21 Haziran Pazartesi günlük burç yorumları

Abone Ol 

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 21 Haziran Pazartesi gününün günlük burç yorumları…

21 Haziran Pazartesi günlük burç yorumları #1

21 Haziran Koç burcu yorumu

İşinizle ilgili gerekli ayrıntıları kısa sürede tamamlamalı ve yeni projelerinizi geliştirmelisiniz. Ay'ın bulunduğu konum, aile içi kavgalarınızı gündeme getirebilir. Uzak yollarla ilgili projelerinizi için, elinizden birtakım paralar çıkabilir. Olayları bir an önce sonuçlandırmalı ve tereddütlerinizden kurtulmalısınız.

21 Haziran Pazartesi günlük burç yorumları #2

21 Haziran Boğa burcu yorumu

Maddi konuların kafanızda aldığı şekillenmeler çok önemli. Yeni başlangıçlar konusunda kendinizi baskı altında hissediyorsunuz. Başkalarının fikriyle hareket etmek istemediğiniz için, kendinize zaman tanımalısınız. Parasal sıkıntılarınıza yeni kaynaklar bulmak için gerekli şartları temkinli bir şekilde oluşturabilirsiniz.

21 Haziran Pazartesi günlük burç yorumları #3

21 Haziran İkizler burcu yorumu

Siz her anlamada tatmin sağlayacak işlerden hoşlanmanıza rağmen, olaylara aktiflik kazandırmak için zamana ihtiyacınız var. Sorunları önlemek için küçük molalar vermeli ve her şeyi ince ayrıntılarına kadar düşünmelisiniz.

21 Haziran Pazartesi günlük burç yorumları #4

21 Haziran Yengeç burcu yorumu

Bugün, yaratıcılık konusunda değişik fikirleriniz ve ilginç uygulamalarınız olacak. Karşı tarafı ikna etme konusunda başarılı olacaksınız. Kişisel çekim gücünüzü çevreniz üzerinde deneyebilir ve istediğiniz başarıyı sağlayabilirsiniz. Beraber çalıştığınız kişilerin özel sorunlarıyla yakından ilgilenmek isteyebilirsiniz.

21 Haziran Pazartesi günlük burç yorumları #5

21 Haziran Aslan burcu yorumu

Duygularınızı gizlemek sizi rahatsız ediyor. Koruma içgüdünüz yüzünden, olumsuz tepkilerinizi yakınlarınızdan çıkarıyorsunuz. Bugün Ay'dan aldığınız etkiler sayesinde, daha cesaretli davranabilirsiniz. Paylaşım konusunda rahat davranmalı ve çevrenize güvenmelisiniz.

21 Haziran Pazartesi günlük burç yorumları #6

21 Haziran Başak burcu yorumu

İş disiplininiz mükemmel gidiyor. Bugün çevrenizdeki kişileri zekanızla etkileyecek ve biraz da baskıcı bir tutum sergileyeceksiniz. Kendinize güvenmenize rağmen, üstlerinizle konuşurken daha sakin ve temkinli olmalısınız.

21 Haziran Pazartesi günlük burç yorumları #7

21 Haziran Terazi burcu yorumu

Kısa yollarla ilgili ilginç planlarınız var. Bazı dostlarınıza sürpriz hazırlayabilir onlarla ortak çalışmalar içine girebilirsiniz. İdeallerinizde ısrarcı davranmanız sizi istediğiniz noktalara getirecektir. Bulunduğunuz ortamlarda duygularınızı saklama ihtiyacı içindesiniz.

21 Haziran Pazartesi günlük burç yorumları #8

21 Haziran Akrep burcu yorumu

Maddi konularda arkadaşlarınızın ilginç fikirlerinden etkilenecek, ve kendinizi farklı bir pota da göreceksiniz. Kişiliğinizin bilinmeyen yönlerini ortaya çıkarmaktan yanasınız. Yaşamınızla ilgili yenilenme söz konusu olacaktır.

21 Haziran Pazartesi günlük burç yorumları #9

21 Haziran Yay burcu yorumu

Olaylara mantıklı bir şekilde yaklaşmanıza alışanlar için, bugün farklı davranışlarınız onlara şaşırtıcı gelecektir. Bilinç altınızda sizi yoran düşüncelerinizden bir an önce kurtulmalısınız. Olaylara saplantılı bir şekilde yaklaşmanız yüzünden, yapacağınız çalışmalara gereksiz engeller koyuyorsunuz. İçinizdeki enerjiyi çıkarmalısınız.

21 Haziran Pazartesi günlük burç yorumları #10

21 Haziran Oğlak burcu yorumu

Yaratıcı yönlerinizi karşı tarafa anlatma konusunda son derece başarılı davranıyorsunuz. Güçlü dostlarınızın yardımıyla, arzuladığınız ortamlarda bulunma fırsatı yakalayacaksınız. Çabuk bıkma huyunuz sorun yaratabilir.

21 Haziran Pazartesi günlük burç yorumları #11

21 Haziran Kova burcu yorumu

İlginç kişiler ilginizi çekiyor. Bugün, güç ve duygusallıktan yanasınız. Her iki duygunun zıtlaşmasını hissederken.öfkeli davranışlar sergileyebilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerle düşünce paylaşımı içinde olsanız bile, aynı dili konuşmamanız, tartışma yaratabilir. İkileme neden olabilecek durumlara karşı hazırlıklı olun.

21 Haziran Pazartesi günlük burç yorumları #12

21 Haziran Balık burcu yorumu

Bir kadın arkadaşınız parti veriyor olabilir ve siz de davetliler arasında olabilirsiniz. Zorlu bir gün geçirmiş ve katılmaya can atmıyor olabilirsiniz. Arkadaşınız gelmezseniz size darılacağını söyleyip sizi zor bir ikilemde bırakabilir. Sadece dinlenme ihtiyacınızdan daha önemli bir durum varsa gidin. Aksi halde bu daveti geri çevirin. Arkadaşınız sizi affeder.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu