23 Ağustos Pazartesi günlük burç yorumları

Abone Ol 

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 23 Ağustos Pazartesi gününün günlük burç yorumları…

23 Ağustos Pazartesi günlük burç yorumları #1

23 Ağustos Koç burcu yorumu

Disiplinli ve inatçı tavırlarınızda haklı olduğunuz çok neden olabilir. Çevrenizi sorgularken, olayları tek yönlü düşünüyorsunuz. Bugün, işinizi doğru bir şekilde yapmak istiyorsanız , elinizdeki doneleri değerlendirmeli ve ayrıntılar üzerinde durmamalısınız. İşler sizi beklerken, zaman kaybetmemelisiniz.

23 Ağustos Pazartesi günlük burç yorumları #2

23 Ağustos Boğa burcu yorumu

Sezgilerinizle üzerine gideceğiniz meselede; Ay'ın konumu size gerekli desteği veriyor. Şahit olduğunuz davranışlar nedeniyle doğruluk ve güven arayışı içindesiniz. Bu konuda sevdiğiniz kişiye de sorgulayıcı tarzda konuşmalar yapıyorsunuz. Sağlam karakterli yapınızı bulunduğunuz her ortamda hissettirin.

23 Ağustos Pazartesi günlük burç yorumları #3

23 Ağustos İkizler burcu yorumu

Duygularınızı paylaşırken yaşayacağınız zorluklar karşısında güçsüz hissedebilirsiniz. İyi niyetle konuştuğunuz halde, karşınızdakilerin sizi anlamaları zorlaşabilir. Bugün, maddesel konulara daha çok ağırlık vererek, yaşantınız rahatlatacak koşulları gözden geçirmelisiniz.

23 Ağustos Pazartesi günlük burç yorumları #4

23 Ağustos Yengeç burcu yorumu

Bugün yalnızlık duygunuz çok güçlü ve olaylara duygusal yaklaşıyorsunuz. Anlaşılmadığınızı zannederek, arkadaşlarınızın kalbini kırabilirsiniz. Geçmişinizle ilgili olayların etkisinde kaldığınız zaman karamsar oluyorsunuz.

23 Ağustos Pazartesi günlük burç yorumları #5

23 Ağustos Aslan burcu yorumu

Planladığınız işlerde zorlanabilirsiniz. Duygularınızla yaratacağınız esneklik sizi olumlu yönde geliştirirken, farklı işleri denemek istiyorsunuz. Performansınız çok yüksek ve bugün, kısa vadeli yolculuklar size sayısız avantaj kazandıracak.

23 Ağustos Pazartesi günlük burç yorumları #6

23 Ağustos Başak burcu yorumu

Enerjinizin yüksek olduğu bir gün yaşayacaksınız. Sevdiğiniz kişiye yüklediğiniz duygusal gereksinme onu çok fazla etkileyecektir. Bugün, risk alma konusunda çekimser davranabilirsiniz. Sosyal yaşamınızda belirgin bir hareketlenme söz konusu olacak. Vitamin almalısınız.

23 Ağustos Pazartesi günlük burç yorumları #7

23 Ağustos Terazi burcu yorumu

Kendinizi ve çevrenizi sorguluyor, en mükemmel tabloyu oluşturmaya çalışıyorsunuz. Yeni açılımlara hazır olmanıza rağmen, sizi kısıtlayan pürüzler konusunda ikilem yaşayabilirsiniz. Bugün sinir gerginliklerine açıksınız.

23 Ağustos Pazartesi günlük burç yorumları #8

23 Ağustos Akrep burcu yorumu

Girişimciliğinizi en üst düzeyde kullanabileceğiniz bir gün. Eski dostlarınız sizinle beraber olmak isteyecekler ve hoş sohbet bir gün geçireceksiniz. Bugün mesleki anlamda başarı istemeniz doğal ve olayların üstesinden geleceksiniz.

23 Ağustos Pazartesi günlük burç yorumları #9

23 Ağustos Yay burcu yorumu

Kendinize güveniyor olmanız, çevreniz içinde olumlu bir tablo oluşturuyor. Size gelen fırsatlara hayır dememelisiniz. Soğuyan havalar sizi olumsuz etkiliyor. Sağlam bir bünyeniz olmasına rağmen, bir anda keyfiniz kaçıyor.

23 Ağustos Pazartesi günlük burç yorumları #10

23 Ağustos Oğlak burcu yorumu

Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler olumlu gelişiyor. Olumlu duygular içinde bulunacak, geleceğe yönelik daha yapıcı istekler içine gireceksiniz. Sevgilinizin ilgisi keyiflendirecek. Hayata geçirmeye çalıştığınız bir iş, bazı kişiler tarafından engelleniyor. Kimsenin talip olmadığı uzun vadeli bir iş yolculuğuna siz istekli olacaksınız. Bu, şu günlerdeki duygusal yorgunluğunuza çok iyi gelebilir. Bugün maddi olarak yeni bir girişimde bulunmamaya dikkat etmelisiniz.

23 Ağustos Pazartesi günlük burç yorumları #11

23 Ağustos Kova burcu yorumu

Bugün, yardımlaşma duygularınız çok yoğun bir şekilde seyrediyor. Yaratıcılığınız konusunda kendinize güveniyorsunuz. Çevrenize karşı temkinli ve tereddütlü davranma konusunda haklı nedenleriniz olabilir. Sözlü ifadelerinizin güçlü olduğu bir gün içindesiniz ve kendinizi savunma konusunda, ısrarcı bir tutum izleyeceksiniz.

23 Ağustos Pazartesi günlük burç yorumları #12

23 Ağustos Balık burcu yorumu

Bilgisayar sisteminizi geliştirmekle ilgilenebilirsiniz bugün. Belki yapabileceğiniz bazı güncellemeler hakkında biraz araştırma yaparsınız. Yeni bir sürücü kurmayı düşünüyor olabilirsiniz. Ya da hafızayı genişletmek olabilir aklınızda. Cihazınızın genel kullanım hızını ve işlevselliğini artırmak isteyeceksiniz. Sizinle aynı bilgisayara sahip olan kişilerle konuşun. Herhangi büyük bir şey satın almadan önce birkaç iyi tavsiye almanızda fayda var.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu