23 Mayıs Pazar günlük burç yorumları

Abone Ol 

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 23 Mayıs Pazar gününün günlük burç yorumları…

23 Mayıs Pazar günlük burç yorumları #1

23 Mayıs Koç burcu yorumu

Karşılıklı ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir ve partnerinizin kalbini istemeden kırabilirsiniz. Eleştirici yönlerinizi kullanmadan önce iyi düşünmeli ve gerçekleri daha pozitif algılamaya çalışmalısınız. Mantıklı hareket etmeyi sevdiğiniz halde, gerilimlerinizi ilişkilerinize yansıtabiliyorsunuz.

23 Mayıs Pazar günlük burç yorumları #2

23 Mayıs Boğa burcu yorumu

Hislerinizin güçlü olduğu bir gün. Sadece kendi düşüncelerinizle hareket etmek isteseniz de, arkadaşlarınız sizi yalnız bırakmak istemeyeceklerdir. Onların desteği ve sizi yönlendirmek istemeleri, hoşunuza gidecektir. Kaçamak yapma arzusu duyacaksınız.

23 Mayıs Pazar günlük burç yorumları #3

23 Mayıs İkizler burcu yorumu

Bugün belki bir tür grup aktivitesi ya da belki de arkadaş aracılığıyla bir veya daha fazla heyecan verici yeni insanla tanışabilirsiniz. Bu insanlar sizi evinizde bilfiil ziyaret edebilir. Onlarla ve diğerleriyle kuracağınız ilişkinin size ilham ve motivasyon kaynağı olması ve geleceğiniz için birçok yeni olasılığı aklınıza getirmesi muhtemel. Ayrıca bir taşınma tasarısı da söz konusu olabilir. Gününüzün tadını çıkarın.

23 Mayıs Pazar günlük burç yorumları #4

23 Mayıs Yengeç burcu yorumu

Kafanızın içinde binlerce soru var. Yanıtlarını kısa sürede bulacaksınız. Bugün, tartışmalardan uzak kalmayı başarabilirseniz, düşündüğünüz her şey çok çabuk gerçekleşebilir. Sevdiklerine para harcama konusunda çok fazla ileriye gidebilirsiniz. Dostlukların temeli daha farklı değerlerde gizlidir. Yollarla ilgili projeleriniz gündemde.

23 Mayıs Pazar günlük burç yorumları #5

23 Mayıs Aslan burcu yorumu

Bugün kişisel cazibenizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kazançlarınızı aşan harcamalarınız yüzünden bütçenizin ayrıntıları gündeme gelecek. Yakın çevrenizin size sağlayacağı fırsatlar konusunda doğru kararlar almalısınız. Size sunulan teklifler her zaman karşınıza çıkmayabilir. Ailenizin sizden ilgi bekledikleri bir gün.

23 Mayıs Pazar günlük burç yorumları #6

23 Mayıs Başak burcu yorumu

Ani tepkileriniz yüzünden yorgun düşebilirsiniz. Bugün, duygusal konularda yakınlarınızın sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalacaksınız. Olayları kendi başınıza halletme yolunu seçeceksiniz. Duygularınızı denetlemekten yanasınız.

23 Mayıs Pazar günlük burç yorumları #7

23 Mayıs Terazi burcu yorumu

Partnerinizin size sunacağı tekliflerden yola çıkarak, kısa sürede isteklerinizi gerçekleştireceksiniz. Alışkanlıklarınızın sizi zorlamasına izin verdiğiniz müddetçe, bazı gecikmeler yaşayabilirsiniz. Ani değişimlere hazır olmalısınız.

23 Mayıs Pazar günlük burç yorumları #8

23 Mayıs Akrep burcu yorumu

Ay'ın bulunduğu konum çevre ilişkilerinizi etkiliyor. Kız kardeşlerle veya yakın dostlarınızla iletişim içinde olacağınız bir gün. Merkür'ün Balık burcundaki geri hareketi, bilinçaltınızın karışmasına neden olacak. Eski sorunlarınız öne çıkacak.

23 Mayıs Pazar günlük burç yorumları #9

23 Mayıs Yay burcu yorumu

Birlikte olduğunuz kişilerle menfaat kaygılarına düşmek istemiyorsanız, içsel davranışlarınızda belirleyici etkenleri fark etmelisiniz. Düşüncelerinizde tavize yer olamadığı için, bir takım gelişmeleri sonradan görüyorsunuz. Bugün, Ay'ın konumundan dolayı, bazı abartılı duygularınızın ön plana çıkmasından rahatsız olabilirsiniz.

23 Mayıs Pazar günlük burç yorumları #10

23 Mayıs Oğlak burcu yorumu

Bugün, ilişkilerinize daha istikrarlı yaklaşacaksınız. Bazı kararları geciktirme konusunda dikkatli olmalısınız. Partnerinize söyleyeceğiniz sözler, tartışmaları da beraberinde getirecektir. Ailenizle ilgili eski sorunlar gündeme gelebilir.

23 Mayıs Pazar günlük burç yorumları #11

23 Mayıs Kova burcu yorumu

Sezgileriniz güçleniyor. Akşam saatlerinde dostlarınızla bir araya gelme planları yapacaksınız. Uzun süredir görüşemediğiniz sevdiklerinizi, özlediğinizi fark ediyorsunuz. Yakın dostlarınızla birlikte ortak çalışmaların içinde olacaksınız. Bugün, finans konuların gündeme gelmesiyle aklınız karışabilir.

23 Mayıs Pazar günlük burç yorumları #12

23 Mayıs Balık burcu yorumu

Bugün bir akıl hocasından yardım almak isteyebilirsiniz. Bir şeyleri çözüme ulaştırmanızı sağlayacak bir büyüğünüz olabilir. Belki de bu, sizinle arkadaşlık bağını koruyan eski patorunuz olabilir. Onu arayıp tecrübelerinden faydalanabilirsiniz. İncelik ve hassasiyet gerektiren bir konuda farklı bir bakış açısına ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Ne yapmanız gerektiğinden emin olmadan harekete geçmeyin.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu