27 Nisan 2021 Akrep Burcunda Uranüsyen Dolunay

Abone Ol 

27 Nisan 2021 tarihinde Akrep burcunun 7 derecesinde Uranüsyen bir Dolunay meydana gelecek. Dolunay anı haritasında Boğa burcu yükseliyor.

27 Nisan 2021 Akrep Burcunda Uranüsyen Dolunay #1

Gizli kalmış konular açığa çıkabilir

Haritanın yükselen derecesinin üzerinde Güneş ile birlikte Uranüs, Venüs ve Mars var. Bu da ilişkiler anlamında sıradışı ve beklenmedik birtakım konuların Dolunay’ın etkileri ile birlikte kendini göstereceğini anlatıyor. Boğa burcundaki Uranüs ve Kova burcundaki Satürn’ün kare açısı ile birlikte özgürlük ve bağımsızlık temalarına da vurgu var. Aynı zamanda Akrep burcu gizlenen, saklanılan, şüphe duyulan şeyleri anlatır. Bu nedenle de gizli, saklı kalmış konularda bu Dolunay ile birlikte açığa çıkabilir.

27 Nisan 2021 Akrep Burcunda Uranüsyen Dolunay #2

Koç burçları ve yükselen Koç

Sevgili Koçlar, 27 Nisan tarihindeki Akrep burcundaki Dolunay sizlerin ödemeler, krediler, ortaklaşa kazanımlar alanınızda meydana gelebilir. Ne zamandır ödemeleriniz, kazanımlarınız ile ilgili olarak sıkıntılar yaşıyorsanız Akrep burcundaki Dolunay’ın etkisi ile bir ödemenizi tamamlamanız, bir borcunuzu bitirmeniz ya da bir ödemeniz ile ilgili borç almanız gereken durumlar mümkün olabilir. Ne zamandır yürüttüğünüz bir proje sonuç verebilir veya kariyer hayatınızdan elde ettiğiniz gelir artabilir. Bu gibi etkilerin parasal kazanımlarınıza olan etkisi sayesinde beklenmedik şekilde bir kredinizi ya da ödemenizi nihayet sona erdirebilirsiniz.

27 Nisan 2021 Akrep Burcunda Uranüsyen Dolunay #3

 

Boğa burçları ve yükselen Boğa

Sevgili Boğalar, 27 Nisan tarihinde saat 06:31’de Akrep burcunda meydana gelecek olan Dolunay sizleri tam karşıt alanınızdan etkiliyor olacak. Eşinizin hayatında veya sizin eşinizle olan hayatınızda bir tamamlanma durumu söz konusu olabilir. Bir ilişkisi olan bir yükselen Boğaysanız ilişkinizi daha ciddi bir boyuta taşıyabilirsiniz. İlişkisinde ya da evliliğinde problem yaşayan bir yükselen Boğaysanız ise burada bir kopuş yaşayabilirsiniz. Bir ortaklık ilişkisi de yine bu dönemde yaşayabilirsiniz. Kariyer hayatınızdaki sıradışı gelişmeler sizleri bu kararları almaya itebilir. Beklettiğiniz bir anlaşma varsa tamamlanabilir.

27 Nisan 2021 Akrep Burcunda Uranüsyen Dolunay #4

İkizler burçları ve yükselen İkizler

Sevgili İkizler, Akrep burcunda meydana gelecek olan Dolunay sizlerin iş hayatınız, varsa yanınızda çalışanlarınız ile ilgili konularda sizleri etkileyecek. Bir iş başvurusundan haber bekliyorsanız Dolunayın etkisi ile birlikte bekleyişiniz olumlu ya da olumsuz anlamda sonuçlanabilir. Mesleğinizle ilgili bir tamamlanma yaşayabilirsiniz. Yanınızda çalışan bir elemanınızla yollarınızı ayırabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konular hassaslaşabilir. Evcil hayvanlarınız varsa onların da sağlığı hassaslaşabilir. Dolunayın etkili olacağı 15 günlük süreç boyunca sağlığınızla ilgili konularda daha dikkatli olmanız yerinde olacaktır. 

27 Nisan 2021 Akrep Burcunda Uranüsyen Dolunay #5

Yengeç burçları ve yükselen Yengeç

Sevgili Yengeçler, 27 Nisan tarihinde su elementi bir burç olan Akrep burcunda Uranüsyen bir Dolunay olacak. Bir su elementi burç olarak sizler Dolunay’ın etkilerinden olumlu anlamda yararlanıyor olacaksınız. Zira sizin için olaylar kolaylıkla meydana geliyor olacak. Akrep Dolunayı sizlerin çocuklarınız, aşk hayatınız ile ilgili konularda önemli tamamlanmalar içerisinde olmanızı sağlayabilir. Çocuklarınızın sürüncemede kalmış bir konusu ile ilgili güzel gelişmeler söz konusu olabilir. Nafaka ve benzeri bir ödemeniz beklenmedik bir sürpriz yaratarak ödenebilir. Aşk hayatınız ile ilgili bir konuda daha net kararlar almanızı sağlayacak bir durum söz konusu olabilir. 

27 Nisan 2021 Akrep Burcunda Uranüsyen Dolunay #6

Aslan burçları ve yükselen Aslan

Sevgili Aslanlar, 27 Nisan tarihinde saat 06:31’de Akrep burcunda bir Dolunay meydana geliyor olacak. Ailevi konular, evinizle ilgili konular Dolunay ile birlikte etki alıyor olacak. Yaşadığınız yer ile ilgili konularda önemli gelişmeler olabilir. Ebeveynleriniz ile ilgili konularda da daha fazla farkındalık geliştirebilirsiniz. Eş ve ikili ilişkilerinizde yaşanacak ani gelişmeler aileniz ile ilgili durumları daha görünür hale getirebilir. 

27 Nisan 2021 Akrep Burcunda Uranüsyen Dolunay #7

Başak burçları ve yükselen Başak

Sevgili Başaklar, 27 Nisan tarihinde saat 06:31’de Akrep burcunun 7 derecesinde bir Dolunay meydana geliyor olacak. Yakın çevre akrabalarınız, kardeşleriniz, eğitimleriniz ile ilgili konularda önemli etkiler alacaksınız. Kardeş ya da kuzenlerinizin aşk veya iş hayatlarında birtakım tamamlanmalar meydana gelebilir. Bununla birlikte işinizle ilgili ani ve beklenmedik durumlar iletişim veya seyahatlerinizle ilgili konularda önemli konuların tamamlanmasına sebep olabilir. 

27 Nisan 2021 Akrep Burcunda Uranüsyen Dolunay #8

Terazi burçları ve yükselen Terazi

Sevgili Teraziler, 27 Nisan tarihinde Akrep burcunda Uranüsyen bir Dolunay meydana gelecek. Dolunayın etkisini sizler parasal kazanımlarınız alanında yaşıyor olacaksınız. Harcamalarınızla ilgili konular öne çıkıyor olacak. Uzun süredir beklediğiniz bir parayı alabilirsiniz. Çocuklarınız varsa onların hayatlarındaki ani gelişen durumlar neticesinde beklenmedik harcamalar yapmak durumunda kalabilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili beklenmedik durumlar neticesinde bir miktar para harcamak durumunda kalabilirsiniz. Teknolojik eşyalarınızda bu dönemde bozulmalara da şahit olabilirsiniz. 

27 Nisan 2021 Akrep Burcunda Uranüsyen Dolunay #9

Akrep burçları ve yükselen Akrep

Sevgili Akrepler, 27 Nisan Pazartesi günü saat 06:31’de sizin burcunuzda bir Dolunay meydana gelecek. Dolunay elbette en çok sizleri etkiliyor olacak. Bireysel konular, fiziksel görüntünüz ve sağlığınızla ilgili konular etki altında olacak. Evinizle ilgili ani gelişmelerde burada Dolunay’a etki ediyor olacak. Ailevi konulardaki beklenmedik gelişmeler sizin hem hayata olan bakışınızda hem de sağlığınızla ilgili konularda önemli etkiler yapıyor olacak. Fiziksel görünümünüzde önemli değişiklikler yapabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz.

27 Nisan 2021 Akrep Burcunda Uranüsyen Dolunay #10

Yay burçları ve yükselen Yay

Sevgili Yaylar, 27 Nisan tarihindeki Akrep burcundaki Dolunay’ın etkilerini daha çok bilinçaltı ve rüyalarınızla ilgili alanında yaşıyor olacaksınız. Hastanelerle ilgili işleriniz varsa görünür sonuçlar elde edebilirsiniz. Kardeşleriniz ve yakın çevrenizin hayatlarında meydana gelecek olan ani gelişmeler sizleri kapalı kaldığınız alanlarla veya hastaneler ile ilgili yerlerde önemli konularınızı daha görünür hale getirebilir. Ne zamandır bir kitap yazmayı hedeflediyseniz şimdi ani bir kararla bunu ortaya koymak isteyebilirsiniz. Teknolojik bir çalışmayı evinizde ya da ofis ortamınız gibi kapalı bir alanda gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda arkanızdan çevrilen işlerinde bu dönemde önünüze düştüğüne çokça şahit olabilirsiniz.

27 Nisan 2021 Akrep Burcunda Uranüsyen Dolunay #11

Oğlak burçları ve yükselen Oğlak

Sevgili Oğlaklar, 27 Nisan tarihinde Akrep burcunda meydana gelecek olan Uranüsyen Dolunay sizleri arkadaş çevrenizle ilgili olarak etkiliyor olacak. Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla ilgili ani ve beklenmedik durumlar sizleri önemli bir tamamlanmaya götürebilir. Kariyerinizden elde ettiğiniz kazancınızda ne zamandır uğraşını verdiğiniz konular sonuçlanabilir. Zam alabilirsiniz veya bir işe girebilirsiniz. Bir proje görevini üstlendiyseniz Dolunay’ın etkin olacağı zaman diliminde tamamlayabilir ve bunun yansımalarını parasal kazanımlar alanında beklenmedik şekilde görebilirsiniz. 

27 Nisan 2021 Akrep Burcunda Uranüsyen Dolunay #12

Kova burçları ve yükselen Kova

Sevgili Kovalar, 27 Nisan saat 06:31’de Akrep burcunda Uranüsyen bir Dolunay meydana gelecek. Dolunay’ın etkilerini daha çok kariyer hayatında yaşıyor olacaksınız. Kariyerinle ilgili bir konuda bir tamamlanma yaşayabilirsiniz. Emeklilik beklentisi içindeyseniz bunu gerçekleştirebilirsiniz. Mevcut kariyerinizde bir tamamlanma, bir kapanış sürecine girebilirsiniz. Ancak burada sizden kaynaklanacak bir konunun aniden gelişmesi ve ortaya çıkması söz olabilir. Ani bir kararla evlilik kararı ya da evliliğinizde sorun yaşayan bir yükselen Kova iseniz boşanma kararı alabilirsiniz.

27 Nisan 2021 Akrep Burcunda Uranüsyen Dolunay #13

Balık burçları ve yükselen Balık

Sevgili Balıklar, 27 Nisan tarihinde Akrep burcunda meydana gelecek olan Dolunay su elementi bir burç olduğunuz için sizlere destekleyici ve işlerinizi kolaylaştırıcı etkiler sunuyor olacak. Yüksek eğitim, uzak yerlerle ilgili işleriniz, yabancılarla olan ilişkileriniz, yurtdışı konularınız ve uzak akrabalarınızla ilgili konularda önemli bir tamamlanma yaşayabilirsiniz. Hukuksal konularınız varsa beklemediğiniz bir etkiyle birlikte bir sonuç alabilirsiniz. Eşinizin ailesi ile aranızda ne zamandır bir sorun yaşıyorsanız, hastane ile ilgili ani bir durum nedeniyle aranızdaki buzlar birden eriyebilir, barışabilirsiniz. 

27 Nisan 2021 Akrep Burcunda Uranüsyen Dolunay #14

    Astrolog Ceylin Çelebi

    Instagram: astrolifeceylin27 Nisan 2021 Akrep Burcunda Uranüsyen Dolunay #15 madamastro27 Nisan 2021 Akrep Burcunda Uranüsyen Dolunay #15

    YouTube27 Nisan 2021 Akrep Burcunda Uranüsyen Dolunay #15

    [email protected]

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu