2020’de saçlar yine ışıl ışıl

Yeni yılın başlamasıyla birlikte hayatınızda yapacağınız değişimlere saçlarınızdan başlamanızı sağlayacak trend renkler…

Her yeni bir yıl, yeni umutları da beraberinde getiriyor. İçimizdeki yenilenme ateşiyle kimimiz spor salonuna başlıyor, diyete başlıyor. Saç renginizi değiştirerek ise, kısa sürede sonuç alabileceğiniz bir yenilik aynanın karşısında duruyor. 2020'nin trendleri arasında bol ışıltılı renkler ön planda olurken, gölgeli doğal görünümlü saçlar sizin natürel güzelliğinizi ortaya çıkarmanıza yardımcı olacak.

Zencefil kızılı rengi

Game of Thrones'un güzeller güzeli Sansa Stark'la birlikte iyice ünlenen bu saç rengi, 2020'de de kalıcılığını sürdüreceğe benziyor. Sıcak tonlarıyla sizi daha canlı gösterecek kızılın en doğan tonu, sizin natürel güzelliğinizi ortaya çıkaracak.

İnci sarılı gölgeler

İnci sarısı rengi Lady Gaga'yla birlikte popüler olsa da, Emilia Clarke'ın canlandırdığı Daenerys Targaryen rolüyle tamamen bütünleşti. Doğanın doğal renklerinden faydalanarak yaptıracağınız bu gölgeler eşsiz bir tarz yaratacak nitelikte.

Parlak çikolata balyajları

Saç görünümü bir parça sanat olarak kabul edilirse, o zaman bu bir başyapıt olurdu. Koyu bir maun kahverengi taban üzerinde yapılan bu zengin ve parlak çikolata kahverengi balyaj, doğrusunu söylemek gerekirse çok havalı görünüyor.

Yanık karamelli ışıltılar

Esmer ünlülerden Pelenope Cruz, doğal saçlarının üzerine attırdığı karamel ışıltılarla göz kamaştırmayı başarıyor. Koyu teniyle uyumu bu renk tonuyla yakalayan ünlü oyuncunun değişmez bu güzelliği yeni yılda sizin de ışıltınız olsun.

Küllü sarı ombre

Sarı tonunun modası hiçbir zaman geçmiyor. Küllü haliyle hem ekstra parlaklık katıyor hem de cildinizdeki ışıltıyı ön plana çıkarıyor. Anlaşılan yeni yılla birlikte değişmeyen bu renk en güzel siyah makyajların tamamlayıcısı olmaya devam edecek.

Çilek kızılı gölgeler

Çilek renginin hakim olduğu bu kızıl tonuyla daha sıcak bir görünüme sahip olmak elinizde. Özellikle beyaz ve esmer tenlilerin tercihi olan çilek kızılı, bu sene daha çok doğal saçın üzerine uygulanan gölgeler halinde karşımıza çıkıyor.

Küllü bal rengi

Küllü bal rengi bronz ve esmer tenli kadınların bir numaralı tercihi olmaya devam ediyor. Işıltılı kıyafetlere kombinlemek ise sizi farklı bir boyuta taşıyor. Makyaj yapmayı seviyor ve birazda havam olsun diyorsanız bu sanç rengi tam da size göre.

Parlak mocha rengi

Mocha saç rengi deyince akla ilk gelen isimlerden Kim Kardashian, kendine yakışanı uygulamada oldukça başarılı. Koyu renk saçları seviyorsanız ve sönük kalmak istemiyorsanız, yeni yıla parlak mocha rengiyle girin. Açık renkli kıyafetlerle kombinleyerek saçlarınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

Gizem Bozdağ

[email protected]

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ