23 Temmuz Cuma günlük burç yorumları

Abone Ol 

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 23 Temmuz Cuma gününün günlük burç yorumları…

23 Temmuz Cuma günlük burç yorumları #1

23 Temmuz Koç burcu yorumu

Mesleki anlamda değişen şartlardan rahatsız olabilirsiniz. Farklı olmayı sevdiğiniz halde, bazı alışkanlıklarınızın elinizin altından kaymasına tahammül edemiyorsunuz. Bugün, birçok fikir çatışması söz konusu olabilir. Maddi konularla ilgili emeğinizin karşılığını almanız mümkün fakat siz, yine de tatmin olamayacaksınız.

23 Temmuz Cuma günlük burç yorumları #2

23 Temmuz Boğa burcu yorumu

Uzun süredir beklediğiniz şartların kendiliğinden oluşması sizi şaşırtabilir. İçsel enerjinizi arttıracak olaylar peşinde olabilirsiniz. Bulunduğunuz şartları sosyal yönüyle değerlendirmeniz, toplumcu yapınız ön plana çıkarırken, size farklı bir statü kazandırıyor. Bilgilerinizi kullanmak için fırsatları değerlendireceksiniz.

23 Temmuz Cuma günlük burç yorumları #3

23 Temmuz İkizler burcu yorumu

Karar vermek üzereyseniz, temkinli olmanın tam zamanı. Planlarınızın dışına da taşmayın. Aktivitelerinize, duygusallıklarınız başka bir anlam kazandırıyor. Bugün, olumsuzluklar karşısında takınacağınız tavırlar çok önemli olacak

23 Temmuz Cuma günlük burç yorumları #4

23 Temmuz Yengeç burcu yorumu

Hırslarınızın sizi esir almasına izin vermediğiniz zaman, kendinizi son derece huzurlu ve rahat hissediyorsunuz. Bugün, mesleki anlamda başarınızı ön plana çıkarmak isteyebilirsiniz. Kalıplaşmış düşüncelerden rahatsız olmanıza rağmen, kurallara karşı gelmek için, gerekli cesareti kendinizde bulamayabilirsiniz.

23 Temmuz Cuma günlük burç yorumları #5

23 Temmuz Aslan burcu yorumu

Sinirlerinize hakim olmalısınız. Ay'ın konumu, aşk ilişkilerinize potansiyel bir heyecan getiriyor. Planlı bir şekilde davrandığınız zaman olaylar kendiliğinden rayına oturuyor. Bugün, enerjinizi istediğiniz gibi dengeleyeceksiniz.

23 Temmuz Cuma günlük burç yorumları #6

23 Temmuz Başak burcu yorumu

Duygularınızdaki derinliği hiç kimseyle kıyaslamak istemiyorsunuz. Bugün, maddi konularla ilgili gizli hesaplarınız olabilir. Yatırım konusunda hiç kimseye güvenmiyor ve özel kazançlarınızı kendiniz takip etmekten hoşlanıyorsunuz.

23 Temmuz Cuma günlük burç yorumları #7

23 Temmuz Terazi burcu yorumu

Coşkularınızı ön plana çıkarmak adına yapacağınız çalışmalar içindesiniz. Bugün, satın alma konusunda ısrarcı davranacaksınız. İletişim konusunda gerekli her türlü donanıma sahipsiniz. Duygularınızı çok kolay ifade ediyorsunuz.

23 Temmuz Cuma günlük burç yorumları #8

23 Temmuz Akrep burcu yorumu

Kendinize özgü davranışlar sergilerken, hiç kimseyi etkilemek derdinde değilsiniz. Olaylara iyi niyetli yaklaşımlarınızın farklı algılanması, sizi üzebilir. Yanınızda çalışan kişilerin son anda fikir değiştirmeleri yüzünden zor anlar yaşayabilirsiniz.

23 Temmuz Cuma günlük burç yorumları #9

23 Temmuz Yay burcu yorumu

Mesleki başarınızı, inatçı tavırlarınız ve kişisel çabanıza borçlusunuz. Kazançlarınız konusunda kendinize güvenebilirsiniz. Egonuzu istediğiniz hedeflere taşıyabilirsiniz. Kendinizi kanıtlama savaşı içinde olmanız, bazıları için önemli olamayabilir. Olaylar üzerinize gelecek.

23 Temmuz Cuma günlük burç yorumları #10

23 Temmuz Oğlak burcu yorumu

Bugün Ay'ın bulunduğu konum, arkadaşlık ilişkilerinizi olumlu destekliyor. Onların yeni ve ilginç fikirleri karşısında planlarınızı değiştirebilirsiniz. Yaratıcılığınız konusunda kendinize olan güven duygunuz oldukça olumlu gelişiyor.

23 Temmuz Cuma günlük burç yorumları #11

23 Temmuz Kova burcu yorumu

Maddi konularla ilgili hak ettiğiniz başarıyı istediğiniz gibi yakalayacaksınız. Olaylara kibar ve temkinli yaklaşarak, sosyal adalet duygunuzu ön plana çıkarıyorsunuz. Bugün, iş yaşantınızda engeller söz konusu olabilir. Karşı tarafın bencilce egolarını kolay bir şekilde bertaraf edebilecek bir taktik geliştirmelisiniz.

23 Temmuz Cuma günlük burç yorumları #12

23 Temmuz Balık burcu yorumu

Bugün siniriniz tepenizde! Tepenizin tasını bu kadar attırabilecek tek bir kişi var elbette. Tabi ki bu kişi sizden başkası değil. Bugünün enerjileri bilinç düzeyinde gerçekleşen bazı krizler sonucu davranışları değiştirmeye yönelmek açısından son derece müsait. Şu an itibaren, sözcüklerinizi seçerken çok daha dikkatli olacaksınız.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu