2015 yılında burçları neler bekliyor

Ünlü Astro Terapist Barış Özkırış ile 2015 yılının burçlar üzerindeki etkisini konuştuk. Bakalım yeni yılda sizleri neler bekliyor...

2015 yılına çeyrek kala 24 Aralık 2014 itibariyle yay burcuna geçiş yapan Satürn 2015 yılının ruhu ile ilgili çok önemli ipuçları veriyor.

Ünlü Astro Terapist Barış Özkırış'tan 2015 yılında burçları neler beklediğini sizler için anlattı.

İşte Barış Özkırış'tan 2015 yılı burç yorumları İZLE:

Koç: Yılın ilk yarısında Jüpiter'in olumlu açıları size şans getirecek. Hayatınızda değişim ve büyüme enerjisi hakim olacak. Yaratıcılık, aşk ve çocuklar bağlamında avantajlarınız olacak. Yeni bir aşk ilişkisine başlayabilir ya da evliyseniz çocuk sahibi olabilirsiniz. Sağlık durumunuzda ve kariyerde olumlu gelişmeler devreye girecek. Evinize bir evcil hayvan alabilirsiniz.

Boğa: Kredi, borç, alacak, miras, ortak yatırım ve eşin maddi durumuyla ilgili sorunlar devreye girebilir. Bu konularda temkinli hareket etmelisiniz. Yeni bir aşk kapıyı çalabilir veya mevcut partner ile çocuk sahibi olma kararı alabilirsiniz.

İkizler: Evlilik, ortaklık ve uzun ilişkiler bağlamında temkinli olmalısınız. Eğitim ve iletişim konusunda avantajlı olacaksınız. İşle ilgili ise yeni sözleşmeler gündemde olabilir.

Yengeç: Kişisel maddi kazanımlar açısından oldukça avantajlı bir yıl sizleri bekliyor. Eğitim hayatınızla ilgili güzel gelişmeler devrede olacak. Sağlık konusunda dikkatli olmalısınız. Spor ve diyet yaparak bedeninizi zinde tutmanızda fayda var.

Aslan: Aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili konularda dikkatli olmalısınız. İlişkinizin önemli sınavlardan geçeceği bir yıl sizi bekliyor. Eğer çocuğunuz varsa onunla ilgili ekstra sorumluluklar gündemde olabilir. Maddi kazanımlar bağlamında avantajlısınız.

Başak: Ev ve arsa ile ilgili konularda ve ailevi ilişkilerde dikkatli olmalısınız. Bazı kararlarınızda ailenizle ters düşebilirsiniz. Umutlu, atılımcı ve hevesli bir ruh halinde olacaksınız. Hayatınızda işinize yaramayan bağımlılıklardan ve takıntılardan arınmak için harika bir dönem.

Terazi: Eğitim, iletişim ve seyahatlerde bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Eğitim hayatınızdan ya da kardeş, kuzen gibi yakın akrabalardan kaynaklanan ekstra sorumluluklar devreye girebilir. Yalnız vakit geçirmeyi tercih ederek ruhsal çalışmalara vakit ayırabilirsiniz. Bilinçaltı temizliği yapmak için uygun bir süreç sizi bekliyor.

Akrep: Kişisel maddi kazanımlara dikkat etmelisiniz. Maddi sorunlar devreye girebilir, Bütçe planlamanızı iyi yapmanız gerekiyor. Kariyer ve geleceğe ilişkin hedeflerde oldukça avantajlısınız. Sosyal aktiviteler içinde yer alarak yeni arkadaşlar edinecek ve popülerlik kazanacaksınız.

Yay: Hayatınızı yapılandırmanız gereken bir dönemdesiniz. Azimli, sabırlı, disiplinli ve sakin olmanda fayda var. Gelecek hedeflerin ve karieyrin ile ilişkili fırsatlar devrede olacak.

Oğlak: Kredi, alacak, miras, ortak yatırım, eşin maddi durumu gibi paylaşılan maddi kaynaklar açısından şanslısınız. Yetersizlik korkunuz ile yüzleşmelisiniz. Ayrıca varsa eşinizin sağlığı açısından dikkatli olmanız gereken bir dönem olacak.

Kova: Evlilik, ortaklık, kontratlar ve uzun ilişkilerde avantajlısınız. Yeni bir uzun ilişkiye veya ortaklığa adım atabilirsiniz. Arkadaşlarınıza ilişkin ekstra sorumluluklar devreye girebilir, sosyal çevrenizi daraltmak isteyebilirsiniz.

Balık: Kariyer ve geleceğe ilişkin hedeflerde dikkatli olmalısınız. Bazı sorunlar ve sorumluluklar devreye girebilir. Sağlık sorunlarıyla ilgili olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Yeni bir uzun ilişkiye başlayabilir veya evlenebilirsiniz.

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

hsjshdn 08-01-2015 18:58:51

Her sene ayni seyi soyluyorlar ama bi bbbk oldugu yok

selda 19-12-2014 12:34:14

saçma sapan yorumlar yapmayın

Ceyda 19-12-2014 12:05:07

amma sallamış be

YORUM YAZ