15 Temmuz Perşembe günlük burç yorumları

Abone Ol 

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 15 Temmuz Perşembe gününün günlük burç yorumları…

15 Temmuz Perşembe günlük burç yorumları #1

15 Temmuz Koç burcu yorumu

Her olayı farklı algılayarak, kendi içsel potasında değerlendirmek gibi özel bir yeteneğe sahipsiniz.Bugün, Ay'dan olumlu etkiler alıyor olmanız sayesinde, partnerinizle olan ilişkilerinize yeni bir enerji oluşturuyorsunuz. Bugün, sosyal yaşamınızda aktivite hızlanması gözleniyor ve arkadaşlarınızla bir araya geleceksiniz.

15 Temmuz Perşembe günlük burç yorumları #2

15 Temmuz Boğa burcu yorumu

Kişisel çekiciliğinizi karşı cins üzerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu günde, iş birliğine çok önem vereceksiniz. Maddi konularda inatla şansınızı deneyeceksiniz. Yaşam enerjiniz güçlenirken; önünüze çıkan bazı engellerden ders çıkarmanız gerekiyor. Böylece yapacağınız işleri daha kolay bir şekilde aşabileceksiniz.

15 Temmuz Perşembe günlük burç yorumları #3

15 Temmuz İkizler burcu yorumu

Enerjinizin oldukça yüksek olduğu bir gün. Bugün, uyum ve işbirliği içinde yaşamak istiyor ve ilişkilerinizi çevrenize pozitif bir şekilde aktarıyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda sizden beklenen performansı fazlasıyla karşı tarafa yansıtabileceksiniz. Partnerinizle olan ilişkinizde yapıcı davranışlarınız, aranızdaki bağları güçlendirecek

15 Temmuz Perşembe günlük burç yorumları #4

15 Temmuz Yengeç burcu yorumu

Duygusal yaşantınızda hareketlenme ve canlılık söz konusu. Arkadaşlarınızla birlikte birçok toplantıya çağrılırken, siz partnerinizle vaktinizi geçirmek isteyebilirsiniz. Bugün, onunla aranızda farklı bir etkileşim tutturacaksınız. Eski dostlarınızın sizi araması sonucunda beklediğiniz fırsatları da yakalayacaksınız.

15 Temmuz Perşembe günlük burç yorumları #5

15 Temmuz Aslan burcu yorumu

İş ilişkilerinizde yoğunluk söz konusu. Birçok işi zincirleme halletmek zorunda kalacaksınız. Bazı paslaşmalar sonucunda günün ilerleyen saatlerinde istediğiniz ortamı yakalıyorsunuz. Verdiğinis sözleri unutmamaya özen göstermelisiniz.

15 Temmuz Perşembe günlük burç yorumları #6

15 Temmuz Başak burcu yorumu

Birlikte çalıştığınız kişilerden daha fazla sorumluluk almanız sizi sinirli ve agresif yapıyor. İş çevrenizde saygılı ilişkilerin, sizin için çok önemli olduğunu bilen arkadaşlarınız, kendi işlerini de size yükleyebilirler. Yumuşak olmaya çalışın.

15 Temmuz Perşembe günlük burç yorumları #7

15 Temmuz Terazi burcu yorumu

Katılacağınız toplantılarda nostaljik duygular yaşayabilirsiniz. Bugün bazı konularda partnerinizin fikirlerini alacaksınız. Karşılıklı çatışma içine girmeden sonuca gitmeyi denemelisiniz. Çevresel desteği üzerinizde hissedeceksiniz.

15 Temmuz Perşembe günlük burç yorumları #8

15 Temmuz Akrep burcu yorumu

İletişim konularında, planlarınızı uygulamaya başlayabilirsiniz. Yaşam kalitenizi arttırma çabalarınız her zaman istediğiniz gibi olmuyor. Kendinizle çelişkiye düşmek istemiyorsanız, istekleriniz konusunda mantıklı olmayı yeğlemelisiniz.

15 Temmuz Perşembe günlük burç yorumları #9

15 Temmuz Yay burcu yorumu

Yaşam kalitenizi yüksek tutmaya çalıyor olmanıza rağmen, her zaman başarılı olamıyorsunuz. Bugün, maddesel konuların ağırlık kazanması sizi sıkacaktır. Giderlerinizi dengeleyemediğiniz anlarda, huzursuzluk duyuyorsunuz. İnce hesaplar peşindesiniz. Olayları sıkı bir şekilde denetleyerek, sonuca gitmek istiyorsunuz.

15 Temmuz Perşembe günlük burç yorumları #10

15 Temmuz Oğlak burcu yorumu

Çevrenizdeki kişilerin size yaklaşımları son derece gerçekçi ve kavrayıcı olacak. Onların güçlü destekleri, bazı fırsatları da birlikte getirecek. Araştırmalarınızın olumlu sonuç getirmesini istiyorsanız, kendinize zaman tanımalısınız.

15 Temmuz Perşembe günlük burç yorumları #11

15 Temmuz Kova burcu yorumu

Haksızlıklar karşısında isyankar davranışlar sergilemeniz, sizin suçunuz değil. Güçlü adalet duygunuzu ilişkilerinize yansıtmak isteyişiniz, en doğal hakkınız.. Bugün partnerinizin düşüncelerine karşı çıkabilir ve kendinizi onun karşısında savunmak zorunda kalabilirsiniz. Geçici bir durum için birbirinizi kırmamalısınız.

15 Temmuz Perşembe günlük burç yorumları #12

15 Temmuz Balık burcu yorumu

Bir anda, kendini yükseklerde süzülüyorken bulacaksın. Hızlı, sosyal yönden duyarlı bir gün olacak ve bu durum insanları, kendilerini başkalarına açmaları için cesaretlendirecek. Bu sırada, çevrendekilerden büyük ölçüde destek göreceksin. Bu desteği kollarını açarak karşıla. Güçlü takım ruhu yardıma hazır beklerken, işleri tek başına yürütmeye çalışma.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu