17 Ağustos Salı günlük burç yorumları

Abone Ol 

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 17 Ağustos Salı gününün günlük burç yorumları…

17 Ağustos Salı günlük burç yorumları #1

17 Ağustos Koç burcu yorumu

Siz olağanüstü fikirlerin kişisisiniz. Olaylara yaklaşım tarzınız çok ilginç gelişimlerle ortaya çıkıyor. Bugün, parasal konularda fikrinizi söylerken çekimserlik duyabilirsiniz. Karşınızdaki kişilerin size iyi niyetle yaklaşımlarında emin olmadan, fikirlerinizi ortaya koymak istemiyorsunuz. Bugün, çevrenizi sınamak isteyeceksiniz.

17 Ağustos Salı günlük burç yorumları #2

17 Ağustos Boğa burcu yorumu

Mesleki anlamda değişen şartlardan rahatsız olabilirsiniz. Farklı olmayı sevdiğiniz halde, bazı alışkanlıklarınızın elinizin altından kaymasına tahammül edemiyorsunuz. Bugün, birçok fikir çatışması söz konusu olabilir. Maddi konularla ilgili emeğinizin karşılığını almanız mümkün olacak.

17 Ağustos Salı günlük burç yorumları #3

17 Ağustos İkizler burcu yorumu

Bugün Ay'ın bulunduğu konum, evinizle ilgili düşüncelerin hakim olduğu olayların gündeme geleceğini gösteriyor. Ortamınızı yenilemek isterken, duygusal yönlerinizi daha çok ortaya çıkarıyor, sizi anlamlı ve önemli hale getiriyor.

17 Ağustos Salı günlük burç yorumları #4

17 Ağustos Yengeç burcu yorumu

Birlikte çalıştığınız kişilerin davranış biçimlerinden farklı sonuçlar çıkararak, beklenmeyen davranışlarından oldukça etkileneceksiniz. Onların sizden sakladıkları bazı sırları olabilir ve sizin farkında olduğunuz şeylerden, kişisel çatışmalar çıkabilir. Güçlü enerjiniz sayesinde bir çok olayı istediğiniz gibi yönlendireceksiniz.

17 Ağustos Salı günlük burç yorumları #5

17 Ağustos Aslan burcu yorumu

Bugün bulunacağınız ortamlarda duygusal yönleriniz ortaya çıkabilir ve huzursuzluk duyabilirsiniz. Çevrenizde sizi seven arkadaşlarının olumlu destekleri sayesinde, problemlerin üstesinden kolay bir şekilde geleceksiniz.

17 Ağustos Salı günlük burç yorumları #6

17 Ağustos Başak burcu yorumu

Kendinize güveniniz oldukça fazla. Kişisel başarınız; mesleğinizle ilgili yoğun araştırmalarınız, beraberinde gelişen iş tatmini ile beraber netleşiyor. Bugün, arkadaş çevrenizde oluşturduğunuz güçlü bağların güvencesini hissedeceksiniz.

17 Ağustos Salı günlük burç yorumları #7

17 Ağustos Terazi burcu yorumu

Bugün, kombinasyon işlerinizi ön plana çıkaracak ve olayları irdeleme şansını yakalayacaksınız. Durum değerlendirmesi yaparken, mantıksal yönünüz ağır basıyor. Bulunduğunuz şartları benimseme konusunda tereddütleriniz var.

17 Ağustos Salı günlük burç yorumları #8

17 Ağustos Akrep burcu yorumu

Hareketli ve esnek yapınızla yaşantınıza değişik alternatifler getirmek istiyorsunuz. Çevrenizdeki insanlara, kendilerini ifade etme şansını tanımalı ve ortak bir güç oluşturmalısınız. Beklediğiniz haberlerle ilgili gecikmeler olabilir.

17 Ağustos Salı günlük burç yorumları #9

17 Ağustos Yay burcu yorumu

Bugün, partnerinizle olan ilişkilerinize gereken özeni göstermek istiyor ve ona daha çok zaman ayırmak istiyorsunuz. Tutkularınızın ön planda olacağı bir gün içindesiniz. İletişim konusunda engel tanımıyor ve ulaşmak istediğiniz kişilere gereken mesajı veriyorsunuz.

17 Ağustos Salı günlük burç yorumları #10

17 Ağustos Oğlak burcu yorumu

Ayrılığın acısı hala içinizde. Kendinize yeni bir yol seçmek istiyorsunuz. Ancak yaşadıklarınızı unutmak için kendinize biraz zaman tanıyın. Bundan sonrasını iyi düşünmelisiniz. Mesleğinizle ilgili olumlu beklentiler içinde bulunduğunuz bir dönem. Bazı baskılar duysanız bile bunları fazla önemsemeyecek ve isteklerinizin doğrultusunda hareketinizi sürdüreceksiniz. Yakın bir dostunuzla istemeden de olsa yaşayacağınız para tartışması keyfinizi kaçırabilir.

17 Ağustos Salı günlük burç yorumları #11

17 Ağustos Kova burcu yorumu

Yeteneklerinizi değerlendirmek adına başlattığınız çalışmalardan kazançlar sağlayabilirsiniz. Yenilikler ilginizi çekiyor ve bazı sıra dışı düşünceler içindesiniz. Bugün, çevresel faktörlerin size sağlayacağı avantajlardan yola çıkarak, kendinize farklı bir platform yaratacaksınız. Bazı konularda kendinizi aşmak istiyor olmanız, enerjinizi artırıyor.

17 Ağustos Salı günlük burç yorumları #12

17 Ağustos Balık burcu yorumu

Bugün bir takım onaylamama-tasvip etmeme durumlarıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu durum herhangi bir yerden, kişiden yada şeyden kaynaklanabilir. Aileniz, iş ortaklarınızdaki seçiminizi onaylamıyor olabilir, potansiyel işvereniniz özgeçmişinizdeki bir girişi sorgulayabilir ya da siz çocukluk arkadaşlarınızdan biri için açıklanamaz bir hoşnutsuzluk hissedebilirsiniz. Tüm gerçekleri elde edene kadar savunmacı ya da çok yargılayıcı olmamaya çalışın. Bunun yerine, insanlara neden böyle hissettiklerini sorun ve onların bakış açılarını anlamaya çalışın.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu