24 Ağustos Salı günlük burç yorumları

Abone Ol 

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 24 Ağustos Salı gününün günlük burç yorumları…

24 Ağustos Salı günlük burç yorumları #1

24 Ağustos Koç burcu yorumu

Verdiğiniz sözleri yerine getirmelisiniz. Bugün büyük şeyler düşünüyor ve kendinizi her konuda haklı görüyorsunuz. İstediğiniz koşulların oluşmasını sağlayıncaya kadar sabırlı davranmak niyetindesiniz. İçinize döndüğünüz zaman yalnızlık duygusu sizi rahatsız edebiliyor.

24 Ağustos Salı günlük burç yorumları #2

24 Ağustos Boğa burcu yorumu

Ay'ın konumu nedeniyle, birlikte çalıştığınız kişilerle ilgili bazı duygusal çekişmelerin gündeme gelmesi canınızı sıkabilir. Bugün, sağlığınıza daha fazla özen göstermelisiniz. Çabuk etkileniyor ve alınganlık gösteriyorsunuz. Çevrenizdeki konuşmalara tepkili olabilir ve her şeye alınabilirsiniz.

24 Ağustos Salı günlük burç yorumları #3

24 Ağustos İkizler burcu yorumu

Sabit düşünmeniz ve davranışlarınızdaki tutuculuk, yapmanız gereken atılımların gecikmesine neden oluyor. Özellikle iş gücünüzü otaya çıkaracak alanlarda daha mutlu olacağınızı biliyorsunuz. Mecburiyet konusunda kendinize baskı yapmamalısınız.

24 Ağustos Salı günlük burç yorumları #4

24 Ağustos Yengeç burcu yorumu

Yaşamınızı irdelemekten vazgeçmelisiniz. Ortak düşünceye sahip arkadaş çevrenizle birlikte olmak istiyorsunuz. Bugün, katılacağınız toplantılarda yapıcı ve duygusal konuşmalarınızla çevrenizi olumlu bir şekilde etkileyeceksiniz.

24 Ağustos Salı günlük burç yorumları #5

24 Ağustos Aslan burcu yorumu

Değişik düşünceli kişilerin size yansıttığı etkileşimlerden, isteseniz de uzak kalmayı başaramayacaksınız. İçsel dengenizi bozmamalısınız. Maddi konularda yetersiz kaldığınız ortamlardan uzaklaşmak en büyük arzunuz. Sağlığınız yerinde.

24 Ağustos Salı günlük burç yorumları #6

24 Ağustos Başak burcu yorumu

Güvenli ve huzurlu bir yaşam hayali kuruyorsunuz. Sistemli düşünerek, kazançlarınıza yeni bir şekil verebilirsiniz. Elinizdeki olanakları arttırma yolunda göstereceğiniz çaba, etrafınızdan takdir görecek. Bugün, yeni iş olanakları konusunda görüşmeler yapabilirsiniz.

24 Ağustos Salı günlük burç yorumları #7

24 Ağustos Terazi burcu yorumu

Yaratıcılığınız konusunda rakip tanımıyorsunuz. Bugün, bir takım varsayımlar üzerinde fazla düşünerek zaman kaybetmemeli ve bir an önce harekete geçmelisiniz. Araştırdığınız konuların size sağlayacağı yarardan çok zararı olabilir.

24 Ağustos Salı günlük burç yorumları #8

24 Ağustos Akrep burcu yorumu

Başarılarınızı perçinlemek için ayrıntıcı davranmalı ve her zamanki seçiciliğinizi ön plana çıkarmalısınız Karşılıklı ilişkilerinizde güven duygusunun önemli olduğunu biliyor ve birlikte olduğunuz kişiden belli bir teminat bekliyorsunuz.

24 Ağustos Salı günlük burç yorumları #9

24 Ağustos Yay burcu yorumu

Kendinizle baş başa kalmaya ihtiyacınız var. Değişim içinde olan yapınız yüzünden çevrenizi şaşırtıyorsunuz. Hareketli tarzınıza ters olarak, ağır ve güçlü kararlar alarak, geleceğe güvenle bakmak istiyorsunuz. Öfkenizi kontrol edin.

24 Ağustos Salı günlük burç yorumları #10

24 Ağustos Oğlak burcu yorumu

Yaşantınız yeni girişimlere, hayatınıza mutluluk katacak başlangıçlara gebe. İnançlarınızın doğruluğunu test edebileceğiniz yeni bir dönemin arifesindesiniz. Kendi ruhsal ve yaratıcı gücünüzün farkına vararak, hayata geçirmek üzere, ilk tohumları atacaksınız. İşinizde yeni atılımlar söz konusu. Yaratıcı fikirlerinizle farklı girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Acele etmeyin, bu düşüncelerinizi gelecek günlerde gerçekleştirebileceksiniz. Biraz hesaplı davranmanız bütçenizi düzeltebilir.

24 Ağustos Salı günlük burç yorumları #11

24 Ağustos Kova burcu yorumu

Yaşamınızla ilgili tutkulu davranışlar sergileyeceksiniz. Partnerinizle birlikte mantıklı davranışlar içinde olacak ve bazı planlarınızı birlikte uygulama içindesiniz. Zevklere düşkünlük söz konusu olacak. Ortak kararlar alacak, bir çok aktivitelere birlikte katılacaksınız. Yaşantınızla ilgili hareketlenme gündeme gelecek.

24 Ağustos Salı günlük burç yorumları #12

24 Ağustos Balık burcu yorumu

Bugün, meditasyon ya da spiritüel konularda bazı çalışmalar yapmak için ideal bir gün. Sezgileriniz son derece kuvvetli olacak ve böylece başkalarının,özellikle de karşı cinsin düşüncelerine, hislerine, ihtiyaçlarına ve arzularına karşı daha dikkatli olacaksınız. Hatta bir süredir kendinize sorup durduğunuz soruları aydınlatacak bazı görüler ve psişik aydınlanmalar yaşayabilirsiniz. Bunları hatırlamak isteyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu