22 Mayıs 2020 İkizler burcunda Yeniay

22 Mayıs akşam saat 20:38’de gerçekleşecek olan İkizler burcunda Yeniay, özellikle eğitim konularında olumlu etkileriyle geliyor. Astrolog Ceylin Çelebi, İkizler burcunda Yeniay'ın burçlar ve yükselen burçlar üzerindeki etkilerini değerlendirdi.

Yeniay İkizler burcunda 22 Mayıs tarihinde ve akşam saat 20:38'de gerçekleşiyor olacak. Yeniaylar her zaman bir şeylerin başlaması, yeni bir şeylere tohum atılması anlamındadır. Ay'ın fazlarına her zaman önem vermekle birlikte Yeniay zamanları bence çok daha önemlidir zira başlatma enerjileri taşır.

Eğitim konularında olumlu etkiler sağlayacak

İkizler burcundaki yeniay ise iletişim, medya, eğitim ile ilgili ve kişisel horoskoplarımızda bulunduğu ev konularıyla alakalı olarak yeni bir şeyleri hayatlarımıza getireceğimizi vurguluyor olacak. Yeniay anı haritasında Yay burcu yükseliyor ve Ay ve Güneş haritanın 7. Ev çizgisine yakın bir alanda. İkili ilişkiler, ortaklı işler, anlaşmalara vurgu yapıyor. İkizler burcunun yönetici gezegeni Merkür'de burada İkizler burcunda. Venüs ile tam kavuşumda. Ay ve Güneş Mars'tan tam kare açı alıyor. Satürn'den ise üçgen açı alıyor. Haliyle bu yeniayın temalarında Mars, Satürn, Merkür ve Venüs'ün de etkilerini görüyor olacağız. Genel bir yorumda bu yeniay eğitim ile ilgili yeni bir dönemin başlayacağını aslında Kuzey Ay düğümünün de İkizler burcunda ilerliyor olmasının da etkisini göz önüne alırsak öngörebiliriz. Artık zaten bu süreçte bu durumlar içinde bulunduğumuz süreçte olması gerekende bir şey şeklinde düşünebiliriz. Satürn ve Venüs burada Retro pozisyondalar ancak iyileştirici ve tekrar düzenleyici olarak çalışacak olduklarını düşünüyorum. Satürn zaten burada yapılandırıcı ve inşa edici olarak çalışacaktır. Bilhassa eğitim konularında olumlu etkiler sağlayacaktır.

Koç burçları ve yükselen Koç

Sevgili Koç burçları ve yükselen burcu Koç olanlar, yakın çevre ve akrabalar, eğitimler, yakın yerlere seyahatler ile ilgili ev alanınızda meydana geliyor. Kardeşlerinizin veya kuzenlerinizin hayatında önemli ve güzel gelişmelere bu süreçte şahit olabilirsiniz. Kardeşleriniz veya kuzenleriniz ile problemli durumlarınız varsa bu süreçte iletişime geçebilir ve geçmiş konuları da konuşarak barışçıl adımlar atabilirsiniz. İletişim ve eğitimlerle ilgili yeni tohumlar atacaksınız. Sosyal çevrenizden ya da arkadaşlarınızdan bu süreçte önemli destekler görebilirsiniz.

Boğa burçları ve yükselen Boğa

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, yeniay sizlerin parasal kazanımlar evinizde gerçekleşiyor. Atacağınız önemli adımlar neticesinde güzel bir gelir sizleri bekliyor olabilir. Bilhassa iletişim alanında atacağınız adımlar sizlere yeni bir gelir kapısı aralayabilir. Bu süreçte üst ve otorite figürlerinizden de önemli destekler alabilirsiniz. Sosyal çevreniz veya arkadaşlarınızdan gelebilecek her türlü agresyon itici bir güç olarak yapmak istediklerinizle ilgili sizleri tetikleyecektir. Sadece parasal kazanımlar değil aynı zamanda öz değer duygunuz ile alakalı olarak da önemli etkiler getirecek olan yeniay ile hayatınızdaki yeni gelişmelerin bir bakıma kendinize olan saygınızı da arttıracağını söyleyebiliriz.

İkizler burçları ve yükselen İkizler

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar, bu yeniay en çok sizi etkiliyor olacak. Sağlık, fiziksel görünüm, iletişim alanında yeni adımlar, yaratıcı aktiviteler, bireysel konularda yeni başlangıçlar, yeni bir eğitim süreci gibi tüm İkizler burcu temaları sizleri yakından ilgilendiriyor olacak. Güzel başlangıçlara adım atabilirsiniz. Bu dönemde yurtdışı, dış ticaret ile ilgili konularda birtakım şeyleri yapılandırabilirsiniz ve bunlar sizi bizzat ilgilendiren şeyler olabilir. Yeni fikirler, bilgi ve iletişim alanında yeni girişimleriniz olabilir. Kariyer hayatınızdaki zorlanmalarda bu duruma sizleri itebilir.

Yengeç burçları ve yükselen Yengeç

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, sizler daha çok bilinçaltı ve en izole olan alanlarınızda yaşıyor olacaksınız Yeniayın etkilerini. Yeniay aslında sizlere daha çok düşünsel anlamda bir tazelenme ve yenilik getiriyor olacak. Bu dönemde yapacağınız bilinçaltı şifa çalışmaları ve meditasyonlar ile önemli tıkanıklarınızı çözebilirsiniz ve rahatlamalar sağlayabilirsiniz. Rüyalarınız ile gelen önemli farkındalıklarınız olabilir. Bu süreçte kendinizi zihinsel anlamda çok yormamaya dikkat etmelisiniz. Solunum yolu rahatsızlıklarınıza daha fazla ehemmiyet vermenizi de tavsiye ederim.

Aslan burçları ve yükselen Aslan

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, yeniayı arkadaşlıklar ve sosyal gruplar alanında deneyimleyeceksiniz. Bu süreçte yepyeni gruplara girebilir, arkadaş çevrenizi genişletebilirsiniz. Hayatınıza girecek olan arkadaşlarınız sizlere iletişim alanında önemli getiriler sağlayabilir. Ayrıca bu yeniayla birlikte önemli projelere de imza atabilirsiniz. Eşinizden alacağınız desteklerde sizler için hayli önemli olacaktır.

Başak burçları ve yükselen Başak

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar, iş hayatınızda gerçekleşecek olan Yeniay sizlere yeni bir işin kapılarını açabilir. İletişim konularının ön planda olduğu yeni bir iş alanında çalışmaya başlayabilirsiniz. İş hayatında üstleriniz ile olan problemleriniz varsa bu süreçte sorunları konuşarak halledebilirsiniz. Sosyal statünüzde yenilikler olabilir, evlenebilirsiniz. Her koşulda toplum önündeki statünüzde önemli yenilikler söz konusu olabilir. Baba tarafından akrabalarınızdan destek görebilirsiniz.

Terazi burçları ve yükselen Terazi

Sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar, İkizler burcundaki Yeniayın etkilerini daha çok yurtdışı, yabancılar, akademik konular, yüksek öğretim ve hukuksal konular üzerinden deneyimleyeceksiniz. Yabancılar ile iş, ticaret yapan bir Teraziyseniz işlerinizde olumlu gelişmeler söz konusu olabilir, projeleriniz de desteklenebilirsiniz. Hukuksal işleriniz varsa olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Bu süreçte çocuklarınızdan veya sevgilinizden destekleriniz var. Çalışma arkadaşlarınızın sizi kışkırtıcı tavırları söz konusu olabilir. Bunlar sizin projelerinize daha da sıkı sarılmanıza sebep olacaktır.

Akrep burçları ve yükselen Akrep

Sevgili Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar, krediler, borçlar, ortak kazanımlar alanınızda gerçekleşecek olan yeniay bir süredir almayı beklediğiniz bir kredi varsa olumlu haberlerin söz konusu olacağını gösteriyor. Ödemelerinizi bir süredir aksattıysanız bu süreç lehinize işleyecek görünüyor. Bir nafaka süreciniz varsa yeniay ile birlikte olumlu gelişmeler olabilir ve karşılıklı iletişimle sorunları halledebilirsiniz. Ortaklı iş yapan bir Akrepseniz beklediğiniz ödemeler gelebilir ya da yeni bir ortaklı işe adım atabilirsiniz. Spiritüel ve okült konularda size fayda sağlayacak bir eğitime başlayabilirsiniz.

Yay burçları ve yükselen Yay

Sevgili Yay ve yükselen burcu Yay olanlar, İkizler burcunda gerçekleşecek olan Yeniay sizlerin karşıt alanınızda yani eş, ortaklar, anlaşmalar, davalar evinizde gerçekleşiyor. Bu yeniay ile eşiniz ile aranızdaki problemli durumlar varsa pozitif bir iletişimle halledecek olabilirsiniz. Evlenmeyi planlıyorsanız da yine özel fırsatlar sizler için söz konusu olabilir. Beklediğiniz teklifleri alabilirsiniz. Bu iş anlamında da olabilir zira burası aynı zamanda sizlerin ortaklıklar ve anlaşmalar evinizdir. Önemli anlaşmalara imza atabilirsiniz. Kardeşlerinizden ya da yakın çevrenizden alacağınız desteklerde bu süreçte çok önemli olacaktır. Evinizle ilgili gerilimler sizlerin ikili ilişkilerinizde yani kararlar alma ve yeni bir şeyler başlatma anlamında da itici bir güç olarak çalışacaktır.

Oğlak burçları ve yükselen Oğlak

Sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar, Yeniay sizlerin iş ve çalışma koşullarınızda bilhassa iletişim ve eğitsel konularda önemli yenilikleri hayatlarınıza getirebilir. Yanınızda çalışanlar varsa onların eğitimleri ile ilgili yeni süreç başlatabilirsiniz. İletişim alanında yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Sağlık konularında olumlu gelişmeler yine sizler için söz konusu olabilir. Evcil hayvan edinmek içinde güzel bir zaman dilimidir. Parasal kazanımlarınız bu süreçte sizlerin yeni başlatmak istediğiniz konularla ilgili önemli bir destek olacaktır. Baba tarafından akrabalarınızla olan iletişiminizde bu süreçte öne çıkabilir.

Kova burçları ve yükselen Kova

Sevgili Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar, yeniay sizlerin aşk, keyifler, sanatsal konular, çocuklar, eğlenceli aktiviteler evinizde gerçekleşiyor. Dolayısıyla oldukça keyifli bir süreç sizleri bekliyor. Aşk ilişkiniz canlanabilir ve yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Bir süredir çocuk isteyenler güzel haberler alabilir veya farklı ve etkili bir tedavi süreci ile ilgili alanında yetkin kişiler ile iletişime geçebilirsiniz. Sanatsal ve yaratıcı aktiviteler için de oldukça güzel adımlar atabilirsiniz. Çocuklarınızın hayatında sizlerin de desteğiyle iletişim veya eğitimler ile ilgili yeni bir adım atabilirsiniz.

Balık burçları ve yükselen Balık

Sevgili Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar, yeniay sizlere bir süredir aklınızda olan evi almanız ya da evinizi satmanız, kiralamanız, yeni bir eve taşınmanız, evinizde önemli iyileştirmeler yapmanız için olumlu fırsatlar sunuyor olacak. Mars artık burcunuzda hareket ediyor. Haliyle aktif bir enerji ile dolusunuz. Aile büyükleriniz ya da babanızla ilişkilerinizde problem yaşıyorsanız ise bu süreçte ilişkilerinizi iyileştirmek adına önemli adımlar atabilir ve olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Astrolog Ceylin Çelebi

Instagram: astrolifeceylin

[email protected]

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ
Doğrulama kodunu yandaki kutuya giriniz :