınızla, karşı tarafa isteklerinizi aktarabiliyorsunuz. İş arkadaşlarınızın cesur olmasından yanasınız. Yeni kazançların arayışı içindesiniz.

28 Mayıs Cuma günlük burç yorumları #11

28 Mayıs Kova burcu yorumu

Duygularınızdan oldukça emin olduğunuz bir gün içindesiniz. Düşüncelerinizde belli bir mantık ölçüsü var ve siz zamanı kendi lehinize kullanan ender kişilerden birisiniz. İleri vadede kalıcı olabilecek anlaşmalar peşindesiniz. Bugün, bazı olaylara yaklaşırken, duygusal etkileşimden uzak kalmalısınız.

28 Mayıs Cuma günlük burç yorumları #12

28 Mayıs Balık burcu yorumu

Bugün sakin ve tatmin edici bir gün olacak. Hala sonuca bağlamanız gereken bazı pratik sorunlar varsa, onların kolay şekilde çözümleneceğini göreceksiniz. Konuyla ilgili seçme şansınız varsa, mutlaka basit ve uzun zamana yayılacak çözümleri seçin. Zira bu aşamada hızlı şekilde ilerlemek pek uygun değil…

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu