16 Mayıs Pazar günlük burç yorumları

Abone Ol 

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 16 Mayıs Pazar gününün günlük burç yorumları…

16 Mayıs Pazar günlük burç yorumları #1

16 Mayıs Koç burcu yorumu

Kalbi boş olanlar için olumlu bir gün.Uzun süredir beklediğiniz ilişkiyi yakalama şansınız var. Çekici yönünüzü dikkat çekecek bir şekilde ortaya koyacaksınız. Kalbi dolu olanlar daha dikkatli davranmalılar. Sahiplenme duygularının oldukça yoğun olması nedeniyle partnerlerini üzebilirler. Bugün, tartışma ortamı yaratmaktan kaçınmalıdırlar. İşinizde performans sergileyeceğiniz bir gün içindesiniz. Yapacağınız her işin altında güçlü bir planlama yeteneği yatıyor. Ele aldığınız her konuyu sonuna kadar bireysel bir şekilde takip ediyorsunuz. Çevrenizde sizi bencillikle suçlasalar bile aldırmamayı öğrendiniz. Bugün, bel kaslarınızı zorlamamalısınız.

16 Mayıs Pazar günlük burç yorumları #2

16 Mayıs Boğa burcu yorumu

Bugün, iyi niyet elçisi gibi ortalarda dolaşmanız, kıskançlık hedeflerine maruz kalmanıza neden olabilir. Çevrenizde, kendinizi ispat etme konusunda başlattığınız olumlu çalışmaları gizli tutmalısınız. Araştırmacı yönlerinizin takdir görmesi, hedeflerinizi daha da yüksek tutmanıza neden olacaktır.

16 Mayıs Pazar günlük burç yorumları #3

16 Mayıs İkizler burcu yorumu

Bugün, iç huzurunuz ve duygularınız gayet uyumlu olacaktır. Mesleğinizle ilgili konularda barış ve ahenk dolu birgün olacaktır. İşlerinizi kolaylıkla yerine getirecek ve üstleriniz tarafından takdir göreceksiniz. Bugün tek sorun görüntünüzdeki güvensizlik olabilir. Siz kendinizi iyi hissettiğiniz halde dış ortamdaki insanlar sizdeki güvensiz görüntüye aldanabilirler. Üzerinizde sanki bir ağırlık varmış gibi hissederler. Yoğun gündeminizi bugün kolaylıkla yerine getirecek ve bundan da keyif alacaksınız. Bugün, kafanızın içindeki birçok meseleyi yeniden ele almak için uygun birgün. Fakat siz bunları tekrar düşünerek günün ahengini bozmak istemeyeceksiniz. Bugün patronlarınızla uyumunuzda gayet keyifli olacaktır. Bugün zihniniz berrak, disiplinli ve ciddi düşünceler içindesiniz.

16 Mayıs Pazar günlük burç yorumları #4

16 Mayıs Yengeç burcu yorumu

İsteklerinizde oldukça inatçı davranıyorsunuz. Geçmiş deneyimlerinizden yola çıktığınız zaman, daha az hata yaptığınızı bildiğiniz için kişisel isteklerinizi arka plana atabiliyorsunuz. Bugün, kendiniz çok dingin hissedeceksiniz.

16 Mayıs Pazar günlük burç yorumları #5

16 Mayıs Aslan burcu yorumu

İş yerinizde kişileri çok çabuk ikna etme gücüne sahipsiniz. Fakat, onların sizi etkilemeleri oldukça güç. Bugün, farklı görüşlerin oluştuğu ortamlarda duygusal davranmak yerine kendinizi ifade etmenin yollarını bulmalısınız.

16 Mayıs Pazar günlük burç yorumları #6

16 Mayıs Başak burcu yorumu

Ailenizle ilgili duygusal paylaşımlar söz konusu olacak. Aile fertleriyle ortak çalışmalar gündeme gelecek. Maddi destek sağlayacağınız konuların gündeme gelmesi bütçenizi zorlayacak. Sakinliğinizi korumaya devam edeceksiniz.

16 Mayıs Pazar günlük burç yorumları #7

16 Mayıs Terazi burcu yorumu

Sadece kendinize güvenmekle hata ediyorsunuz. Bugün çevrenizle işbirliği içine olmanız gereken bir gün. Sizin için her türlü iletişim çok önemli ve bu özellikleri karşı taraftan görmediğiniz zaman duygusal kırıklıklar yaşıyorsunuz.

16 Mayıs Pazar günlük burç yorumları #8

16 Mayıs Akrep burcu yorumu

İlişkilerinizde aşırılığa kaçabilir ve olaylara sıkı bir disiplin getirmek isteyebilirsiniz. Duygusal baskılara gelemiyorsunuz. Kafanızda her zaman, uğraştığınız işin dışında, henüz kendinizin de somutlaştıramadığı başka işlere yönelmek var.

16 Mayıs Pazar günlük burç yorumları #9

16 Mayıs Yay burcu yorumu

Bugün, her zamankinden çok daha hareketlisiniz. Kombinasyon burcunuz Yayda yıldız birikimi var. Aşk yaşantınızda bir çok duyguyu bir arada yaşayacağınız karmaşık bir gün. Heyecanlarınız ön planda olacak. Partnerinizle ortak, bazı eğlenceli ortamlara gireceksiniz. Çocukları olan Aslanlar için güzel bir gün.

16 Mayıs Pazar günlük burç yorumları #10

16 Mayıs Oğlak burcu yorumu

Siz sınırlarınızla çevreniz arasında kesin çizgileri olan birisiniz. Bugün, tutucu davranışlar içinde olmanız, arkadaşlarınızın tepkiselliğine hedef olmanıza neden olacaktır. İstekli konuşmalarınızla bazı kişileri kendi yanınıza çekiyorsunuz.

16 Mayıs Pazar günlük burç yorumları #11

16 Mayıs Kova burcu yorumu

Bugün, tepkilerinizi ve düşüncelerinizi saklama gereği duyacaksınız. Yakın çevrenizde dostlarınıza gizemli davranışlar sergileyerek karşı tarafın fikirlerini öğrenmeden, açıklama yapmaktan kaçınıyorsunuz. Planlı davranışlarınızın, yanlış anlaşılmasından çekinmiyor ve kendinize her konuda güveniyorsunuz.

16 Mayıs Pazar günlük burç yorumları #12

16 Mayıs Balık burcu yorumu

Ne kadar yoğun ve olaylı bir aydı! Olanları yazsanız roman çıkar! Aslına bakılırsa bugün, yaptıklarınızın etkilerini değerlendirmeye başlamak için iyi bir gün. Yeterince cesur davranmadığınıza kanaat getirebilirsiniz, ancak duruma tarafsız bir biçimde bakabilmeniz için henüz çok erken. Verimliliğiniz hakkında yargıya varmadan önce kendinize biraz zaman tanıyın…

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu