15 Haziran Salı günlük burç yorumları

Abone Ol 

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 15 Haziran Salı gününün günlük burç yorumları…

15 Haziran Salı günlük burç yorumları #1

15 Haziran Koç burcu yorumu

Kimse sizin fikrinizi değiştiremez. Aklınıza taktığınız konular üzerinde yoğunlaşmak yerine, çevrenizdeki orijinal olaylara yorum getirmelisiniz. Ailenizin de katılacağı bir toplantıda, yeni kararlar almanız mümkün. Onların size destek vermesini bekliyorsunuz. Bugün, duygusal konularda hata yapmaktan çekiniyorsunuz.

15 Haziran Salı günlük burç yorumları #2

15 Haziran Boğa burcu yorumu

Kendinizi ifade ederken, ketum davrandığınız için, çevrenizde bir giz oluşturuyorsunuz. Ay'ın bulunduğu konum, parasal konulara daha fazla ağırlık verdiğinizi gösteriyor. Kazançlarınız konusunda duygusal tatminler sağlayacağınız işler yapmak istiyor, taviz vermek istemiyorsunuz.

15 Haziran Salı günlük burç yorumları #3

15 Haziran İkizler burcu yorumu

Takıldığınız konularda ısrarcı davrandığınız zaman, çevrenizdekilerin sizden uzaklaşmasına neden olabilirsiniz. Güçlü egonuz yüzünden, olaylara karşı alıngan bir tutumla yaklaşıyorsunuz. Anıları düşünmek yerine, yaratıcılığınız konusunda yoğunlaşmaya çalışmalısınız.

15 Haziran Salı günlük burç yorumları #4

15 Haziran Yengeç burcu yorumu

İnatçı yapınızı destekleyen davranış biçimleri ile karşınızdaki kişileri hayretler içinde bırakıyorsunuz. Olaylara farklı bir mantıkla yaklaştığınız için, karşı tarafın sizi anlaması zaman alabilir. Bugün iş ilişkilerinizde kendinizi rahatça ortaya koyacaksınız.

15 Haziran Salı günlük burç yorumları #5

15 Haziran Aslan burcu yorumu

Romantik ve duygusal yönleriniz ön plana çıkıyor. Geçmiş bağlarınızı yeniden gözden geçirirken, hatalarınızı da düşünmelisiniz. İlişkilerinizde güvensiz oluşunuzdan dolayı, çevresel bağlarınızı zayıf tutmak istiyor ve yakınlarınızın görüşlerine göre; bencilce davranıyorsunuz.

15 Haziran Salı günlük burç yorumları #6

15 Haziran Başak burcu yorumu

İnatçı yapınızı daha da körükleyecek olayların ortasında bulunuyorsunuz. Çevrenizde çalışan insanların sizinle aynı potansiyele sahip olmaları mümkün değil. Sürekli hata arayarak bir sonuca varamazsınız. Bugün, kalp kırmamalısınız.

15 Haziran Salı günlük burç yorumları #7

15 Haziran Terazi burcu yorumu

Bugün düşündüğünüz şeyleri gerçekleştirme imkanı bulacaksınız. Özellikle maddi konulara odaklaşmanız sayesinde bazı problemlerinizi rahatlıkla çözüyorsunuz. Uzun süredir beklediğiniz fırsatlar ayağınıza gelecek.

15 Haziran Salı günlük burç yorumları #8

15 Haziran Akrep burcu yorumu

İçsel çatışmalarınızın size zarar vermesini istemiyorsanız, duygularınızı denetim altına almalısınız. Uzun süredir beklediğiniz performansı sağlamak için uygun zeminleri hazırlamak zorundasınız. Amaçlarınıza uygun hareket etmelisiniz.

15 Haziran Salı günlük burç yorumları #9

15 Haziran Yay burcu yorumu

Bugün, sizi fark etmemek imkansız bir şey. Bulunduğunuz ortamlara neşeli kişiliğinizle hakim olacaksınız. Çevrenizin size olan yaklaşımlarını görmezlikten gelmemelisiniz. Partnerinizle birlikte ortak çalışmalar içinde olacaksınız. Onun yanlışlarına kızabilirsiniz. fakat iyi niyetli olduğunu inkar edemezsiniz.

15 Haziran Salı günlük burç yorumları #10

15 Haziran Oğlak burcu yorumu

Ortaklıklar ve iş yaşantınızda sağlam görüşlü kişilerin desteğine ihtiyacınız olabilir. Sizden yaşlı kişilerle kuracağınız diyalog, size tatmin duygusu sağlayabilir. Sezgilerinize güvenmeniz, bazı yanlış kararlar almanıza neden olabilir.

15 Haziran Salı günlük burç yorumları #11

15 Haziran Kova burcu yorumu

Çevrenizdeki olaylara odaklaşmadan önce, mükemmel olma isteğinizi denetlemelisiniz. Endişeli bir ruh hali içinde olduğunuzu sizde fark ediyorsunuz. Kardeşler ve yakın komşularınızla çatışmalar yaşayabilir ve arzu etmediğiniz bir ikilem içinde kalabilirsiniz. Bugün telefon görüşmelerinizde duygu yoğunluğu yaşayacaksınız.

15 Haziran Salı günlük burç yorumları #12

15 Haziran Balık burcu yorumu

Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınız veya akrabanızdan bir alabilirsiniz. Bu kişi sizi çok yakında ziyaret edebileceğini söyleyebilir! Siz ve ev halkı bu sebeple kendinizi onlara yer hazırlamak ve misafir için uygun hale gelmek konusunda çıldırmış bir şekilde bulabilirsiniz. Muhtemelen bu ziyaretin tadını çıkaracaksınız – ancak bildirilen bu ziyaret bugün hala kaos yaratıyor olabilir. Sakin olun!

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu