11 Mayıs Salı günlük burç yorumları

Abone Ol 

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 11 Mayıs Salı gününün günlük burç yorumları…

11 Mayıs Salı günlük burç yorumları #1

11 Mayıs Koç burcu yorumu

Bugün, genel kültür gereken konularda bilginizi sınayacak durumlar söz konusu olabilir. Bulunduğunuz ortamda kendinizi çok iyi ifade edeceksiniz. Sözleriniz anlamlı ve çekici olacak, yakın çevrenizin takdirini kazanacaksınız. Kendinize özgün bir stil geliştirerek çevrenizin dikkatini daha kolay çekeceksiniz.

11 Mayıs Salı günlük burç yorumları #2

11 Mayıs Boğa burcu yorumu

Duygularınızda bir hareketlilik söz konusu. Bulunduğunuz ortamlarda değişik fikirleriyle ilginizi çekecek kişilerle karşılaşabilirsiniz. Konu ile ilgili düşüncelerinizi ifade etmekten çekinmeyin ve kişiliğinizi vurgulamaktan korkmayın. Bugün, değişime açık olmanız nedeniyle, yenilikleri kendinize çekiyorsunuz.

11 Mayıs Salı günlük burç yorumları #3

11 Mayıs İkizler burcu yorumu

Bugünün konusu bilgi ve öğrenme olacak. Eğitiminiz gerçekten hayal ettiğiniz alanda mıydı? Hiç falanca okulda ya da programda eğitim almadığınızdan utanç duyduğunuz oluyor mu? Eğer bu sorular zihninizi meşgul ediyorsa, yaratıcılığınızın aldığınız eğitimle çok az ilgisi olduğunu aklınızdan çıkarmayın; önemli olan bilgi ve becerilerinizi daha iyi bir dünya için nasıl kullanacağınız.

11 Mayıs Salı günlük burç yorumları #4

11 Mayıs Yengeç burcu yorumu

Düşüncelerinizde ısrar edeceğiniz bir gün. Kişiliğinizle ilgili değişime giriyorsunuz. Aile bireyleri ile yapacağınız bazı konuşmalarda, farklı konuları tartışabilirsiniz. Onlar için, odak noktası olan konuları görmezlikten gelmemelisiniz.

11 Mayıs Salı günlük burç yorumları #5

11 Mayıs Aslan burcu yorumu

Uzak yollarla ilintili olarak eğitim çalışmalarınız gündeme gelebilir. Şehir dışında yapılacak çeşitli seminer ve tanıtım aktivitelerine katılabilirsiniz. Seyahae çıkarken, yakın çevrenize karşı gizemli bir hava takınıp, açıklama yapmamayı tercih edeceksiniz.

11 Mayıs Salı günlük burç yorumları #6

11 Mayıs Başak burcu yorumu

Ani tepkileriniz yüzünden yorgun düşebilirsiniz. Bugün, duygusal konularda yakınlarınızın sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalacaksınız. Olayları kendi başınıza halletme yolunu seçeceksiniz. Duygularınızı denetlemekten yanasınız.

11 Mayıs Salı günlük burç yorumları #7

11 Mayıs Terazi burcu yorumu

Emir verir gibi konuşmalarınız en yakın arkadaşlarınızın bile tepkisini alıyor. Bu konuda gerçekten çok dikkatli olmalısınız. Etrafta sizinle iyi geçinmek isteyen ancak sizden çekinen insanlar var. Mantıklı ve sakin bir ortam yaratmaya çalışın.

11 Mayıs Salı günlük burç yorumları #8

11 Mayıs Akrep burcu yorumu

Yaşantınızla ilgili yapıcı kararlar almak üzeresiniz. Konuları ayrıntısıyla düşünmeli ve şartlarınızı doğru sunmalısınız. Her zamanki gibi değişen iş koşullarını lehinize çevirmekte oldukça profesyonelce davranıyorsunuz.

11 Mayıs Salı günlük burç yorumları #9

11 Mayıs Yay burcu yorumu

Yeni tanışacağınız kişilerle maddi yapılanmaya girebilir ve ortak kazançlar tablosu altında bir takım çalışmalara yönelebilirsiniz. Bugün, her konuda çeşitli ve farklı olaylar ortaya çıkacak. Sezgilerinize güvenmenize rağmen, mantığınız her zamana çok daha fazla değer kazanıyor. Beklediğiniz haberler gündemde.

11 Mayıs Salı günlük burç yorumları #10

11 Mayıs Oğlak burcu yorumu

Duygusal konularda çok derin düşünüyor ve partnerinizin kusurlarını yargılama konusunda ısrarcı davranıyorsunuz. Olaylara yüzeysel bir bakış açısı getirmek istemediğiniz için, çevrenizle kişisel çatışmalar yaşayabilirsiniz.

11 Mayıs Salı günlük burç yorumları #11

11 Mayıs Kova burcu yorumu

Kıvrak bir zeka ve espri gücünüz sizi her anlamda farklı kılarken, bulunduğunuz ortamlardan çabuk sıkılmanıza da neden olabiliyor. Bugün, disiplinli ve sabırlı davranırsanız, günün sonunda karlı çıktığınızı göreceksiniz. Maddi konularda, çeşitli fırsatlar sizi bekliyor. Kendinize uygun olan şartları, önceden belirlemenizde fayda var.

11 Mayıs Salı günlük burç yorumları #12

11 Mayıs Balık burcu yorumu

Burcunuzun biraz inatçı olmak gibi kötü bir şöhreti vardır ve siz de bu şöhrete şöhret katma eğilimindesiniz. Hareket etmeniz gerektiğinde her zaman biraz yavaşsınız fakat bir kez başladınız mı da sizi durdurabilene aşk olsun! Fakat gerekli düzenlemeleri yapmakta korkunç bir yan yok. Bunlar için kendinize zaman tanımanız gerekiyor.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu