17 Eylül Başak burcunda yeniay

Genel olarak tüm burçları olumlu olarak etkileyecek olan Başak burcunda yeniayın tüm etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi, KadınveKadın takipçileri için değerlendirdi.

17 Eylül tarihinde Başak burcunun 25 derecesinde saat 14:00'de bir yeniay meydana geliyor olacak. Başak burcu toprak elementinin değişken nitelikteki burcudur. Oğlak burcunda retro yapan Satürn gezegeninden tam üçgen açı alan yeniay önemli desteklerin de söz konusu olacağını vurguluyor olacak. Başak burcundaki yeniay toprak grubu burçları olan Boğa, Başak ve Oğlak burçlarını olumlu anlamda etkileyecek. Değişken burçlar olan İkizler, Yay ve Balık burçlarını ise başlarda daha gergin ancak sonralarda olumlu anlamda etkiliyor olacak.

17 Eylül Başak burcunda yeniay

Koç burçları ve yükselen Koç

Sevgili Koçlar, 17 Eylül tarihindeki Başak yeniayı günlük iş ve çalışma koşullarınızda bir yenilenme ve değişim, üretkenlik meydana getiriyor. Bu alanlarda yeni bir şeyler başlatabilirsiniz. Bu süreçte işinizle ilgili daha iyi birtakım şeyler yapılandırmak adına çalışma koşullarınızda yeniliklere gidebilirsiniz. Mesela çalışan sayınızı arttırabilirsiniz ya da ofis değişikliği, ofiste düzenlemeler yapabilirsiniz. Ancak çalışanlarınızla ilişkinizde fazla eleştirel ve mükemmeliyetçi bir tavırda olmamaya dikkat etmenizde fayda var.

17 Eylül Başak burcunda yeniay

Boğa burçları ve yükselen Boğa

Sevgili Boğalar, 17 Eylül tarihinde Başak burcunun 25 derecesindeki yeniay sizler için yeniay aşk, keyif ve çocuklar alanınızda sizlerin çocuklar ve aşk hayatınızda yeni başlangıçlar yapmanıza olanak sağlıyor olacak. Yurtdışı veya hukuksal konularda yaşayacağınız avantajlar ise yapmak istediğiniz başlangıçlara destek sağlıyor olacak. Yeniay ile birlikte yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Ayrıca çocukları olan boğalarda çocukları ile ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirler. Bu alanda bereketli bir yeniay sizleri bekliyor. Çocuk sahibi olmak isteyen yükselen boğalar için de verimli bir süreç. Yalnız çocuklarınıza veya ilişkide olduğunuz kişiye karşı fazla eleştirel olmamaya dikkat etmelisiniz. Mükemmelliyetçi tavırlarınız olabilir. Doğum günü 10 Mayıs ile 20 Mayıs arasında olan Boğa burçlarına etkisi diğer günlere nazaran daha fazla olacaktır.

17 Eylül Başak burcunda yeniay

İkizler burçları ve yükselen İkizler

Sevgili ikizler, sizler için Başak yeniayı aile, yuva ve ebeveynler alanında önemli yenilikleri beraberinde getiriyor. Evlenebilir veya yeni bir satın alabilir ya da taşınabilirsiniz. Ortaklaşa paylaşımlarınız ile ilgili alanlardan gelecek desteklerde bu yeni işlerinize kolaylık sağlıyor olacak. Bereketli bir yeniay var kapıda. Ebeveynlerinizle olan sözel iletişiminizde onları fazla yargılamaktan, eleştirmekten kaçınmanız gereken bir dönemi de işaret ediyor. Ayrıca 10 Haziran ve 20 Haziran arası doğan ikizler burçları bu yeniaydan etkilenecekler arasında yer alıyor.

17 Eylül Başak burcunda yeniay

Yengeç burçları ve yükselen Yengeç

Sevgili yengeçler, Başak burcunun 25 derecesindeki bereketli yeniay sizleri kardeşler, yakın çevre ve akrabalar ile ilgili hayat alanınızda etkileyecek. Onların hayatlarında güzel gelişmeler olabilir. Nicedir evlilik hazırlığı yapanlar varsa bu dönemde evlenebilir veya çocuk sahibi olabilirler. Okul hayatları ile alakalı önemli gelişmeler yaşanabilir. Ancak bu süreçte onların hayatları ile ilgili fazla didikleyici olmaktan imtina etmenizde fayda var. 10 Temmuz ile 20 Temmuz arası doğan yengeç burçları da bu yeniaydan destekleyici etkiler alacaklar arasında.

17 Eylül Başak burcunda yeniay

Aslan burçları ve yükselen Aslan

Sevgili Aslanlar, 17 Eylül günü saat 14:00'de Başak burcundaki yeniay sizlerin para ve maddi kaynaklarınız ile ilgili hayat alanınızda meydana geliyor. Bu ay sizler için yeni kazanç kapıları açılabilir, kazancınızda artış olabilir. Ancak maddi kaynaklarınızı yönetme konusunda fazla temkinli, endişeli olmanız güzel yatırım fırsatlarını kaçırmanıza sebebiyet verebilir. Fazla detaylı incelemekten resmin bütününü göremeyebilirsiniz.

17 Eylül Başak burcunda yeniay

Başak burçları ve yükselen Başak

Sevgili Başaklar, sizin burcunuzda meydana gelecek olan yeniay şüphesiz en çok sizleri etkisi altına alacak. Bireysel hayatınız ve fiziksel görünümünüz ile ilgili konularda önemli başlangıçlar yapabilirsiniz. Çocuklarınız varsa onlardan veya aşk hayatınızda partnerinizden de bu konuda önemli bir destek görüyor olacaksınız. Ancak bu dönemde fazla eleştirel olmamaya dikkat edin. Her şeyi çok ince eleyip sık dokuyabilirsiniz. Doğum günü 13 Eylül ile 23 Eylül arasında doğan Başaklar yeniayın direkt etkisinde kalacak.

17 Eylül Başak burcunda yeniay

Terazi burçları ve yükselen Terazi

Sevgili Teraziler, Başak yeniayının etkilerini en çok bilinçaltınızda yaşayacaksınız. Bu dönemde içsel olarak fazla detaylara takılabilirsiniz ve eleştirel bir zihin yapınız olabilir. Rüyalarınızı daha fazla irdeleyebilirsiniz. Kendinizle içten içe bir mücadele içinde olabilir, kendi kendinizi sorgulayabilirsiniz. Aynı zamanda bu yeniay sizlerin ne zamandır arka plana ittiğiniz konuları yeniden ele almanızı sağlayabilir. Bir süredir konuşmak isteyip bir türlü cesaret edemediğiniz konularınızda önemli gelişmeler yakalayabilirsiniz.

17 Eylül Başak burcunda yeniay

Akrep burçları ve yükselen Akrep

Sevgili Akrepler, Başak yeniayı ile şans evinize bereketin, verimliliğin kapıları ardına kadar açılıyor. Yeni gireceğiniz sosyal ortam size oldukça iyi gelecek. Bu yeni ortamınız alacağınız yeni bir eğitimle ilgili olabilir ve sizlere yapmakta olduğunuz konularla ilgili önemli katkılar sağlayabilir. Yeni ortamınızı ilk başta fazlaca ölçüp biçecek, tartacaksınız. Ancak unutmayın ki bu yeni ortam gibi iş hayatınızdan elde ettiğiniz kazancınız için de bereketli günler sizleri bekliyor. Güneş burcu Akrep olanlar için 12 Kasım ile 22 Kasım arasında doğanlar destekleyici etkiler alacak.

17 Eylül Başak burcunda yeniay

Yay burçları ve yükselen Yay

Sevgili Yaylar, sizlerde Başak burcunda meydana gelecek olan yeniay elbette siz yayları da önemli ölçüde etkileyecektir. Sizlere iş, kariyer hayatlarında ve toplumsal statü alanlarında yeni bir düzen kurma, bereketli ve verimli yeni oluşumlar içine girmek için oldukça güzel fırsatlar sunacak. İş hayatınızda kuracağınız yeni düzenle ilgili parasal anlamda önemli sorumluluklar altına girebilirsiniz. Maddi yükümlülükleriniz artabilir. Üst ve otorite figürleriniz ile olan iletişiminizde fazla detaycı, eleştirel, yargılayıcı bir tutum takınmaktan kaçınmalısınız. Her şeyi en iyi şekilde organize etmek, fazla mükemmeliyetçi olmak sizleri yorabilir. Başak yeniayı güneş burcu 12 Aralık ile 22 Aralık arası doğan yay burçlarını zorlayabilir ama değişimin sonrası oldukça hayırlı ve bereketli olacak.

17 Eylül Başak burcunda yeniay

Oğlak burçları ve yükselen Oğlak

Sevgili Oğlaklar, bir toprak grubu olarak sizlerde yeniaydan önemli ölçüde etkilenecekler arasında yer alıyorsunuz. Yeniay sizleri özellikle yurtdışı, yabancılar, akademik konular ile ilgili alandan etkileyecek. Yeni bir projeye başlayabilir ya da yeni bir eğitim alabilirsiniz. Yurtdışı ile iş yapan bir yükselen oğlaksanız bu dönemde yeni düzenlemeler söz konusu olabilir. Kılı kırk yaran tutumunuzu bırakırsanız işleriniz hızlı ilerler ve sizde daha az yorulmuş olursunuz. Doğum günü 10 Ocak ile 20 Ocak arası doğan Oğlak burçlarına etkisi diğer günlere nazaran daha fazla olacaktır.

17 Eylül Başak burcunda yeniay

Kova burçları ve yükselen Kova

Sevgili Kovalar, 17 Eylül tarihinde Başak burcundaki yeniay ile birlikte ortaklaşa paylaşımlarınız ve hisseli kazanımlarınız alanında yeni bir sürece adım atabilirsiniz. Mevcutta bir krediniz, nafaka ödemeniz, nafaka geliriniz, ortaklı ya da eşten elde edilen kazançlarınız, miras ile ilgili bir konunuz var ise bu yeniay bu konularda önemli düzenlemeler ve yenilikler getiriyor. Bu yenilikler veya düzenlemeler olumlu seyredebilir ancak bu konularınızla bağlantıda olan kişiler ile iletişiminizde yazılı veya sözlü çok eleştirel olmamaya ve konuları haddinden fazla irdelememenizde fayda var. Olayları akışına bırakmanız en doğrusu olacaktır.

17 Eylül Başak burcunda yeniay

Balık burçları ve yükselen Balık

Sevgili Balıklar, yeniay sizlerin ikili ilişkiler, eş ve ortaklarla ilgili olan hayat alanınızda önemli yenilikler getiriyor. Başak burcu bereketin sembolüdür. Yeniay ile birlikte evlenebilir veya ikili ilişkilerinizi evliliğe götürecek önemli kararlar alabilirsiniz. Yeni ortaklıklar kurabilirsiniz. Evli balıkların ise eşlerinin maddi durumlarında önemli ve verimli bir artış olabilir. Sosyal çevrenizin desteği de sizin için çok değerli olacaktır. Güneş burcu 10 Mart ile 20 Mart arası doğanlar için önemli ölçüde etkisi olacak.

Astrolog Ceylin Çelebi

Instagram: astrolifeceylin

YouTube

[email protected]

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ