26 Temmuz Pazar günlük burç yorumları

26 Temmuz günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 26 Temmuz Pazar günlük burç yorumları.

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 26 Temmuz Pazar gününün günlük burç yorumları...

1 Temmuz Koç burcu yorumu

26 Temmuz Koç burcu yorumu

Bugün, sana stres aşılayan konulara karşı daha mesafeli ve umursamaz yaklaşıyor olacaksın. Daha felsefi bir tavır takınıyorsun. Aslında yaşadığın zorlukların nasıl spiritüel gelişim rotasının bir parçası olduğunu düşünüyorsun. Olan biten her şey sana kendin hakkında bir şeyler öğretiyor. Ya da hayat hakkında. Böylece daha rahatlamış vaziyettesin ve olayların akışında seyretmesine razı oluyorsun.

1 Temmuz Boğa burcu yorumu

26 Temmuz Boğa burcu yorumu

Bugün, uzun vadeli bir planının son vuruşunu gerçekleştirmek için enerjini kuvvetli bir şekilde kullanabilirsin. Cesaret ve azim seviyen yüksek ve olmadık başarılar elde etmen çok olası. Başkalarının imkansız olarak gördüğü projelerle ilgileniyorsan, bugün eyleme geçme günü. Peşinden git!

1 Temmuz İkizler burcu yorumu

26 Temmuz İkizler burcu yorumu

Bugün, hislerini kavrayabileceğin ve genel olarak hayatında bir denge bulabileceğin mükemmel bir gün. Sokakta yürürken, altındaki toprağı hisset. Ayağını yere iyice bas ve bu gezegenin bir parçası olduğunun farkına var. Sen Dünya'nın bir ürünüsün. Kendini Toprak Ana'dan bağımsız düşünme. Sen onun kızısın; ve ona saygı duymalısın.

1 Temmuz Yengeç burcu yorumu

26 Temmuz Yengeç burcu yorumu

Bugün, özellikle duygusal açıdan senin için yoğun bir gün. İnsanların senin üzerinde güç gösterilerinde bulunduğunu fark edebilirsin. Sana istediklerini yaptırmak için ağırlıklarını ortaya koymak istediklerini göreceksin. Duygusal olarak manipülatif bu tuzağa düşme. Güçlü dur ve kendini savun.

1 Temmuz Aslan burcu yorumu

26 Temmuz Aslan burcu yorumu

Bugün, diğer insanlardan farklı yaşam felsefen olduğunu fark edeceksin. Ailedekilerle veya arkadaşlarınla yaptığın tartışmalarda, ne kadar da karşıt fikirlere sahip olduğunu göreceksin. Siyasi görüşün farklı olabilir. Ya da spiritüellik, dinsel meseleler hakkında özgün bir düşünceye sahip olabilirsin. Kendini öznelliğine sahip olmak iyi bir şeydir, merak etme. Tam da olman gereken insansın!

1 Temmuz Başak burcu yorumu

26 Temmuz Başak burcu yorumu

Bugünü disiplinli ve sakin bir tutum sergileyerek geçirmek istiyorsun. Günün enerjisi insanları gergin yapabilir. Sen ise buna pek eyleme geçmeyerek tepki vereceksin. Sakince ve doğrudan, sorunlarla mücadele etmekten çekinme. İnsanların gözünün içine bak ve sağlam bir şekilde kendini ifade et. Çevrendekiler için bağlantılayıcı ruh sen ol.

1 Temmuz Terazi burcu yorumu

26 Temmuz Terazi burcu yorumu

Bugün üretken olabilmenin tek yolu planlayarak hareket etmek. Zamanı düzgün kullan ve bunu fırsata çevir. Ne kadar zamanın kaldığını ve tam olarak ne yapman gerektiğini düşünerek sıkı bir organizasyona giriş. Önce her şeyi planla sonra işe koyul. Yavaş ve kararlı olan yarışı alır. Çok da dağılmamaya çalış. Enerjini tek bir yere odaklayamamak çok iyi sonuçlar doğurmayacaktır. Zırhını kuşan ve saldır!

1 Temmuz Akrep burcu yorumu

26 Temmuz Akrep burcu yorumu

Bugünün şartları senin için pek uygun olmayabilir. Birileri tarafından bir yöne gitmeye mecbur bırakılıyor gibi hissediyorsun ve işin kötü yanı senin başka yere gitmeyi istiyor olman. Fakat gözü kara hareketler yapma çünkü bütün bu eylemlerin ardındaki güç önemli. Hayatına dikkatlice yaklaş (ve kendine)!

1 Temmuz Yay burcu yorumu

26 Temmuz Yay burcu yorumu

Bugün özel bir methiye alabilirsin. Güçlü ve olumlu bir süreç kariyerin adına başlıyor ve daha şimdiden ilham verici arkadaşlar ve çevre edinmeye başladığını fark ediyorsun. Belki de içinde bulunduğun bir proje yönetimdeki söz sahibi insanlar tarafından konuşulmaya başlamıştır. İsmin de duyulmuş ve insanlar senden bahsediyor olabilir. Bütün bu süreç yaşanırken duygusal partnerini de unutma. Başarılarını onunla paylaş ve baş başa bir kutlama organize et.

1 Temmuz Oğlak burcu yorumu

26 Temmuz Oğlak burcu yorumu

Bulutların üzerinden bir süreliğine inmen gerekecek. Ayaklarının yere değdiğine emin ol ve normalde kaçındığın pratik meselelerle ilgilenmeye bak. Hislerin bugün çok kuvvetli olacak; ayrıca kendi doğanın her zamankinden daha agresif olduğunu göreceksin. Enerjilerin güçlü bir kombinasyonunu avantajına kullan ve insanların seni gitmek istemediğin yönlere itmesine izin verme.

1 Temmuz Kova burcu yorumu

26 Temmuz Kova burcu yorumu

Bugün çevrene biraz iyi niyet ve yakınlık yay. Çevrendekilere, onlara değer verdiğini ve çabalarını takdir ettiğini göstermeyeli epey olmuştur. Kartlar, telefon aramaları, çiçekler ve sarılmalar... Bütün bunlarla ilgini onlara gösterebilirsin. Birini öğle yemeğine çıkararak sürpriz yap veya onlar için özel bir şeyler yap. Entelektüel olduğu kadar duygusal ifadelerine de yer ver. Dengeyi sağlıklı kurmalısın.

1 Temmuz Balık burcu yorumu

26 Temmuz Balık burcu yorumu

Böyle bir gün, sana şunu hatırlatacaktır: insanlar geçmişte karşılaştıkları güçlükleri hemen unutuyor fakat mutlu anlarını hep hatırlıyorlar. Enerjiyle dolup taşacaksın. Sorulacak soru ise şu: bu enerjiyle ne yapacaksın? Enerjini harcayabileceğin birçok alan olabilir: sıfırdan başlayabileceğin şeyler deneyebilirsin.

Yorumlar

YORUM YAZ