2019'da her yerde göreceğiniz saç trendleri

Uzun saçlar da dahil olmak üzere 2019’un saç trendleri.

2019'u saç aksesuarı yılı olarak düşünebilirsiniz. Bu yıl saç bantları ve ışıltılı saç tokaları ön planda.

1. Şapka bandı

Sözlüğe eklemek için yeni bir trend var: Şapka bandı. Çok büyük bir saç bandı olan sapka bandı, neredeyse teknik olarak bir şapka gibi görünüyor.

2. Matchy-Matchy

Renkli saç trendi, giyisilerin renklerini mükemmel şekilde eşleştirmek için düzinelerce modelin saçlarının değişik pastel tonlarına boyandığı Marc Jacobs 2019 İlkbahar/Yaz kataloğunda yer aldı. Bu saç trendi, 2019 Altın Küre ödüllerinde Lady Gaga tarafından kırmızı halıya yansımıştı. Sanatçı elbisesiyle uyuşması için saçlarını boyamıştı.

3. Küçük fiyong

Bu yıl saç aksesuarı alacak olursanız, kadife bir fiyong iyi bir seçim olabilir. Trende ayak uydurmak oldukça basit ve ucuz. At kuyruğunun etrafına bağlayabilir ya da bir tokanın etrafına takabilirsiniz. Herhangi bir renk seçebilirsiniz ancak klasik siyah aksesuarın daha iyi görünmesini sağlar.

4. Mavi modası

Kylie Jenner, platin sarı saçlarını mavi bir tonda boyayarak 2019'a girdi. Mavi modası uzun yıllardır popülerliğini hiç yitirmiyor. Mavi saç trendi 2019'da daha çok tercih edilecek.

5. Daha fazla aksesuar

Bir saç aksesuarını birden takmak harika bir görüntü yaratıyor. Bu yıl, çok sayıda ışıltılı ve süslü saç aksesuarı takmadığınız sürece trendi yakalayamazsınız.

6. Hacimli saçlar

İlkbahar pistleri, kelimenin tam anlamıyla bize yılın en büyük saç trendi getirdi. Yüksek ve hacimli saçlar geri döndü. Bu modeli Grace Elizabeth'in Versace'daki en son gösterisinde ve Valentia'nın bahar gösterisinde Kaia Gerber'de gördük.

Serkan Sıtkı Şahin

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ