19 Ağustos Çarşamba günlük burç yorumları

19 Ağustos günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli? Bugün burçları neler bekliyor? İşte 19 Ağustos Çarşamba günlük burç yorumları.

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 19 Ağustos Çarşamba gününün günlük burç yorumları...

1 Temmuz Koç burcu yorumu

19 Ağustos Koç burcu yorumu

Hızlı düşünüyor ve çabuk karar veriyorsunuz. Bazı işlerinizin ertelenmesine tahammülünüz olmadığı için, çevrenizi de bu konuda sıkıştırabilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizde çekici tavırlarınızla partnerinizi etkileyeceksiniz. Cazibenizin yüksek olduğu bir gün.

1 Temmuz Boğa burcu yorumu

19 Ağustos Boğa burcu yorumu

Çevrenizde gelişen olaylara karşı tepkili bir tavır sergilemeniz mümkün. Bugün, bazı takıntılarınızın esiri olmak istemiyorsanız, kendinizi değişik sosyal ortamlara atın. Kendinizin yarattığı ve çok önemli olmayan olaylara karşı içsel savaşlar vermeniz sizi yorgun düşürebilir.

1 Temmuz İkizler burcu yorumu

19 Ağustos İkizler burcu yorumu

İlişkilerinizde sabırlı görünen yapınızı, ani ve fevri hareketlerinizle bir anda koparabilirsiniz. Yumuşak ve ılımlı yaklaştığınız bir konu üzerinde çalışırken, küçük duygusal bir takıntı bir anda değişime neden olabiliyor. Bugün olayları akışına bırakmalısınız.

1 Temmuz Yengeç burcu yorumu

19 Ağustos Yengeç burcu yorumu

Toplumsal olaylardan beklediğiniz olumlu tepkilerin size kazandıracağı motivasyon sayesinde bir çok zincirleme olayların başlangıcını yapabilirsiniz. Çevrenize katılacak yeni dostlarınızla, aranızda oluşacak dostluklar için, peşin hüküm vermemeli ve bazı kişilerin kendilerini ispat etme çabasını olgunlukla karşılamalısınız.

1 Temmuz Aslan burcu yorumu

19 Ağustos Aslan burcu yorumu

Bugün inatçı tarafınız işe yarayacak ve beklentilerinizi istediğiniz gibi yönlendireceksiniz. İletişim içinde olacağınız kişilere sergileyeceğiniz disiplin sayesinde, başarınız garantilenecek. Hiçbir işi yarım bırakmayı sevmiyorsunuz.

1 Temmuz Başak burcu yorumu

19 Ağustos Başak burcu yorumu

Güneş burcunuza geçiyor. Bugünden itibaren, isteklerinizde belirgin bir artış söz konusu olacak. Yaşam enerjinizi yoğun olduğu bir gün. Duygularınızı özgürce kullanmaktan yanasınız. Düşüncelerinizin doğruluğunu tartışmak istemiyorsunuz.

1 Temmuz Terazi burcu yorumu

19 Ağustos Terazi burcu yorumu

Yatırım konusunda ilginç fikirler geliştireceksiniz. Sabah saatlerinde düşük olan enerjiniz, günün ilerleyen zamanlarında artacak. Fakat, çevrenizde gelişen olaylara dikkat etmelisiniz. Partneriniz ile bazı konularda aykırı düşüyorsunuz.

1 Temmuz Akrep burcu yorumu

19 Ağustos Akrep burcu yorumu

Ay'ın bulunduğu konum; aşk ilişkilerinizde bazı yeniliklere neden olmasına rağmen, duygusal bağlarınızın güçlü olması yüzünden, sizi fazla etkilemeyecek. Eğlenceli ortamlarda bulunacak ve hoşlanacağınız saatler geçireceksiniz.

1 Temmuz Yay burcu yorumu

19 Ağustos Yay burcu yorumu

Alışkanlıklarınız konusunda değişimlere hazır olmalısınız. Bugün, kararlı davranışlarınızın bir hayli faydasını göreceksiniz. Sadece; karşı tarafa düşüncelerinizi kabul ettirmeye çalışmadan önce, onların da fikrini almalısınız. Çok bencil olmayın.

1 Temmuz Oğlak burcu yorumu

19 Ağustos Oğlak burcu yorumu

Sevdiğiniz kişiyi bazı davranışlarınızı onaylaması için çok zorluyorsunuz! Bu durumun onu rahatsız ettiğinin farkına varmazsanız büyük problemler çıkabilir. O size ne kadar ulaşmaya, konuşmaya çalışsa da siz buna imkan tanımıyorsunuz. Bu fırsatı ona verin. Gevşekliği kaldıramıyor, iş ilişkilerinde hassas olunması gerektiğine inanıyorsunuz. Bu konuda katılaştığınız zor deneyimlerinizin olduğu belli. Yakında bir sevinciniz olabilir. Para durumunuz yavaş, yavaş yoluna girecek.

1 Temmuz Kova burcu yorumu

19 Ağustos Kova burcu yorumu

Değerlerinizin farkındasınız fakat bu özelliğinizi karşı tarafa aktarma konusunda güçlük çekebilirsiniz. İnatçı yapınızı vurgulayıcı tavırlarla karşınızdaki kişiyi üzebilir ve onu zor durumda bırakabilirsiniz. Bugün, duygusal saplantılarınızda ileriye gidebilir, hatta onun adına kararlar bile verebilirsiniz. Yaşamınızı zorlaştırmamalısınız.

1 Temmuz Balık burcu yorumu

19 Ağustos Balık burcu yorumu

Hızlı düşünüyor ve çabuk karar veriyorsunuz. Bazı işlerinizin ertelenmesine tahammülünüz olmadığı için, çevrenizi de bu konuda sıkıştırabilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizde çekici tavırlarınızla partnerinizi etkileyeceksiniz. Cazibenizin yüksek olduğu bir gün.

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ