13 Temmuz Salı günlük burç yorumları

Abone Ol 

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 13 Temmuz Salı gününün günlük burç yorumları…

13 Temmuz Salı günlük burç yorumları #1

13 Temmuz Koç burcu yorumu

Bugün, yerinizde duramıyor ve kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket ediyorsunuz. Kısa yolların söz konusu olacağı eğlenceli gezmeler gündeme gelecek. Partnerinizle birlikte ortak kararlar alacağınız bir gün içindesiniz. Uzun süredir,istediğiniz ortamlarda bulanamıyordunuz. Artık kendinizi daha da iyi ifade edebileceksiniz.

13 Temmuz Salı günlük burç yorumları #2

13 Temmuz Boğa burcu yorumu

Bugün işinizle ilgili yeni açılımlar söz konusu. Tekliflere karşı kayıtsız kalarak önünüzün açılmasını engelliyorsunuz. Oysa size yeni kazançlar sağlayacak olumlu bir döneme girdiniz. Koşullarınızın değişimiyle alışkanlıklarınızın olumsuz etkilemesinden çekiniyor olabilirsiniz.

13 Temmuz Salı günlük burç yorumları #3

13 Temmuz İkizler burcu yorumu

İçinde bulunduğunuz durumun değerlendirmesini yeniden yapmalısınız. Bugün, geçmişinizle ilgili egolarınız gündeme gelebilir. Eski arzularınızın yeniden şekillendirmek, size sadece zaman kaybettirecek. Ailenizle ilgili güzel sürprizler oluşabilir. Özlediğiniz ortamları yaşamanız için, elinize güzel fırsatlar geçecek.

13 Temmuz Salı günlük burç yorumları #4

13 Temmuz Yengeç burcu yorumu

Düşüncelerinizi paylaşmak istemiyor ve özgürlüğünüz konusunda hiç kimseye ödün vermiyorsunuz. Bugün, gizli planlarınızı saklama ihtiyacı içindesiniz. Çevrenizdeki kişilerle yaratıcılığınızı birleştirerek, yeni konuların araştırmalarını yapmalısınız. Kendinizi sınamaktan vazgeçin. Oldukça başarılı bir gün içindesiniz.

13 Temmuz Salı günlük burç yorumları #5

13 Temmuz Aslan burcu yorumu

Çok yönlü kişiliğinizi vurgulamak istiyor ve çalışmalarınızda başarılı bir grafik çiziyorsunuz. Kaprisli değilsiniz ama karışık işlere de tahammülünüz yok. Hayallerinizi yaşama geçirme konusunda acele etmezseniz sonuç alabilirsiniz.

13 Temmuz Salı günlük burç yorumları #6

13 Temmuz Başak burcu yorumu

Olaylara duygusal bir derinlikte bakmak isterken, çalışmalarınızı bu yönde yoğunlaştıracaksınız. Amir durumunda olan kişilerle uyum içinde çalışmalar sergileyeceksiniz. Çevrenizde olan olumsuzluklardan etkilenmek istemiyorsunuz.

13 Temmuz Salı günlük burç yorumları #7

13 Temmuz Terazi burcu yorumu

Kaliteli beraberliklerden yana olduğunuz için gireceğiniz ortamları ona göre seçiyorsunuz. Bugün, uzun süredir görmediğiniz dostlarınızın çağrılarına cevap vereceksiniz. Paylaşımlarınız gittikçe artarak, motivasyon gücünüzü arttırıyor.

13 Temmuz Salı günlük burç yorumları #8

13 Temmuz Akrep burcu yorumu

Ortak çalışmalar içinde olmak partnerinizi mutlu edecek. Bugün çocuklarınızın bir takım sorunları ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Onları duygusal anlamda motive etmelisiniz. Yapacağınız en mantıklı davranış, içsel sesinizi dinlemektir.

13 Temmuz Salı günlük burç yorumları #9

13 Temmuz Yay burcu yorumu

Yapmayı planladığınız çalışmalar için gerekli her türlü donanıma sahipsiniz. Bugün, başlatacağınız yeni durum işleriniz için, biraz beklemeyi tercih etmelisiniz. Sizi sıkan durumlardan kişisel çabanızla kurtulabilirsiniz. Ailenizin sizin üzerinizde farklı bir etkisi var. Bütçenizi gözden geçirmenizde fayda var.

13 Temmuz Salı günlük burç yorumları #10

13 Temmuz Oğlak burcu yorumu

Ani tepkileriniz yüzünden yorgun düşebilirsiniz. Bugün, yakınlarınızın sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalacaksınız. Motivasyonunuzu yüksek tutarak, işinizin isteksiz davrandığınız bir bölümünü de aktif hale getirebilirsiniz.

13 Temmuz Salı günlük burç yorumları #11

13 Temmuz Kova burcu yorumu

Güçlü enerjinizi çevrenize sunmak ve ideallerinizi gerçekleştirmek için hiçbir engel yok. Bugün, paylaşımlarınızda aşırıya kaçabilir ve çevrenizde hak etmeyen kişilere taviz verebilirsiniz. Cömert ve yüce gönüllü yapınız, her zaman sizi ön plana çıkarırken, yanlış kişilerle sizi karşı karşıya bırakabiliyor. Sezgisel yönünüzü kullanmalısınız.

13 Temmuz Salı günlük burç yorumları #12

13 Temmuz Balık burcu yorumu

İletişim kurmanın günün kurtarıcısı olduğunu farkedeceksin. Eğer insanlar ne düşündüğünü veya ne hissettiğini bilmiyorlarsa, onlarla muhatap olmanın zorlaştığını göreceksin. Bir tartışma veya konuşma başlatmaktan çekinme; ilk adımı sen at. Belki de bir süredir, çatışmadan kaçındığın için önemli bir konuyu bir kişiye açmaya çekiniyorsun. Şimdi bu mesele üzerine konuşmanın tam zamanı.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu