2020 VMA Ödülleri hakkında bilinmesi gerekenler

Koronavirüs tedbirleri ile 30 Ağustos Pazar günü New York'ta gerçekleşecek olan 2020 VMA Ödülleri hakkında bilinmesi gerekenler noktaları derledik...

Koronavirüs salgını nedeniyle şov dünyasında birçok etkinlik ertelendi veya iptal edildi. Ancak New York'ta enfeksiyon oranının yüzde 1'in altına düşmesi ile birlikte, şehirde etkinlikler geri dönmeye başladı. VMA Ödülleri'nin de 30 Ağustosta fiziksel bir törenle gerçekleştirilmesi bekleniyor.

Müzik festivali havasında

2020 MTV Video Müzik Ödülleri, koronavirüsün başlangıcından beri New York'ta gerçekleşecek ilk büyük etkinlik olacak. VMA Ödülleri Barclays Center yerine müzik festivali havasında açık havada gerçekleşecek.

MTV ve Barclays Center'ın konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "2020 VMA Ödülleri 30 Ağustos Pazar günü gerçekleşecek ve New York'un direncini kutlayacak. Şehir genelinde açık hava performansları ile gerçekleşecek törende şehrin ve eyaletin önlemlerine uygun olarak sınırlı sayıda seyirci veya seyircisiz gösterimler olacak.” ifadelerine yer verildi.

Koronavirüse özel ödül

2021'de Barclays Center'a tekrar geri dönmesi planlanan MTV VMA Ödülleri'nde bu yıl sunuculuğu Keke Palmer üstleniyor. Törende Lady Gaga, Miley Cyrus, J Balvin, BTS, Maluma, Doja Cat, Roddy Ricch, The Weeknd ve CNCO gibi isimler sahne alacak.

Lady Gaga ve Ariana Grande dokuz dalda aday gösterilirken, Grande ve Gaga'dan sonra en çok dalda aday gösterilen isimler ise 6 adaylık ile Billie Eilish ve The Weeknd oldu. Törende Miley Cyrus, yeni 'Midnight Sky' single parçasını ilk defa canlı performansla söyleyecek.

Koronavirüs sürecine uygun olarak iki yeni kategori daha ekleyen MTV, bu yıl 'Evden En İyi Müzik Videosu' ve 'En İyi Karantina Performansı' ödülleri de verecek.

Ödül töreni 30 Ağustos'ta canlı yayın ile MTV'nin internet sitesi üzerinden yayınlanacak.

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ