2015 İlkbahar - Yaz sezonunun saç trendleri

İlkbaharın kendini hissettirdiği şu günlerde yıla yepyeni bir imajla devam etmek isteyebilirsiniz. Bahar ve yaz aylarında sizi farklı kılacak saç trendlerini Saç Tasarımcısı Orhan Bademli'ye sorduk.

Dünya markalarının defilelerinde sundukları koleksiyonlar, ayakkabılar ve çantalar kadar, o defilelerde yer alan modellerin saç ve makyajları da yeni sezon trendleri hakkında bizlere ipuçları veriyor. Kıyafet, takı ve makyajı saç modelimizinden ayrı düşünmek neredeyse imkansız. Şıklıktan uzak kaldığınızı hissettiğiniz bir günde pratik bir kaç saç modeliyle gününüzü kurtarabilir ve hatta 2015 ilkbahar - yaz saç trendlerine uyum sağlayabilirsiniz. Peki bu yıl sizi bekleyen saç modelleri neler? Bu sorunun cevabını Hair Style Academy'den Orhan Bademli'ye sorduk. Kadınvekadın.net takipçileri için yeni trendleri uygulamalıolarak anlatan Bademli, yılın en favori saç modelinin doğal dalgalar olduğunu belirtti.

Saç Tasarımcısı Orhan Bademli, ''Güzel saçlı olan bayanların akıcı dalgalarla plajlarda dolaşabileceklerine inanıyorum. Hafif bir maşayla hem çocuksuluk hem seksepallik verir bu saçlar. Baktığınızda saçın önünü arkaya doğru hafif taradığınızda enerjilerinizi hem yukarı çekebileceğiniz hem de ıslaklığı gösterebileceğiniz; bu biraz seksepalliği öne çıkaran bir model, onları çok güçlü ve farklı hissettireceğine inanıyorum'' dedi.

Saç tasarımncısı Orhan Bademli'den 2015 saç modelleri için ipuçları İZLE:

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ