25 Haziran Cuma günlük burç yorumları

Abone Ol 

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 25 Haziran Cuma gününün günlük burç yorumları…

25 Haziran Cuma günlük burç yorumları #1

25 Haziran Koç burcu yorumu

Çevrenizle iş birliği içinde olduğunuz zaman, başarı grafiğiniz daha da artıyor. Bugün olumlu bir performans sergilemek istiyorsanız, karşınızdaki kişilerle aranızda oluşan soğuk savaşa bir an önce son vermelisiniz. Sağlığınıza biraz özen göstermelisiniz. Bugün mideniz çok hassas. Yediklerinize dikkat edin.

25 Haziran Cuma günlük burç yorumları #2

25 Haziran Boğa burcu yorumu

Çevrenizde farklı koşulların çalışma sistemlerini merak edeceğiniz bir gün. Duygu dünyanızı çevrenize kapatabilirsiniz. Arkadaşlarınızın sizin düşüncelerinizi merak etmelerine neden olacağınız için de, kendinize dönük çalışmalar yapacaksınız. Bilinçaltınızı etkileyen Ay, melankolik yönlerinizi daha da belirginleştiriyor.

25 Haziran Cuma günlük burç yorumları #3

25 Haziran İkizler burcu yorumu

Bugün, yakın ilişki içinde olduğunuz kişilerle fikir alış verişi içinde olmanıza rağmen en son sözü siz söylemek istiyorsunuz. Dış görünüşünüzün sakinliği çevrenizdeki kişilerin yanılmasına neden oluyor. Kendinizi aşırı zorluyorsunuz.

25 Haziran Cuma günlük burç yorumları #4

25 Haziran Yengeç burcu yorumu

Duygusal ilişiklerinizde yaşadığınız çatışmaları çalışma arkadaşlarınıza olumsuz bir şekilde yansıtabilirsiniz. Siz; denge insanısınız ve bu tür davranışlarınız çevrenizde tepki oluşmasına neden oluyor. Bugün, Ay'ın konumu; maddi konuların önem kazanacağını ve bir takım araştırmalar içinde olacağınızı gösteriyor.

25 Haziran Cuma günlük burç yorumları #5

25 Haziran Aslan burcu yorumu

Mesleki anlamda değişen şartlardan rahatsız olabilirsiniz. Farklı olmayı sevdiğiniz halde, bazı alışkanlıklarınızın elinizin altından kaymasına tahammül edemiyorsunuz. Bugün, birçok fikir çatışması söz konusu olabilir. Maddi konularla ilgili emeğinizin karşılığını almanız mümkün fakat siz, yine de tatmin olamayacaksınız.

25 Haziran Cuma günlük burç yorumları #6

25 Haziran Başak burcu yorumu

Bugün idealleriniz konusunda ısrarcı bir tavır takınacaksınız. Gücünüzü ilişkileriniz de yansıtmak istemeniz sizi son derece çekici yapıyor. Ailenizdeki olumsuzluklara ilgilenmek, vaktinizi alabilir. Boyun kaslarınıza dikkat edin.

25 Haziran Cuma günlük burç yorumları #7

25 Haziran Terazi burcu yorumu

Aile içinde kendinizi çok iyi ifade edebileceğinize inanıyorsunuz. Geleneksel yapınızı ve eski alışkanlıklarınızı kolay sentezleyebileceğiniz bir gün içindesiniz. Bireyselliğinizi çok sık kullandığınız için çoğu kez yanlış anlaşılma riski yaşıyorsunuz.

25 Haziran Cuma günlük burç yorumları #8

25 Haziran Akrep burcu yorumu

Duygusal yönlerinizle ön plana çıkmak istemeyebilir ve düşüncelerinizi saklama gereği duyabilirsiniz. Bugün, politik yönleriniz sizi daha da cazip kılacaktır. Ay'ın konumu; sevdiğiniz kişi ile ilişkilerinize daha gerçekçi bakmanızı sağlıyor.

25 Haziran Cuma günlük burç yorumları #9

25 Haziran Yay burcu yorumu

Çevresel ilişkilerinizde size hayran olan kişilerin varlığı sizi mutlu ediyor. Bugün, iletişim konusunda olumlu olayların gündeme gelme olasılığı bir hayli yüksek. Yapacağınız telefon konuşmalarınız iş ilişkilerinin güçlenmesine neden olacak. Maddi harcamalarınızı dengelemek zorundasınız. Kendinize güvenmelisiniz.

25 Haziran Cuma günlük burç yorumları #10

25 Haziran Oğlak burcu yorumu

Ele aldığınız konuların sonuçlarını görmeden içiniz rahat etmiyor. Bugün duygusal yönlerinizin sizi olumlu etkilediğini görecek ve mutlu olduğunuz anları sevdiklerinizle paylaşmak isteyeceksiniz. Beyinsel gücünüz yüksek.

25 Haziran Cuma günlük burç yorumları #11

25 Haziran Kova burcu yorumu

Olaylara soğuk bir mantıkla yaklaşmak isteyebilirsiniz. Düşündüğünüz şeylerin uygulanmasının o kadar kolay olmadığını biliyorsunuz. Araştırmacı yapınızı yeniden hedeflemeli ve uygun bir planlama yapmalısınız. Aşk konusunda derin duygular içindesiniz. Partnerinizin sizi desteklemesini sağlamalısınız.

25 Haziran Cuma günlük burç yorumları #12

25 Haziran Balık burcu yorumu

Bugün, binlerce kombin deneseniz de bir türlü içinize sinmeyen o günlerden biri. Ya da en azından sizin için böyle. Kendinizden nefret etmeyin, çok şişman, çok zayıf, çok şişkin, çok beyaz tenli vs. olduğunuzu düşünmeyin. Denediğiniz kombinler ya çok parlak ya çok sıradan ya da öyle bir şeydir. Kendinize muhteşem göründüğünüzü tekrar tekrar hatırlatın. Gerekirse yüksek sesle söyleyin. Kendiniz olmaktan gurur duyun. Her şey fazla iyi durduğu için kıyafet seçmek de zor bir iştir.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu