2 Eylül Balık Burcunda Dolunay

Sezgiler ve duygularda hayli artacağı Balık Burcunda Dolunay süreci 2 Eylül'de başlıyor. Astrolog Ceylin Çelebi, Balık Burcunda Dolunay'ın etkilerini Kadın ve Kadın takipçileri için değerlendirdi.

Eylül ayının hemen başında 2 Eylül tarihinde Balık burcunun 10 derecesinde bir Dolunay meydana geliyor olacak. Balık burcu su elementinin değişken nitelikteki burcudur. Fedakârlıklarla ilgili temalara vurgu yapacak olan bu Dolunay zamanında sezgiler ve duygularda hayli artacak, hassasiyetimiz çok yükselecektir. Sanatsal faaliyetlere ve mistik konulara yönelebiliriz. Yaratıcılığımızı arttırabileceğimiz konulara yönelebiliriz. Zihinsel aklımız ile duygusal tarafımız arasında bir uyum sağlamak gereğinin kendini fazlasıyla göstereceği Dolunay'ın etkisini 15 gün kadar hissediyor olacağız.

Dolunay'ın getireceği temalardan en fazla etkilenecek olanlar Balıklar başta olmak üzere değişken burçlar olan İkizler, Başak, Yay burçları ve su elementi burçları olan Yengeç ve Akrep burçlarıdır. Dolunay'ın en belirgin temalarından bir diğeri ise haritalarımızda Balık burcunun bulunduğu ev alanlarındaki birçok konu artık çok daha fazla görünür hale gelecektir. Uranüs'ün Boğa burcundan Ay ve Güneş'e destekleyici açıları, sıradışı birtakım gelişmelerin ortaya çıkarak olayların daha görünür olmasına katkısı olacağı yönünde gözüküyor.

Koç burçları ve yükselen Koç

Sevgili Koçlar, arka alanınızda gerçekleşecek olan bu Dolunay sizleri özellikle bilinçaltınızla ilgili alanınızdan etkileyecek. Bu dönem bir bilinçaltı temizliği yapmak çok uygun olacaktır sizler. Meditasyon yapabilirsiniz. Sabahları sakinlik içinde yürüyüş yapmak hızlı yapınıza da iyi gelecektir. Arkanızdan çevrilen birtakım işlerin bu Dolunay ile birlikte önünüze düşmesi gibi durumlar yaşayabilirsiniz. Sağlığınız ile ilgili de özellikle bağırsaklar, sindirim sisteminiz ve ayaklarınız ile ilgili problemler yaşayabilirsiniz.

Boğa burçları ve yükselen Boğa

Sevgili Boğalar, Balık Dolunayının etkilerini şans, sosyal ilişkiler ve arkadaşlar evinizde yaşıyor olacaksınız. Bazı Boğalar için şansları görünür olurken bazı Boğalar ise maalesef bu dönem arkadaşlık ilişkileri ya da aşk ilişkilerinde kandırıldıklarını, yanıldıklarını görecekler. Burcunuzdaki Uranüs'ün Ay ve Güneş'e destekleyici açıları sizlerin bizzat hayatında meydana gelecek olan birtakım sürprizlerin arkadaş çevrenizde veya aşk hayatınızda bazı olayların daha görünür olmasını sağlıyor olacak. Bununla birlikte yaratıcılığınızı ortaya çıkartabileceğiniz kreatif işlerle bu dönemde daha fazla meşgul olabilirsiniz.

İkizler burçları ve yükselen İkizler

Sevgili İkizler burçları, kariyer ve ev hayat alanlarınızı etkileyecek olan Balık Dolunayı aynı zamanda değişken bir burç olmanızdan ötürü sizin için biraz fazla zorlayıcı etkilere sahip olabilir. İş yaşamınızda, patronlarınızla olan ilişkilerinizde yanlış anlamalara ve yanıltıcı durumlara karşı temkinli olmanızda fayda var. Kariyerinizle ilgili daha fazla fedakârlık yapmanız gereken durumlar söz konusu olabilir. Aynı zamanda arka planda kalmış birtakım durumlar sürpriz bir şekilde gizlide kalmış durumları ortaya çıkartabilir. Doğum günü 25 Mayıs ve 4 Haziran arasındaki İkizler burçları Dolunay'ın etkisinden daha fazla etkileneceklerdir.

Yengeç burçları ve yükselen Yengeç

Sevgili yengeçler, Dolunay daha önce başlatılan yurtdışı ve yabancılar, hukuksal konular, uzak yerler ile ilgili işlerinizde birtakım sonuçları elde etmenizi sağlayacak. Su elementi bir burç olmanızdan ötürü Balık Dolunayının etkilerini daha destekleyici hissedeceksiniz. Uzak yolculuklarınız ya da yurt dışı ile ilgili konularda birtakım durumlar daha görünür olabilir. Doğum günü 25 Haziran ve 4 Temmuz arasında olan Yengeç burçları Dolunay'ın etkisinden daha fazla etkilenebilirsiniz.

Aslan burçları ve yükselen Aslan

Sevgili Aslanlar, Dolunay sizlerin kredi, alacak-verecek, nafaka, miras gibi konularınızda sizleri etkiliyor olacak. Daha önceden başlatılan ancak tamamlanmayan birtakım işleriniz Dolunay ile birlikte daha görünür hale gelebilir. Sağlık sorunları yaşıyorsanız bu dönemde bir operasyon geçirebilirsiniz. Mistik konulara olan ilginiz artabilir. Yaratıcı işlerle uğraşmak ruhsal anlamda sizlere iyi gelecektir. Kariyer hayatınızdaki sürpriz gelişmeler Dolunay'ın etkilerini daha net ortaya çıkartacak gözüküyor.

Başak burçları ve yükselen Başak

Sevgili Başaklar, İlişki evinizi direkt etkileyecek olan Balık Dolunayı sizlerin tam karşıt burcunuzda meydana geliyor. İkili ilişkilerinizde, ortaklı işlerinizde veyahut anlaşmalarınız ile ilgili işlerde daha fazla fedakarlıklar yapmanız gerekebilir. Karşınızdaki kişilere karşı temkinli olmanızda ve açık düşmanlarınızdan gelebilecek her türlü tehlikelere dikkat etmenizde fayda var. Olayların daha fazla görünür olacağı bu dönemde kim dost kim düşman anlayacaksınız. Doğum günü 28 Ağustos ve 8 Eylül arasında olan Başak burçları Dolunay'ın etkisinden daha fazla etkilenebilirsiniz.

Terazi burçları ve yükselen Terazi

Sevgili Teraziler Balık Dolunayı iş ve çalışma koşullarınız, sağlık alanınız ve evcil hayvanlarınız ile ilgili hayat alanınızda meydana geliyor. İşinizle ilgili konularda daha fazla fedakarlıklar göstermeniz gerekebilir. Dolayısıyla bu süreçte bu alanlara ve özellikle sağlığınıza maksimum dikkat etmeniz çok önem arz ediyor olacak. Bu dönemde beslenmeniz, diyetinize aşırı hassasiyet gösterebilirsiniz. Özellikle bağırsaklarınız ve sindirim sisteminiz ile alakalı olarak problemler yaşamanız olasıdır. Ödemelerle ilgili konularda beklenmedik gelişmeler iş yerinizdeki bazı sorunları daha görünür hale getirebilir.

Akrep burçları ve yükselen Akrep

Sevgili Akrepler, Dolunayın etkilerini şanslı karşılayan burçlar arasındasınız. Aşk hayatınız, keyif aldığınız alanlar, çocuklarınız ve gayrimenkullerinizden elde ettiğiniz kazancınızla ilgili durumların görünür olması sizler açısından olumlu seyredecek konulara işaret ediyor. Bir su grubu olduğunuz için Dolunayın sizlere çok vurucu değil hatta destekleyici etkileri olacak. Çocuk sahibi olmak adına çabalarınız varsa şimdi görünür sonuçlarını elde edebilirsiniz. Hobileriniz ile ilgili yaratıcı faaliyetlere yönelebilirsiniz. Doğum günü 28 Ekim ve 8 Kasım arasında olan Akrep burçları Dolunay'ın etkisinden daha fazla etkilenebilirsiniz.

Yay burçları ve yükselen Yay

Sevgili Yaylar, Ev, yuva, aile, baba evinizde gerçekleşecek olan Balık Dolunayı siz değişken Yayları da önemli ölçüde etkileyecek. Ev hayatınızda ki birtakım olaylar sizi bu dönem zorlayabilir. Daha fazla fedakarlıklar göstermeniz gereken durumlar belirebilir. Ebeveynlerinizin sağlık durumlarına karşı daha duyarlı olmanız gereken bir dönemden geçiyorsunuz. Evli yükselen Yaylar için eşinizin işlerinde değişiklikler yaşanabilir. Sizin iş hayatınız ile ilgili ani ve beklenmedik durumlar eviniz, yaşadığınız yer ile ilgili alanlarda kendini gösterebilir. Doğum günü 28 Kasım ve 8 Aralık arasında olan Yay burçları Dolunay'ın etkisinden daha fazla etkilenecekler.

Oğlak burçları ve yükselen Oğlak

Sevgili Oğlaklar, Balık Dolunay'ı özellikle yakın çevre ve kardeşleriniz ile olan iletişiminizi etkiliyor olacak. Kardeşlerinizin hayatındaki olaylar çok daha net bir şekilde ortaya çıkabilir. Yakın çevrenizle ilgili fedakarlıklar yapmanız gerekebilir. Aynı zamanda bu süreçte iletişim konuları önem kazanıyor olacak. Çocuklarınız ya da aşk hayatınızdaki birtakım sürpriz gelişmeler ani yolculuklar yapmanıza neden olabilir.

Kova burçları ve yükselen Kova

Sevgili Kovalar, Dolunay sizlerin parasal kazanımlar, öz değerleriniz alanınızda gerçekleşecek. Bu süreçte gelir gider dengenizi ayarlamakta zorlanabilirsiniz. Eviniz ya da yaşadığınız alanla ilgili sürpriz gelişmeler parasal kazanımlarınızın artmasına neden olabilir. Daha önceden başlatmış olduğunuz bir işinizin parasal getirileri söz konusu olabilir. Parasal konularda daha fazla fedakarlıklar yapmanız gerekebilir.

Balık burçları ve yükselen Balık

Sevgili Balıklar, Dolunay sizlerin burcunda gerçekleşiyor. Dolayısıyla bu süreçten en çok etkilenecek olan sizlersiniz. Evli olduğunuz kişiyle ya da önemli birlikteliğiniz olan kişiyle ben-sen dengesini kurmakta zorlanabilirsiniz. Karşınızdaki kişi ile ilgili, ortağınız ya da hayat arkadaşınız olabilir, şu ana kadar görmekte zorlandığınız konular daha net ortaya çıkacaktır. Sindirim sistemi ve bağırsak sorunlarınıza dikkat etmelisiniz. Ayaklarınız ile ilgili rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Doğum günü 23 Şubat ve 4 Mart arasında olan Balık burçları Dolunay'ın etkisinden daha fazla etkileneceksiniz.

Astrolog Ceylin Çelebi

Instagram: astrolifeceylin

YouTube

[email protected]

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ