Survivor All Star birleşme partisinde olaylar olaylar!

Abone Ol 

Survivor 2022 All Star’da merakla beklenen birleşme partisi yapıldı. Birleşme partisinde yarışmacılar Edis konseriyle de eğlenceli anlar yaşadı. Survivor ünlüler ve gönüllüler takımları yarışmacıları, birleşme partisi şarkı yarışmasında seçtikleri şarkılarla performans sergiledi.

Survivor tüm hızıyla devam ediyor. Survivor All Star erkek yarışmacıları yıkanıp traş oldu, Ogeday’ın traş olması hepimize bir oh çektirmiştir. Kadın yarışmacıların kıyafetleri kırmızı halı havası yarattı. Şıkır şıkır giyinen kadınlar renkli anlar yaşattı. Bunlardan biri Sude’nin dansıydı. Gerçek hayatında zumba eğitimi veren Sude seksi dansıyla performansını sergiledi. Sude şarkı söyledikten sonra yaptığı açıklamayla da sosyal medya gündemine düştü.

Sude şarkı söyledikten sonra Barış açıklama yaptı, “Provaya gelirken burada dinledim güzel şarkı seçmişsin dedim. Bana birini çok andırıyor dedim. Boyuna da posuna da bin maşallah derken, keşke burada olsaydı dedim. O da ‘umarım gelir’ dedi. ‘Uzaktan da olsa bakar’ demedin mi” diyerek topu Sude’ye attı.


Gülerek, dediğini belirten ve Barış’ı onaylayan Sude’ye sunucu Murat Ceylan, ‘Bu arada bir mesajın varsa tutmayalım seni.” dedi. Sude, “Umarım dışarıda hala aynı durumdadır” dedi. O anlar gülüşmelere neden oldu ve Mert’ten jet yanıt geldi. Twitter hesabından açıklama yapan Mert, “Aynı durumdayım” yazdı.

Birleşme partisi nedeniyle elenmenin olmadığı Survivor’da yarışmacılar doyasıya eğlendi. Nagihan dansıyla dikkat çekerken, Ayşe sesiyle şaşırttı. Berkan duygusal konuşmasıyla beğeni toplarken Nisa’nın çılgın dansı ve performası enterasan anlar yaşattı.

Survivor birleşme partisinin karaoke sahne yarışmasında Gizem Memiç birinci olarak büyük ödülün sahini oldu. Memiç, gelecek yıl bir arkadaşıyla birlikte Dominik’e tatile gitme şansını yakaladı.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu