2019'da evliliklerini bitiren ünlü çiftler

2019'da gerçekleşen boşanmaları ve dava süreci devam eden ünlü çiftleri sizin için derledik.

2019'un ilk yarısında birçok ünlü çiftin boşanmasına tanık olduk. Neredeyse 20 ünlü çift 2019 yılı içinde boşandı.

İşte 2019'da evliliklerini bitiren ünlü çiftler.

Gamze Elgin-Tuna Kiremitçi

Şair ve müzisyen Tuna Kiremitçi ile pilates eğitmeni Gamze Elgin 5 yıl süren evliliğini birkaç gün önce sonlandırdı. Daha önce Yasemin Altan ve İclal Aydın'la da nikah masasına oturan Kiremitçi'nin, Elgin ile evliliğinden bir de kızı var.

Özcan Deniz-Feyza Aktan

Özcan Deniz ve Feyza Aktan sade bir törenle evlenmişti. aralarındaki yaş farkı çok konuşulmuştu. Dönem dönem çıkan ayrılık dedikodularını yalanlasalar da 15 ay evli kaldıktan sonra Özcan Deniz, boşanma davası açtı. Feyza Aktan ise 15 milyon TL tazminat talep etti. Çift son olarak el ele görüntülendi.

Melis İşiten-Uraz Kaygılaroğlu

Sosyal medyanın gözde ikilisi 2014 yılında evlenmiş, 2016 yılında ise kızları Ada dünyaya gelmişti. Çift sosyal medya hesaplarından yaptıkları beklenmedik açıklamalarla ayrıldıklarını duyurmuşlardı. Birbirlerine güzel dileklerde bulunup sadece kızlarını ayrı evlerde büyütme kararı aldıklarını yazdılar.

Zerrin Özer-Murat Akıncı

61 yaşındaki sanatçı, 34 yaşındaki Murat Akıncı ile 16 Haziran'da evlenmişti. Zerrin Özer, nikahtan 36 saat sonra Akıncı'nın dolandırıcı olduğunu anlamasıyla boşanmaya karar vermişti. Kriz geçirerek hastaneye kaldırılan Özer, boşanacağını açıkladıktan sonra uzaklaştırma kararı da aldırdı.

Demet Şener-İbrahim Kutluay

11 yıllık evliliklerini çekişmeli bir boşanmayla bitirirken Demet Şener, Kutluay'ın kendisini Edwina Sponza ile aldattığını iddia etmişti. Şener'in 2016'da açtığı dava yılın ilk aylarında sonuçlanmış, resmi boşanma gerçekleşmişti. Şimdilerde İbrahim Kutluay ile Edwina Sponza gizli aşklarını sürdürürken, Demet Şener ise 21 Haziran'da nikah masasına oturduğu 3 aylık sevgilisi Cenk Küpeli ile evli.

Yağmur Sarnıç-Emre Aşık

2018 yılında boşanma kararı aldıktan sonra evliliklerine bir şans daha veren çift, ihanet iddiasıyla yeniden boşanma kararı almıştı. Emre Aşık, çocuklarına şiddet uyguladığı iddiasıyla velayet davası açmış ve davayı kazanarak 2 çocuğunu Yağmur Sarnıç'tan olaylı bir şekilde almıştı. 2012'de evlenen ve 3 çocukları olan ikili hâlâ boşanma sürecinde.

Burcu Çetinkaya-Fatih Mehmet Bucak

Ralli pilotu Burcu Çetinkaya, Instagram hesabından 'Bucak' soyadını sildikten sonra boşanma dedikoduları çıkmıştı. Çetinkaya, yapılan yorumlara cevaben sürpriz evliliklerini 4 sene sonunda sessiz sedasız bitirdiklerini açıkladı. 2014 yılında Çetinkaya'nın Harran Üniversitesi'nde yüksek lisansını yapmak için Şanlıurfa'ya taşınmasıyla burada iş insanı Bucak'la tanışmış, kısa sürede de evlenmişlerdi.

Ezgi Eyüboğlu-Kaan Yıldırım

2013'te 'Ulan İstanbul' dizisinin setinde başlayan aşklarını 2016 yılında nikah masasına taşımışlardı. Sevilen çiftin ortak bir açıklamayla boşanma kararını duyurmaları iddiaları geciktirmedi. Boşanma nedeni hâlâ muamma...

Nagehan Şaşmaz-Necati Şaşmaz

Necati Şaşmaz ile Nagehan Şaşmaz 12.12.12 tarihinde nikah masasına oturmuştu. Çiftin arasında büyük bir kriz olduğu iddia edilmişti. Necati Şaşmaz, 10 milyon TL tazminat ve 2 çocuğunun velayetini isteyerek boşanma davası açtı. Nagehan Şaşmaz ise dava dilekçesinde fiziksel, cinsel ve duygusal şiddet gördüğünü iddia ederek karşı dava açtı. Dava, hakim olmaması nedeniyle 7 Kasım'a ertelendi.

Algı Eke-İnan Ulaş Torun

2017 haziran ayında evlenen çift, 1.5 yıllık ilişkilerini sessiz sedasız boşanarak noktalamışlar. Boşandıktan sonra ilişkilerine bir şans daha vermişler fakat 2019'un ikinci ayında ayrıldıklarını açıklamışlardı.

Tuğba Özay-Ludovic Fattizzo

Tuğba Özay ve İtalyan eşi Ludovic Fattizzo evliliklerini 10 dakika süren mahkeme sonunda bitirdi. Mayıs ayında boşanan çift, 10 senelik evliydi. Duruşma salonunda Özay, her zaman sevgiyle ve saygıyla anacağı bir insan olduğunu ve tek sorunlarının iki ülke arasında gitmek olduğunu söyledi.

Akasya Asıltürkmen-Serdar Özerman

2016 Serdar Özmen'le nikah masasına oturan Akasya Asıltürkmen, eşiyle aldıkları ortak kararla tek celsede boşandı. Asıltürkmen son olarak sosyal medyasından şu mesajı yayınladı: "Ne çok dram yapıyorum, ne de hafife alıyorum. Siz de abartmasanız... Artık DM'den çok üzüldüm mesajı istemiyorum."

Yorumlar

YORUM YAZ