2 Temmuz Cuma günlük burç yorumları

2 Temmuz günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 2 Temmuz Cuma günlük burç yorumları.

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 2 Temmuz Cuma gününün günlük burç yorumları...

2 Temmuz Koç burcu yorumu

2 Temmuz Koç burcu yorumu

Duygusal iniş ve çıkışlar yaşıyorsunuz.. Bugün, toplumsal çalışmalarınızı hızlandırmak isteyeceksiniz.Birlikte çalıştığınız kadın arkadaşlarınızın fikirleri doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz. Bazı konularda kendinizi ispat etmek isteyebilir ve çabalarınızı bu doğrultuda özgürce yönlendirebilirsiniz. Olayların tarzı sizin için önemli.

2 Temmuz Boğa burcu yorumu

2 Temmuz Boğa burcu yorumu

Çevrenizdeki olaylara odaklaşmadan önce, mükemmel olma isteğinizi denetlemelisiniz. Endişeli bir ruh hali içinde olduğunuzu sizde fark ediyorsunuz. Kardeşler ve yakın komşularınızla çatışmalar yaşayabilir ve arzu etmediğiniz bir ikilem içinde kalabilirsiniz. Bugün telefon görüşmelerinizde duygu yoğunluğu yaşayacaksınız.

2 Temmuz İkizler burcu yorumu

2 Temmuz İkizler burcu yorumu

Arkadaşlarınızın düşüncelerinizi merak edeceği bir gün içindesiniz. Kendinize dönük çalışmalar içindesiniz. Bilinçaltınızı etkileyen Ay, melankolik yönlerinizi daha da belirginleştiriyor. Duygu dünyanızı çevrenize kapatabilirsiniz.

2 Temmuz Yengeç burcu yorumu

2 Temmuz Yengeç burcu yorumu

Toplumsal başarıya yatkın bir kişiliğiniz olduğunuzu siz de biliyorsunuz. Bugün, yapacağınız çalışmaların ön hazırlıkları içinde olacaksınız. Birlikte olduğunuz kişilere geleneksel ve sahiplenme duyguları ile yaklaşacak, onlarla fikir birliği içinde olacaksınız.

2 Temmuz Aslan burcu yorumu

2 Temmuz Aslan burcu yorumu

Girişimciliğiniz ve aktif yanınızla çevrenize örnek oluyorsunuz.Yapmayı planladığınız konularda yaratıcılığınızı engellemeyin. Partnerinizin sizden yapıcı bir davranış şekli bekliyor. Sindirim sistemi bozuklukları gündeme gelecek.

2 Temmuz Başak burcu yorumu

2 Temmuz Başak burcu yorumu

Uzaktaki sevdiklerinizden mutlu olacağınız haberler alacaksınız. Zevkli yolculukların planlarını yapabilirsiniz. Bencil davranışlarınız nedeniyle, partnerinize baskı yapacaksınız. Fevri tavırlarınız yüzünden ilişkinizi zorlayabilirsiniz.

2 Temmuz Terazi burcu yorumu

2 Temmuz Terazi burcu yorumu

Maddesel konuların gündem kazanması sonucunda birçok fikrin kafanızda uçuştuğu bir gün. Sınırlarınız daha esnek tutmayı başarırsanız, olayların size sunacağı avantajları istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kurallarınızdan taviz vermek istemiyorsunuz.

2 Temmuz Akrep burcu yorumu

2 Temmuz Akrep burcu yorumu

Çevrenizin davranışları konusunda haklı çıkmak istiyorsanız, verdiğiniz sözleri yerine getirmeli ve hoşgörülü davranmalısınız. İnsanları sorgulamayı seviyorsunuz. Bugün güvensizlik duygusu içinde olabilirsiniz. Sizin için başarıya çeyrek kaldı.

2 Temmuz Yay burcu yorumu

2 Temmuz Yay burcu yorumu

Çevrenizde iyi etkiler bırakıyorsunuz. Yaratıcı kişilerle çalıştığınız zaman iş potansiyeliniz belirgin şekilde artıyor. Bugün, yeni anlaşmalara açıksınız. Size gelecek teklifler karşısında vakit kazanmak isteyeceksiniz. Bulunduğunuz ortamları istediğiniz gibi şekillendirebiliyorsunuz.

2 Temmuz Oğlak burcu yorumu

2 Temmuz Oğlak burcu yorumu

Bugün sezgilerinizin yoğun olduğu bir gün. Değişken bir ruh hali içindesiniz. İmajınızla ilgili değişimler içinde olmanıza rağmen, güçlü kişiliğiniz ön planda. Olaylara farkı yaklaşıyor ve çabalarınızın boşa gitmesinden hoşlanmıyorsunuz.

2 Temmuz Kova burcu yorumu

2 Temmuz Kova burcu yorumu

İçinde bulunduğunuz durumun değerlendirmesini yeniden yapmalısınız. Bugün, geçmişinizle ilgili egolarınız gündeme gelebilir. Eski arzularınızın yeniden şekillendirmek, size sadece zaman kaybettirecek. Ailenizle ilgili güzel sürprizler oluşabilir. Özlediğiniz ortamları yaşamanız için, elinize güzel fırsatlar geçecek

2 Temmuz Balık burcu yorumu

2 Temmuz Balık burcu yorumu

Bugün kafanızın içi çok kalabalık olabilir, çünkü yakın ve uzak, genç, yaşlı ve ölü insanlardan telepatik iletişim alabilirsiniz. Kulağa çok acayip geliyor, biliyoruz, ama sezgisel güçleriniz bugün adeta ateş ediyor. Kaynağını tam olarak belirleyemeseniz bile, çok gerçek resimler, görüntüler ve mesajlar alabilirsiniz. Yüksek ve net bir şekilde gelen bir mesaj da şudur ki, yaratıcı tarafınızı her zamankinden daha çok ortaya çıkarmanız gerektiğidir.

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ