14 Temmuz Çarşamba günlük burç yorumları

Abone Ol 

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 14 Temmuz Çarşamba gününün günlük burç yorumları…

14 Temmuz Çarşamba günlük burç yorumları #1

14 Temmuz Koç burcu yorumu

Bugün, yerinizde duramıyor ve kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket ediyorsunuz. Kısa yolların söz konusu olacağı eğlenceli gezmeler gündeme gelecek. Partnerinizle birlikte ortak kararlar alacağınız bir gün içindesiniz. Uzun süredir,istediğiniz ortamlarda bulanamıyordunuz. Artık kendinizi daha da iyi ifade edebileceksiniz.

14 Temmuz Çarşamba günlük burç yorumları #2

14 Temmuz Boğa burcu yorumu

Bugün işinizle ilgili yeni açılımlar söz konusu. Tekliflere karşı kayıtsız kalarak önünüzün açılmasını engelliyorsunuz. Oysa size yeni kazançlar sağlayacak olumlu bir döneme girdiniz. Koşullarınızın değişimiyle alışkanlıklarınızın olumsuz etkilemesinden çekiniyor olabilirsiniz.

14 Temmuz Çarşamba günlük burç yorumları #3

14 Temmuz İkizler burcu yorumu

Maddi konularla ilgili hak ettiğiniz başarıyı istediğiniz gibi yakalayacaksınız. Olaylara kibar ve temkinli yaklaşarak, sosyal adalet duygunuzu ön plana çıkarıyorsunuz. Bugün, iş yaşantınızda engeller söz konusu olabilir. Karşı tarafın bencilce egolarını kolay bir şekilde bertaraf edebilecek bir taktik geliştirmelisiniz.

14 Temmuz Çarşamba günlük burç yorumları #4

14 Temmuz Yengeç burcu yorumu

İçinizde biriken enerjinizi çevrenize yansıtmayı iyi başarıyorsunuz. Bugün özel dostlarınızdan alacağınız değişik teklifleri değerlendirme konusunda, tercih zorluğu yaşayabilirsiniz. Sosyal yaşantınıza katılacak yeni kişilerden farklı bir elektrik alacak, onlarla ortak organizasyon çalışmalarına katılacaksınız.

14 Temmuz Çarşamba günlük burç yorumları #5

14 Temmuz Aslan burcu yorumu

Yönetici ruhunuzu bir türlü tatmin edemiyorsunuz. Yeni bir iş projesi gündemde olacak. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığından emin olabilirsiniz. Özgürlüğünüzü zedelemeyen tüm işlere hazırsınız. Artan mide ağrıları canınızı sıkabilir.

14 Temmuz Çarşamba günlük burç yorumları #6

14 Temmuz Başak burcu yorumu

Keyifli yaşamın sırrını çözmüş gibi bir tavır sergileyebilirsiniz. Çevrenizde gelişen her türlü olaydan haberinizin olması da, sizi daha cesur ve atak yapıyor. Düşüncelerinizi ifade etmekten ve kişiliğinizi vurgulamaktan korkmayın.

14 Temmuz Çarşamba günlük burç yorumları #7

14 Temmuz Terazi burcu yorumu

Sevdiğiniz işleri yaptığınız zaman çok mutlusunuz ama ilişkileriniz yüzünden başınız ağrıyabilir Aşırı alıngan ve benmerkezci olduğunuz bir gün yaşıyorsunuz. Her dediğiniz olsun istiyorsunuz. Öfkeli davranışlardan uzak kalmalısınız.

14 Temmuz Çarşamba günlük burç yorumları #8

14 Temmuz Akrep burcu yorumu

İlginç fikirleriniz, bugün birlikte çalıştığınız kişilerin dikkatini çekecek. Merak ettiğiniz konularla ilgili ipuçları bulacak, çok eğleneceksiniz. Hayallerinizin sınırı yok ve imkansızlık sizin için saçma bir şey. Olumsuzluklar sizi etkilemeyecek.

14 Temmuz Çarşamba günlük burç yorumları #9

14 Temmuz Yay burcu yorumu

Bugün, yaptığınız her işe farklı bir duygu ile yaklaşıyorsunuz. Partnerinizin sizi anlaması için her türlü iyi niyeti göstermenize rağmen, çok çabuk kırılabileceğiniz bir gün. Maddi konularda yaşadıklarınız, aşk yaşantınızı da farklı etkiliyor. Aşkla işi karıştırmak istemiyor olmanıza rağmen, olaylar her an seyir değiştirebiliyor.

14 Temmuz Çarşamba günlük burç yorumları #10

14 Temmuz Oğlak burcu yorumu

Olayların iç yüzünü merak ederken, bağlantılarınızı sistemli bir şekilde yürütmekten yanasınız. Yakın dostlarınızın sizden bekledikleri desteği onlardan esirgememeli ve aranızdaki bağları daha da güçlendirmelisiniz.

14 Temmuz Çarşamba günlük burç yorumları #11

14 Temmuz Kova burcu yorumu

Titiz ve detaycı yapınızı işinizdeki ayrıntılara da yansıtabiliyor ve kendi gücünüzün sınırlarını zorluyorsunuz. Bugün, öz güveninizin desteğine ihtiyacınız var. Duygusallığınızda aşırıya kaçmak için uygun bir gün değil. Partnerinizin size vereceği destek motivasyon gücünüzü yükseltiyor. Olaylara hassas bir yorum getirmemelisiniz.

14 Temmuz Çarşamba günlük burç yorumları #12

14 Temmuz Balık burcu yorumu

Bugün modunuz biraz sallantıda, bu yüzden hayal dünyanıza bir perde çekilmiş gibi hissedebilirsiniz. Unutmayın, bu hayalleri terbiye etmek tamamen sizin elinizde. Günün duygusal gelgitlerinin amaçlarınıza ulaşmak konusunda sizi engellemesine izin vermeyin. Eğer sizi daha iyi hissettirecekse, kendi kendinize vakit geçirin. Ve vazgeçmeyin!

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu