26 Mayıs 2021 Yay burcunda Ay tutulması

Abone Ol 

26 Mayıs tarihinde Yay burcunun 5 derecesinde saat 14:13’de bir Ay tutulması meydana gelecek. Tutulma anı haritasında Başak burcu yükseliyor. Ay ve Güneş haritanın 3-9 Ev akslarındalar. Jüpiter 1 derece Balık burcundan kare açı yaparak Ay tutulmasının görünür etkilerini daha da fazla büyütecek.

26 Mayıs 2021 Yay burcunda Ay tutulması #1

Fırsatları beraberinde getirecek

Yay burcu genel anlamda, inançlar, keşifler, yabancı kültürler, diller, felsefi konuları anlatır. Yay Ateş elementinin değişken nitelikteki bir burcudur. İkizler Yay aksında meydana gelen bu tutulma ateş ve hava elementlerini vurgulamakla birlikte her türlü dini, felsefi, inançları, yurt dışı konularını ve akademik konuları, eğitim konularını içine alan birtakım hassas durumların bizleri çok daha fazla etkisine alacak bir sürece sokacağını anlatıyor. Genel anlamda Ay tutulmaları bizleri duygusal anlamda çok fazla etkiler. Tutulmayı meydana getiren Ay ve Güneş’in aldığı Jüpiter’den aldığı kare açı aslında başlarda zorlayıcı gibi görünmekle birlikte birtakım önemli fırsatları da beraberinde getirecektir. Tutulmanın üzerinizdeki etkilerini öncelikli olarak yükselen burcunuza göre okumanızı öneririm.

26 Mayıs 2021 Yay burcunda Ay tutulması #2

Koç Burçları ve Yükselen Koçlar

Sevgili Koçlar, tutulma sizleri yurtdışı, yabancılar, akademik konular, dinsel, ruhsal, hukuksal konularınız üzerinden etkileyecek.  Bu alanlarda yoğun iletişimde olacağınızı ve birtakım değişikliklerin meydana gelebileceğini gösteriyor. Örneğin akademik kariyer için başvurduysanız stresli bazı durumlar ya da engellenmelere maruz kalabilirsiniz. Hukuksal konularda da zorlanmalarınız olabilir. Dış ticaretle uğraşıyorsanız ya da yurtdışı ile ilgili bir tatil ya da iş seyahati planınız varsa yine belirsiz birtakım durumlar nedeniyle stresler yaşayabilirsiniz.

26 Mayıs 2021 Yay burcunda Ay tutulması #3

Boğa Burçları ve Yükselen Boğalar

Sevgili Boğalar, Ay tutulması sizleri ortak kazançlar, miraslar, vergiler, harcamalar alanından etkileyecek. Bu süreçte harcamalarınıza özellikle dikkat etmenizde fayda var.  Tutulmanın etkisi daha çok birtakım stresler, içsel gerginlikler ve keyif almayı zorlaştırıcı etkiler getireceğinden harcamalarınızda ki artış sizleri zorlayabilir. Bu süreçte bir kredi başvurusunda bulunabilir, ya da miraslar, nafakalar ile ilgili alanlarda önemli kişilerle iletişime geçebilirsiniz. Eşinizin ya da ortağınızın kazançlarında beklenmedik zorlayıcı durumlar olabilir. Aynı zamanda bu dönemde, gizli ve okült konularla daha fazla ilgilenebilir bu alanda kitaplar okuyabilirsiniz. 

26 Mayıs 2021 Yay burcunda Ay tutulması #4

İkizler Burçları ve Yükselen İkizler

Sevgili İkizler, Ay tutulması sizleri tam karşıt burcunuzdan etkileyecek ve haliyle sizler yoğun etkiler alacak olan burçlar arasındasınız. Ortaklıklar, evlilikler, rakipleriniz ve davalarınız ile ilgili konular bu tutulma ile birlikte mercek altında olacak. Bilhassa evliliğinizde, ortaklıklarınızda problemler yaşıyorsanız, artık kopma noktasına gelen ilişkilerinizi hala sürdürmeye çalışıyorsanız bu tutulma birazda bir bitiş alarmı niteliğinde olacak olabilir. Bitmesi gereken ilişkiler bitecek, gitmesi gerekenler gidecektir. Ancak davalara ve açık düşmanlıklara da dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü tutulma etkisi oldukça zorlayıcı ve agresyon getirici ve kadersel birtakım etkiler taşıyor. 

26 Mayıs 2021 Yay burcunda Ay tutulması #5

Yengeç Burçları ve Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeçler, Ay tutulmasının etkilerini sizler daha çok sağlık ile ilgili olan alanınızdan yaşıyor olacaksınız. Bu süreçte Yay burcu karaciğer, pankreas, kalça, uyluk ve baldırları anlattığından özellikle bu bölgelerinizde meydana gelebilecek rahatsızlıklara dikkat etmenizde fayda var. Bununla birlikte elbette virüs ile ilgili de dikkatli olmanız gereken bir süreçten geçiyor olacaksınız. Aynı zamanda evcil hayvanlarınız varsa onlarla ilgili birtakım sağlık problemleri ile de karşılaşabilirsiniz.  İş ve çalışma koşullarınızda ya da yanınızda çalışanlarınızla ilgili birtakım görünür durumlar meydana gelebilir ve sizin için zorlayıcı olabilir. 

26 Mayıs 2021 Yay burcunda Ay tutulması #6

Aslan Burçları ve Yükselen Aslan

Sevgili Aslanlar, Ay tutulması sizleri çocuklar, aşk, hobiler, sportif aktiviteler alanınızdan etkileyecek. Çocuklarınız ilgili olarak birtakım stres yaratan durumlara maruz kalabilirsiniz. Dikkatinizi daha çok onlara çevirmeniz gereken bir sürece girebilirsiniz. Sevgiliniz varsa ya da yalnız bir yükselen Aslansanız ise aşk hayatınızda birtakım önemli durumlar, tamamlanmalar meydana gelebilir. Beklenmedik gelişmeler bu süreçte biraz keyfinizi kaçırabilir. Keyif aldığınız uğraşlarınız, hobileriniz ya da borsa ve benzeri alanlarda da belirsizlikler söz konusu olabilir. Gereksiz riskler almaktan kaçınmanızda yarar var. 

26 Mayıs 2021 Yay burcunda Ay tutulması #7

Başak Burçları ve Yükselen Başak

Sevgili Başaklar, Ay tutulması sizleri değişken bir burç olduğunuz için daha fazla etkileyecektir.  Ebeveynleriniz ve aileniz ile ilgili konularda duygusal bazda dikkatinizi yöneltmeniz gereken konular olabilir. Aileniz ya da yaşadığınız yer ile alakalı stres yaratan belirsiz durumlar meydana gelebilir. Onlarla daha yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Ev, yuva konularında birtakım tamamlanmalar veya yer değişikleri bu dönemde gündeminizde olabilir. 

26 Mayıs 2021 Yay burcunda Ay tutulması #8

Terazi Burçları ve Yükselen Terazi

Sevgili Teraziler, Ay tutulması sizlerin yakın çevre ve kardeşleriniz, eğitim ve seyahatler ile ilgili konular üzerinden etkiliyor olacak. Kardeşlerinizin hayatlarını ilgilendiren konularda birtakım stresli durumlar veya tamamlanmalar meydana gelebilir. Onlarla ilgili daha fazla sorumluluk üstlenmeniz gereken durumlar olabilir. Aynı zamanda planlamış olduğunuz seyahatler ya da almayı düşündüğünüz eğitimler varsa bu konularda bazı belirsizlikler yaşayabilirsiniz. 

26 Mayıs 2021 Yay burcunda Ay tutulması #9

Akrep Burçları ve Yükselen Akrep

Sevgili Akrepler, Ay tutulması sizleri parasal kazanımlarınız, gelirleriniz, harcamalarınız alanında etkileyecek. Bu tutulma ile birlikte artık birikimleriniz ve harcamalarınızla ilgili bazı önemli sorumluluklar almanız gerekebilir. Parasal kazanımlarınızla ile alakalı birtakım zorlayıcı durumlar yaşayabilirsiniz. Bazı alanlardaki harcamalarınızı kısıtlamanız gereken durumlar meydana gelebilir. Zaten ister istemez gelirlerinizin de etkileniyor olması da sizi böyle bir disipline itecektir diyebiliriz.

26 Mayıs 2021 Yay burcunda Ay tutulması #10

Yay Burçları ve Yükselen Yay

Sevgili Yaylar, Ay tutulması en çok sizleri etkileyecek çünkü tutulma sizlerin burcunda gerçekleşiyor. Hayatınız ile alakalı olarak çok büyük değişim ve dönüşümler ve önemli tamamlanmalara tutulma ile birlikte gidebilirsiniz. İlişkilerinizde, evliliğinizde, kariyerinizde ya da evinizde zoraki şekilde ilişkilerinizi sürdüren bir yükselen Yaysanız tutulmanın sizlere buradaki etkisi daha çok bunları bitirme ve tamamlanma yönünde olacaktır.  Aynı zamanda sağlığınıza da çok fazla dikkat etmeniz gereken bir süreçten geçiyorsunuz.

26 Mayıs 2021 Yay burcunda Ay tutulması #11

Oğlak Burçları ve Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlaklar, Ay tutulması sizleri daha çok bilinçaltınıza attığınız konularla alakalı olarak etkiliyor olacak.  Bilinçaltınızda dönüşüm yaşayabilirsiniz. Arkanızdan çevrilen gizli kapaklı işlere dikkat etmenizde fayda var. Aldatıcı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Hastane veya hapishane gibi kapalı yerler de birtakım işleriniz varsa bu alanlarda daha fazla sorumluluklar üstlenmeniz gereken durumlar bu dönemde daha fazla ortaya çıkabilir. 

26 Mayıs 2021 Yay burcunda Ay tutulması #12

Kova Burçları ve Yükselen Kova

Sevgili Kovalar, Ay tutulması sizleri sosyal çevre, arkadaşlar alanınızdan etkileyecek. Arkadaş çevrenizden bazı kişilerin daha fazla sorumluluğunu üstlenmek durumunda kalabilirsiniz. Sosyal çevrenizde birtakım stres yaratan durumlar meydana gelebilir. Bazı tamamlanmalara gidebilirsiniz. Artık size hizmet etmediğini düşündüğünüz arkadaş çevrenizden ayrılıp tamamen farklı bir çevreye girebilirsiniz. Aynı zamanda işten gelen kazançlarınızda da önemli gelişmeler meydana gelebilir. 

26 Mayıs 2021 Yay burcunda Ay tutulması #13

Balık Burçları ve Yükselen Balık

Sevgili Balıklar, Yay burcundaki Ay tutulması sizleri değişken bir burç olmanızdan dolayı oldukça fazla etkileyecektir. Haritanızın tepesinde meydana geliyor olması iş, kariyer ve meslek hayatınızda önemli tamamlanmaları meydana getirebileceğini gösteriyor. Üst ve otorite figürlerinden kaynaklanan birtakım stresli durumlara ve belirsiz konulara maruz kalabilirsiniz. 

26 Mayıs 2021 Yay burcunda Ay tutulması #14

    Astrolog Ceylin Çelebi

    Instagram: astrolifeceylin26 Mayıs 2021 Yay burcunda Ay tutulması #15 madamastro26 Mayıs 2021 Yay burcunda Ay tutulması #15

    YouTube26 Mayıs 2021 Yay burcunda Ay tutulması #15

    [email protected]

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu