22 Ağustos Pazar günlük burç yorumları

Abone Ol 

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 22 Ağustos Pazar gününün günlük burç yorumları…

22 Ağustos Pazar günlük burç yorumları #1

22 Ağustos Koç burcu yorumu

Düşüncelerinizden taviz vermek istememeniz, olumlu sonuçlara neden olacaktır. Bugün, birçok sosyal olayı başlatmak için, gerekli enerjiye sahipsiniz. Farklı düşünenlerden bile takdir göreceksiniz. Hırslarınız konusunda engel tanımıyor ve riske giriyorsunuz.

22 Ağustos Pazar günlük burç yorumları #2

22 Ağustos Boğa burcu yorumu

Günlük kapasitenizin üzerinde çaba sarf etmeniz gereken bir gündesiniz. Maddi konularda beklemediğiniz anlarda uğrayabileceğiniz olumsuzluklar, sizi tedirgin ediyor. Fakat, bu konuda çevrenize karşı 'rahatmışsınız' gibi bir izlenim veriyorsunuz.

22 Ağustos Pazar günlük burç yorumları #3

22 Ağustos İkizler burcu yorumu

Sürprizleri fazla sevmediğiniz için, sıra dışı olaylara karşı temkinli davranıyorsunuz. Bugün düşüncelerinizde bir yoğunlaşma söz konusu olacak. Görmeyi arzuladığınız dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Onlarla aranızda karşılıklı olumlu etkileşmeler söz konusu olacak. Kendinizi yenilenmiş hissedebilirsiniz.

22 Ağustos Pazar günlük burç yorumları #4

22 Ağustos Yengeç burcu yorumu

Aile içi huzursuzlukların sizi etkilemesine izin vermeyin. Bugün dostlarınızdan aldığınız destekle, olayların olumsuz etkilerinden sıyrılabileceksiniz. Her zaman istediğiniz koşullar olmayabilir ve kendinizi kötü hissetmeniz için hiçbir sebep yok. Yaşantınızda yeni gelişecek farklılıklar söz konusu olacak.

22 Ağustos Pazar günlük burç yorumları #5

22 Ağustos Aslan burcu yorumu

Düşündüklerinizi gerçekleştirmek için uygun bir gün ve size ulaşmaya çalışan kişilere fırsat tanımalısınız. Bugün, iletişim konusunda oldukça yoğunsunuz. Özel kişileri bir araya getirecek ve onların çalışmalarına yardım edeceksiniz.

22 Ağustos Pazar günlük burç yorumları #6

22 Ağustos Başak burcu yorumu

İdeallerinizi gerçekleştirme konusunda araştırmacı yönlerinizi devreye sokmalısınız. Cömert tavırlarınızla karşınızdaki kişiyi hemen etki altına alacaksınız. Bugün kendinizden çok emin bir şekilde davranıyorsunuz. Yönetici yönünüz ağır basıyor.

22 Ağustos Pazar günlük burç yorumları #7

22 Ağustos Terazi burcu yorumu

Diplomatik yapınızla çalışma arkadaşlarınızı çok iyi idare ediyorsunuz. Rekabet etmeyi seviyor, ince esprili zekanızla problemlere ustaca yaklaşıyorsunuz. Bugün Ay'ın bulunduğu konum, dostlarınızla bir arada olmanızı sağlayacak.

22 Ağustos Pazar günlük burç yorumları #8

22 Ağustos Akrep burcu yorumu

Toplumsal işlerde başarı kazanmak, sizin için kolay bir şekilde gelişecek. Yapmak istediklerinizle ilgili yeni projelerin gündeme gelmesiyle birlikte, motivasyon kazanacaksınız. Duygusal bağlarınızın güçlü olduğu bir gün içindesiniz.

22 Ağustos Pazar günlük burç yorumları #9

22 Ağustos Yay burcu yorumu

Bugün, duygularınızı kontrol etmelisiniz. Ani gelişen şartların odağı olmak istemiyorsanız, öfkeler ve iddialar konusunda denetimli gitmelisiniz. Yeni başlangıçlar yapmak için çıkan fırsatları, değerlerinizle karşılaştırabilirsiniz.

22 Ağustos Pazar günlük burç yorumları #10

22 Ağustos Oğlak burcu yorumu

İlişkide haksızlığa uğratılan taraf olduğunuzu düşünüyorsunuz. Bu ön yargınız, karşı tarafa haksızlık etmenize neden oluyor. Önümüzdeki günlerde umutlarınızı besleyebildiğiniz ölçüde sevinçler yaşayacaksınız. Bunun tersine yol açmak da sizin elinizde. Karar vermede zorlanacağınız iş teklifleri var. Yaratıcı fikirlerinizi çevrenizle paylaşabilir, onların görüşlerini almak isteyebilirsiniz. Düşüncesiz davranışlar zarar verici olabilir. Çok karlı bir alışverişin eşiğindesiniz.

22 Ağustos Pazar günlük burç yorumları #11

22 Ağustos Kova burcu yorumu

Bugün, her olayı pratik bir şekilde çözümleyeceğinizin farkındasınız. Düşüncelerinizde belli bir hız var ve yoğun duygular içindesiniz. Yüksek standartları olan bir kaliteye sahipsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için, gerekli şartları yaşamınıza mantıklı bir şekilde geçiriyorsunuz. Beklediğiniz haberleriniz gecikebilir.

22 Ağustos Pazar günlük burç yorumları #12

22 Ağustos Balık burcu yorumu

Daha kalın bir deriye bürünmen gerekebilir. Gücendirici olduğunu düşündüğün tavırları sebebiyle sakın hemen birini işe yaramaz olarak etiketleme. Herkese kendi fikirlerini ifade edebilmesi için izn ver. Açık fikirli ol, yargılayıcı değil. Diplomatik bir tutum sergile ve kritik düşüncelerini kendine sakla. Kendini daha iyi hissedebilmek için diğer insanlara haksızlık etme.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu