16 Ekim Terazi Burcunda Yeniay

Genel olarak, güzellik, estetik, sanatsal aktiviteler, hak, adalet ve eşitlik gibi konuların göze çarptığı Terazi burcunda gerçekleşecek olan Yeniay'ın tüm etkilerini Astrolog Ceylin Çelebi, Kadın ve Kadın takipçileri için anlattı.

16 Ekim 2020 tarihinde saat 22:31'de Terazi burcunun 23 derecesinde Plütonik bir yeniay gerçekleşiyor. Yeniay anı haritasının yükselen derecesinde 8 derece Yengeç burcu var. Haritanın tepe noktasında ise Neptün Balık burcunda. Güneş ve Ay Terazi burcunda. Öncü burçların yoğun olduğu bir Yeniay olacak. Yeniay anı haritasında Güneş ve Ay'ın haritanın 4. Evde ve 5. Evin girişinde konumlanıyor olması ev, yuva, çocuklar ve aşk temalarının ön planda olacağını gösteriyor.

Terazi temalarında ise genel olarak, güzellik, estetik, sanatsal aktiviteler, hak, adalet, arabulucuk, eşitlik gibi konular göze çarpıyor. Yeniay anı haritasında Terazi burcundaki Ay ve Güneş'in Oğlak burcundaki Plüton'dan 1 derecelik orb ile aldığı kare açı zorlayıcı temaların da söz konusu olacağını vurgular nitelikte. Yeniliklerin ancak birtakım zorlu bitişlerin ardından geleceğini gösteriyor. Bu yeniay bilhassa Yengeç, Terazi, Oğlak ve Koç burçları için önemli yeniliklerin kapıda olduğunu ancak bunların başlangıçta zorlayıcı etkilerle ortaya çıkabileceğini gösteriyor.

17 Eylül Başak burcunda yeniay

Koç burçları ve yükselen Koç

Sevgili Koçlar, Terazi burcunda gerçekleşecek olan Yeniay sizlerin 7. Evinizde yani eş, ortaklar, anlaşmalar, davalar evinizde gerçekleşiyor. Bu yeniay ile birlikte bilhassa ikili ilişkilerinizde, ortaklıklarınızda önemli adımlar atmanız söz konusu olabilir. Ancak bu süreçte aynı zamanda kariyer hayatınızdaki zorlanmalarınızda gün yüzüne çıkabilir. Patron ve otorite figürleriniz tarafından sizleri manipüle edici durumlarda yaşanabilir. Buda sizlerin ikili ilişkilerinizde yeniliklere adım atmanıza yol açabilir.

17 Eylül Başak burcunda yeniay

Boğa burçları ve yükselen Boğa

Sevgili Boğalar, Terazi yeniayını iş ve çalışma koşullarınızda yaşıyor olacaksınız. Yurtdışı ve yabancılarla ilgili alanlarda meydana gelen zorlayıcı durumlar sizleri çalışma alanlarınızda birtakım yenilikler yapmaya itebilir. Mesleğinizi değiştirebilir, ya da ofis ortamınızı başka bir alana taşıyabilirsiniz. Bununla birlikte sağlığınıza da dikkat etmeniz gereken bir dönemden geçiyorsunuz.

17 Eylül Başak burcunda yeniay

İkizler burçları ve yükselen İkizler

Sevgili İkizler burçları, Terazi burcunun 23 derecesinde gerçekleşecek olan yeniay sizlerin aşk ve çocuklar evinizde gerçekleşiyor. Ancak bu yeniay zamanında Oğlak burcundaki Plüton ise Ay ve Güneş'e zorlayıcı bir kare açı yapacak. Kredi, borçlar, miras ve ortak paylaşımlarınızla ilgili alandan gelecek olan bu zorlayıcı durumların akabinde sizlerde aşk veya çocuklarla ilgili olan hayat alanınızda yeni birtakım gelişmeleri başlatmak durumunda olacaksınız. Başlarda sizin için zorlayıcı olan bu durum daha sonraları mutlu edebilir.

17 Eylül Başak burcunda yeniay

Yengeç burçları ve yükselen Yengeç

Sevgili Yengeçler, ev, yuva, aile konularınızı içine alacak bir yeniay sizleri bekliyor. Her ne kadar yeniaylar olumlu ve temiz enerjileri içlerinde barındırsalar bu yeniay sürecinde Oğlak burcundaki Plüton'un kare açısı işlerin başlarda zorlayıcı temalarını ortaya çıkartabilir. Eşinizle aranızdaki zorlayıcı durumlar eviniz, yaşadığınız alanla ilgili konularda birtakım yeniliklere gitmenizi adeta kaçınılmaz hale getirebilir.

17 Eylül Başak burcunda yeniay

Aslan burçları ve yükselen Aslan

Sevgili Aslanlar, Yeniay sizlerin iletişim, kardeşler ve yakın çevre alanınızda gerçekleşiyor olacak. İş ve çalışma alanlarınızdaki Plütonik durumların zorlayıcı etkileri ile birlikte sizler yakın çevre ve kardeşlerinizle yeni birtakım oluşumlar içerisinde yer almak durumunda olabilirsiniz. Bu süreçte yeni ve kısa kısa seyahatler etmek durumunda kalabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili zorlayıcı durumlarda sizin yeni bir çevre edinmenize olanak sağlayabilir.

17 Eylül Başak burcunda yeniay

Başak burçları ve yükselen Başak

Sevgili Başaklar, Yeniay sizlerin parasal kazanımlarınızla ilgili yeni birtakım süreçler içerisinde olmanızı sağlıyor olacak. Aşk ve çocuklarınızla ilgili zorlayıcı durumlarınızda bir anlamda sizi buradaki yenilikleri hayatınıza adapte etmenize mecbur bırakabilir. Bu dönemde şansınızı çok zorlamamalı, riskli yatırımlar yapmaktan uzak durmalısınız. Parasal durumlarınızı etkileyecek fazla keyfi harcamalarda bu süreçte yine uzak durmanız gereken bir durumdur.

17 Eylül Başak burcunda yeniay

Terazi burçları ve yükselen Terazi

Sevgili Teraziler, Terazi burcunun 23 derecesindeki yeniay şüphesiz en çok sizleri etkiliyor olacak. Bireysel konularınızda, sağlığınızla ilgili durumlarda birtakım yenilikler içerisinde olmanız mümkün gözüküyor. Evinizle ilgili sizi zorlayan, güç durumda bırakan birtakım durumlar söz konusu olabilir. Bunlarda sizin kendinizle alacağınız yeni kararlarda hayli etkili olacaktır.

17 Eylül Başak burcunda yeniay

Akrep burçları ve yükselen Akrep

Sevgili Akrepler, daha çok bilinçaltınız, en izole alanınızda gerçekleşecek olan yeniayın etkileri sizin için daha çok düşünsel anlamda yenilik getiriyor olacak. Bu dönemde yapacağınız bilinçaltı şifa çalışmaları ve meditasyonlar ile öz değer duygunuzu arttırabilir ve rahatlama sağlayabilirsiniz. Yakın çevre ve kardeşlerinizle ilgili oluşan zorlayıcı durumlar sizlerin bilinçaltınızda birtakım yenilikler içerisinde olmanızı sağlayabilir.

17 Eylül Başak burcunda yeniay

Yay burçları ve yükselen Yay

Sevgili Yaylar, Terazi yeniayının etkilerini sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ve kariyerinizden elde ettiğiniz kazançlar alanınızda yaşıyor olacaksınız. Parasal kazanımlarınızla ilgili zorlanmalarınız buradaki yeniliklerin ortaya çıkmasını mecbur kılabilir. Aynı zamanda birikimlerinize dikkat etmeniz gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Yanlış adımlarınız kariyerinizden elde ettiğiniz gelirlerinizi de etkileyebilir. Paranızın hesabını daha iyi bilmeniz gereken bir süreçten geçiyorsunuz.

17 Eylül Başak burcunda yeniay

Oğlak burçları ve yükselen Oğlak

Sevgili Oğlaklar, Terazi yeniayının etkilerini kariyer evinizde yaşıyor olacaksınız. Bu süreçte manipüle edici durumlarla yüz yüze kalabilirsiniz. Öfkenizi kontrol etmekte zorlanacağınız durumlar söz konusu olabilir. Yıkıcı konuşmalar yapmaktan uzak durmalısınız. Kariyer hayatınızda yeni bir süreç sizleri bekliyor. Aynı zamanda özel ilişkilerinizde bir süredir problem yaşayan biriyseniz bu süreçte gemileri yakıp bir anda bir evlilik kararı veya boşanma kararı da alabilirsiniz.

17 Eylül Başak burcunda yeniay

Kova burçları ve yükselen Kova

Sevgili Kovalar, Terazi burcundaki Yeniayın etkilerini daha çok yurtdışı, yabancılar, akademik ve yükseköğretim, hukuksal konular üzerinden deneyimleyeceksiniz. Yabancılar ile iş, ticaret yapan biriyseniz arkanızdan dönen işlere dikkat etmeniz gereken bir süreçtesiniz. Buradaki yaşayacağınız olumsuz durumlar sizleri hukuksal alanda ve yurtdışı bazlı işlerinizde yepyeni birtakım süreçlere itebilir. Hastaneler ve kapalı ortamlarla ilgili zorlayıcı durumlar nedeniyle de uzak yerlere seyahatleriniz söz konusu olabilir.

17 Eylül Başak burcunda yeniay

Balık burçları ve yükselen Balık

Sevgili Balık burçları, Terazi yeniayının etkilerini sizler krediler, borçlar, ortak kazanımlar alanınızda yaşıyor olacaksınız. Kariyerinizden elde ettiğiniz gelirinizdeki zorlayıcı durumlar sizleri yeni bir kredi çekmeye itebilir. Sosyal çevrenizle aranızdaki manipülatif birtakım durumlar nedeniyle borçlanabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara daha çok dikkat etmeniz gereken bir süreçtesiniz.

Astrolog Ceylin Çelebi

Instagram: astrolifeceylin

YouTube

[email protected]

Kadinvekadin.net özel içeriğidir.

Yorumlar

YORUM YAZ