2020 Satürn Retrosu'nun etkileri

Yaklaşık olarak 4,5 ay sürecek olan Satürn Retrosu, bizi bir dizi sınavdan geçirmeye hazırlanıyor. Peki, hangi alanlarda Satürn Retrosu'nu deneyimleyeceğiz? Astrolog Ceylin Çelebi, 2020 Satürn Retrosu'nun etkilerini yazdı.

Satürn Retrosu 11 Mayıs 2020'de Kova burcunda gerilemeye başladı ve 2 Temmuz tarihine kadarda Kova burcunda geriliyor olacak. Sonrasında Oğlak burcuna geçecek. 30 Eylül 2020 tarihine kadar burada geri hareketini sürdürecek. Yaklaşık olarak 4,5 ay sürecek.

Haritalarımızda bulunduğu ev konularıyla ilgili olarak zorlanacağımız, sınavlardan geçeceğimiz aşikâr. Şu ana kadar uğruna mücadele ettiğimiz konularda ne kadar başarılı olduk konusunda bizleri bir dizi testten geçirecektir. Satürn Retrosu en çok yaptığı işi savsaklayanları üzecek elbette. Hangi alanlarda Satürn Retrosu'nu deneyimleyeceğiz?

Koç burçları

Sevgili Koçlar, Satürn retrosu sizlerin sosyal çevre ve projeler alanında biraz kısıtlanmalar ve zorlanmalara maruz kalmanıza sebep olabilir. 2 Temmuz itibariyle ise gerileyerek iş ve kariyer alanınıza geçecek. 30 Eylül tarihine kadar da kariyer evinizde sizleri bir dizi sınavlara tutacaktır.

Boğa burçları

Sevgili Boğalar, Satürn geri hareketini iş ve kariyer alanınızda yaşıyor olacaksınız. Satürn ilerlediği eve bile belirli imtihanlar getirirken retro hali bu alanlarda biraz daha kısıtlı koşullar içerisinde kalmanıza sebebiyet verebilir. 2 Temmuz 30 Eylül arasında yurtdışı, yabancılar ve eşinizin akrabaları ile olan ilişkilerinizde Satürn retrosunu deneyimliyor olacaksınız.

İkizler burçları

Sevgili İkizler, Satürn'ün geri hareketini yurtdışı, yabancılar, yüksek eğitim konularında önemli kısıtlanmalar ve düzenlenmelere maruz kalarak yaşıyor olacaksınız. 2 Temmuz tarihinde gerileyerek geçtiği Oğlak burcunda sizleri ödemeler, harcamalar, ortak gelirleriniz ile ilgili alanlarınızı etkiliyor olacak.

Yengeç burçları

Sevgili Yengeçler, Satürn'ün geri hareketini parasal konular, ödemeler, harcamalar, ortak gelirleriniz alanlarında birtakım kısıtlanmalara maruz kalacak olabilirsiniz. 2 Temmuz 30 Eylül arasında ikili ilişkiler, ortaklıklar, sözleşmeler, davalar ile olan ilişkilerinizde Satürn retrosunu deneyimliyor olacaksınız.

Aslan burçları

Sevgili Aslanlar, Satürn'ün Kova burcundaki geri hareketini karşıt alanınızdan yani eş, partner, ortaklıklar alanlarında yaşıyor olacaksınız. 2 Temmuz itibariyle ise gerileyerek çalışma koşullarınız, evcil hayvanlarınız ve sağlığınız ile ilgili alanınıza geçecek. 30 Eylül tarihine kadar da burada sizleri zorlayabilir.

Başak burçları

Sevgili Başaklar, Satürn retrosu çalışma alanlarınızda, yanınızda çalışanlarınız ile ilgili konularda ve sağlığınızla ilgili olarak biraz kısıtlanmalar ve zorlanmaları getirecek olabilir. 2 Temmuz tarihinde ise gerileyerek geçtiği Oğlak burcunda sizleri daha çok aşk hayatınız ve çocuklarınız ile ilgili alanlarınızı etkiliyor olacak.

Terazi burçları

Sevgili Teraziler, Satürn Kova burcunda geri hareketine başlıyor. Satürn retrosu aşk, çocuklar, sportif aktivitelerinizde biraz kısıtlanmalara ve testlere sokabilir sizleri. 2 Temmuz 30 Eylül arasında ise ev, yuva, aile, ebeveynleriniz ile olan ilişkilerinizde Satürn retrosunu deneyimliyor olacaksınız.

Akrep burçları

Sevgili Akrepler, Satürn geri hareketini ev, yuva aile alanlarında yaşıyor olacaksınız. Bu süreçte bu alanlarda birtakım kısıtlı koşullar içerisinde kalabilirsiniz. 2 Temmuz itibariyle ise eğitim, iletişim ve kardeşler ile ilgili olan alana doğru gerileyen Satürn'ün retrosunu eğitimle ilgili kısıtlı koşullar içinde kalma ya da kardeşler ile ilgili zorlanmalar şeklinde deneyimleyebilirsiniz.

Yay burçları

Sevgili Yaylar, Satürn'ün geri hareketini eğitim, iletişim ve kardeşleriniz ile ilgili konularda önemli kısıtlanmalar ve düzenlenmelere maruz kalarak yaşıyor olacaksınız. 2 Temmuz 30 Eylül arasında parasal konularda zorlanmalarınız olabilir.

Oğlak burçları

Sevgili Oğlaklar, Satürn'ün geri hareketini parasal konular, kazanımlarınız ile ilgili birtakım kısıtlanmalara maruz kalabilirsiniz. 2 Temmuz tarihinde ise gerileyerek sizin burcunuza geçecek ve sizleri sağlık, bireysel konular, fiziksel görünüm ve bakış açınızla alakalı zorlanmalara sebep olabilir.

Kova burçları

Sevgili Kovalar, Satürn'ün geri hareketini bizzat kendi burcunuzda yaşıyor olacaksınız. Haliyle bireysel anlamda birtakım zorlanmalar ve sınavlar bu süreçte sizleri yorabilir. 2 Temmuz 30 Eylül arasında ise Oğlak burcuna geçerek orada Retro hareketine devam edecek. Hastaneler ve bilinçaltı konularında zorlanmalar getirebilir.

Balık burçları

Sevgili Balıklar, Satürn retrosunu 2 Temmuz tarihine kadar arka planda kalmış konular, bilinçaltı ve hastaneler ile ilgili kısıtlanmalar ve zorlanmalara maruz kalarak yaşayabilirsiniz. 2 Temmuz ve 30 Eylül arasında Oğlak burcundaki retrosu ise projeler ve sosyal çevrenizde kısıtlanmalara maruz kalmanıza sebep olabilir.

Astrolog Ceylin Çelebi

Instagram: astrolifeceylin

[email protected]

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ