15 Ağustos Pazar günlük burç yorumları

Abone Ol 

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 15 Ağustos Pazar gününün günlük burç yorumları…

15 Ağustos Pazar günlük burç yorumları #1

15 Ağustos Koç burcu yorumu

Çevre ilişkileriniz olumlu bir şekilde götürmeyi iyi biliyorsunuz. Bugün birçok olumlu olaya görsel olarak şahit olacak ve yaptığınız işi pozitif bir şekilde sonuçlandıracaksınız. Kişisel çabalarınız ve yaratıcılığınızı ön plana çıkarırken, fevri hareketlerden özellikle uzak kalmayı özen göstermelisiniz. Sinirleriniz çok çabuk bozulabiliyor.

15 Ağustos Pazar günlük burç yorumları #2

15 Ağustos Boğa burcu yorumu

Sosyal çalışmalara ağırlık veriyor ve ilginç kişilerle birlikte olmak istiyorsunuz. Bugün partnerinizle birlikte ortak çalışmalar içinde olacak, onun üzerinde etkili olmak isteyeceksiniz. Fikrilerinizde aşırılık görülebilir. Farklı konuları savunarak, onunla birbirinize ters düşebilirsiniz.

15 Ağustos Pazar günlük burç yorumları #3

15 Ağustos İkizler burcu yorumu

Aşk konusundaki çekimserliğiniz, partnerinizin hakkınızda farklı düşünmesine neden olacak. Partnerinizle aranızda gelişen önemli durumlar, sizin sosyal aktivitenize olumlu yansıyacak. Yakın dostlarınızın beklediği desteği esirgemeyin.

15 Ağustos Pazar günlük burç yorumları #4

15 Ağustos Yengeç burcu yorumu

Maddi konularda farklı yaklaşımlar içinde olacak, karşıt düşüncede olan, geleneksel yaklaşımlar sizi zorlayacaktır. Bugün yenilikçi yapınızı ortaya çıkaracak, çalışmalar içindesiniz. Ani başlayan romantik ilişkilerin, sonradan sorun olmamasını istemiyorsanız, duygusal yaşantınızı dengeli tutmalısınız.

15 Ağustos Pazar günlük burç yorumları #5

15 Ağustos Aslan burcu yorumu

Yakın dostlarınızla işbirliği yapmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. Kardeşlerle birlikte ortak çalışmalar içindesiniz. İletişim konusunda oldukça başarılısınız. Özgürlüğünüzü ön plana alacağınız yeni başlangıçlar peşindesiniz.

15 Ağustos Pazar günlük burç yorumları #6

15 Ağustos Başak burcu yorumu

Partnerinizle aranızda bazı derin farklılıklarınız gündeme gelebilir. Siz olayların çok ötesinde düşünüyorsunuz. Düşüncelerinizle davranışlarınız arasında denge kurmaya çalışırken, kaosa düşebilirsiniz. Sessiz ortamları tercih etmelisiniz.

15 Ağustos Pazar günlük burç yorumları #7

15 Ağustos Terazi burcu yorumu

Yakın ilişkilerinizi yeniden irdelemelisiniz. Bugün, dengeli davranmaya çalışırken, maddi konularda yanlışlıklar yapabilirsiniz. Hiç kimseye uzun vadeli sözler vermemelisiniz. Finans konuları ile ilgili değişik düşüncelere sahipsiniz

15 Ağustos Pazar günlük burç yorumları #8

15 Ağustos Akrep burcu yorumu

Sözlerinize dikkat etmeniz gereken bir gün. Rahat tavırlarınızdan arkasındaki gizli korkularınızın sizi esir almasına izin vermemelisiniz. Bugün, yakın dostlarınızdan yardım almayı denelemi ve olayların esnek yönünü düşünmelisiniz.

15 Ağustos Pazar günlük burç yorumları #9

15 Ağustos Yay burcu yorumu

kişisel hırslarınızı ön plana çıkarmaktan korkmamalı ve olayların üzerine gitmelisiniz. Yaşama felsefi baktığınız için, çevrenizi yargılamaktan çekiniyor ve hoşgörülü davranmanız gerektiğine inanıyor, fakat zorlanıyorsunuz. Kafanıza koyduğunuz bir konuda yenilgiyi kabul etmiyorsunuz.

15 Ağustos Pazar günlük burç yorumları #10

15 Ağustos Oğlak burcu yorumu

Sevgilinizin düşüncelerini değiştirmeye çalışmamalı ve ikna etme yeteneğiniz etkisiz olduğundan süre gelen olayları fazla zorlamamalısınız. İş hayatınızda büyük ilerlemeler kaydediyor ve hayranlık topluyorsunuz. Bununla da yetinmek istemiyorsunuz. Sizin isteğiniz hep daha yukarılara sıçramak. Bunu da başaracaksınız. Dostlarınızdan aldığınız maddi destek sizi epeyce rahatlatıyor ama bir an önce ayaklarınızın üzerinde durmaya çalışın. Fiziksel yorgunluğunuzdan dolayı enerjinizde düşüş olabilir.

15 Ağustos Pazar günlük burç yorumları #11

15 Ağustos Kova burcu yorumu

Doğallığa karşı değilsiniz fakat, isteklerinizde farklı beklentileriniz var. Bugün, sizin için sıra dışı bir gün olabilir. İnatçı ve ödün vermeyen yapınız sayesinde, isteklerinizi ısrarla yaşama geçirme savaşı veriyorsunuz. Yaşam kalitenizi yükselterek, kendinizi yeniden yapılandıracaksınız. Yollarla ilgili olaylar güncellik kazanacak.

15 Ağustos Pazar günlük burç yorumları #12

15 Ağustos Balık burcu yorumu

Bugün dayanıklılığınızı göstermeniz gerekebilir. Sizden çok şey bekleniyor ve sizin de beklentileri karşılamaktan başka bir çareniz yok. Bundan kaçamazsınız : çevrenizde girdap oluşturan tüm olayların merkez noktası sizsiniz. Elbette bunu fark etmişsinizdir. Bir tatile çıkmayı ne kadar isteseniz de şu an ne yazık ki bunu yapamayacaksınız.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu