25 Temmuz Pazar günlük burç yorumları

Abone Ol 

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 25 Temmuz Pazar gününün günlük burç yorumları…

25 Temmuz Pazar günlük burç yorumları #1

25 Temmuz Koç burcu yorumu

Geçmişten ders almasını bilen ender kişilerden birisiniz. Bugün, dengeli ortamları tercih ederek seviyeli sohbetlerde bulunmayı istiyorsunuz. Karşıt düşüncelerin verdiği sıkıntılar yüzünden iş potansiyeliniz düşüyor ve kendinizi mutsuz hissediyorsunuz. Maddi konularda güven arayışınız sürüyor ve beklemekten sıkıldınız.

25 Temmuz Pazar günlük burç yorumları #2

25 Temmuz Boğa burcu yorumu

Bugün, çevresel koşulların olumlu etkileri sizden yana. Terazi Burcunda kümeleşen olumlu gezegenler; özgürlük sınırlarınız aşarak, kendinizi daha da iyi ifade edeceğiniz koşulları sunuyor. Yapacağınız işler, şimdiye kadar yaptığınız işlere göre daha fazla efor sarf etmenizi gerektirecek. Yeter ki eski hatalarınızı yeniden gündeme getirmeyin.

25 Temmuz Pazar günlük burç yorumları #3

25 Temmuz İkizler burcu yorumu

Yaratıcılığınızı kullanmak için fırsatları akıllıca değerlendirmelisiniz. Yakın ilişkilerinizde pozitif davrandığınız zaman kendinizi huzurlu ve mutlu hissediyorsunuz. Bugün, iletişim konusunda oldukça şanlısınız.

25 Temmuz Pazar günlük burç yorumları #4

25 Temmuz Yengeç burcu yorumu

Karşılıklı duyguların çatışacağı bir gün. Bugün elde edeceğiniz haklarınızla karşı tarafın size sunacağı şartlar arasında yanlış dengeler söz konusu olacak. Siz kendi düşüncelerinizden yola çıkarak, etrafınıza kapalı bir duvar örebilirsiniz. İlgilendiğiniz konuların farklı yorumlanması canınızın sıkılmasına neden olacaktır. İlişkilerinizi gözden geçirmelisiniz.

25 Temmuz Pazar günlük burç yorumları #5

25 Temmuz Aslan burcu yorumu

Bugün, çevrenize karşı sevecen ve anaç duygular içindesiniz.Arkadaşlarınızın her türlü sorunlarına çare bulma çabası içinde olacaksınız. Dostlar arası kırgınlıklara aracılık yapabilirsiniz. Uzun sürecek yakınlıklara tanık olacaksınız.

25 Temmuz Pazar günlük burç yorumları #6

25 Temmuz Başak burcu yorumu

Zeka kapasiteniz oldukça yüksek seyrediyor. Dikkat çekici bir performans sergiliyorsunuz. Bugün yeni fırsatlar söz konusu olabilir fakat görünen değerlerin ötesinde, sizi işin daha farklı boyutları daha çok ilgilendiriyor.

25 Temmuz Pazar günlük burç yorumları #7

25 Temmuz Terazi burcu yorumu

Bugün birçok zincirleme olay karşınıza çıkabilir. Yapacağınız tek şey; size zarar vermeyecek olayları arka plana atarak, kafanızı işgal eden sorunlara çözüm getirmek olmalıdır. Aile toplantılarına katılabilirsiniz. Sakin olmaya özen gösterin.

25 Temmuz Pazar günlük burç yorumları #8

25 Temmuz Akrep burcu yorumu

Bugün her zamankinden çok daha fazla çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili ruhsal problemler yaşamak istemiyorsanız, olayları gereğinden fazla irdelemeyin. Birlikte çalıştığınız kişilerin duygusal yaklaşımlarına ihtiyaç duyacaksınız.

25 Temmuz Pazar günlük burç yorumları #9

25 Temmuz Yay burcu yorumu

Kişisel enerjinize her zaman güveniyorsunuz. Bugün, bir çok atılımlarınızı gerçekleştirmek bulunduğunuz şartları zorlayacaksınız. Çok yönlü düşündüğünüz için araştırma yeteneğinizi ön plana çıkaracak yeni konular peşindesiniz. Anlaşılmamak, en büyük probleminiz.

25 Temmuz Pazar günlük burç yorumları #10

25 Temmuz Oğlak burcu yorumu

Sevgilinizle ilişkinizde biraz gerilim yaşayabilirsiniz. Sesinizi çıkarmadan gelişmeleri beklemek sizin yararınıza olacak. Günlük ilişkilerinizde tahriklere çok çabuk kapılmanız olası. Ayrıca size karşı olumsuz hisler besleyen birisinin açık saldırılara geçmesini de bekleyebilirsiniz. Düşüncelerinizi bu konulara ve kendi özel dertlerinize gereğinden fazla odaklamanız tehlikeli olabilir. Parasal konulara yönelik çalışmalarınız yoğunlaşacak. Son günlerde perhizinizi ihmal etmeye başladınız.

25 Temmuz Pazar günlük burç yorumları #11

25 Temmuz Kova burcu yorumu

Yeteneklerinizi mantık çerçevesi içinde, kurgulamayı iyi biliyorsunuz. Bugün, ele aldığınız konuları istediğiniz gibi şekillendireceksiniz. Sosyal yönünüzün güçlü kılan ortamlarda mesleki başarınızı perçinlemek adına yeni başlangıçlar yapmak isteyeceksiniz. Görüşeceğiniz kişiler üzerinde olumlu etkiler bırakıyorsunuz.

25 Temmuz Pazar günlük burç yorumları #12

25 Temmuz Balık burcu yorumu

Kendi kendinizi iyileştirmeye ihtiyacınız olduğunu hissedebilirsiniz. Başkaları sizden ilgi bekleyebilir ve halletmeniz gerek kendinizle ilgili işler olmasına rağmen onlara tavsiyede bulunup yardımcı olmanızı isteyebilirler. Bugün kendi sorunlarınıza eğilin. Gerekirse biraz bencil olun ve kendi ihtiyaçlarınızı sakın ihmal etmeyin.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu