0-3 yaş gruplarına çocuk kitabı önerileri

Abone Ol 

0-3 yaş arası çocuk ve bebeklerde bu dönemde kabartmalı ve oldukça büyük resimlere sahip; dikkatini kolayca kitaplara yoğunlaştırabileceği canlı, sesli kitapları isterler.

0-3 yaş gruplarına çocuk kitabı önerileri #1

Bana Sarılır Mısın? – Beyaz Balina Yayınları

Minik bir penguen yumurtası karlarda yuvarlanıp gidiyor. Yavru penguenin yumurtadan çıkıp ailesini bulmasına yardım eder misin? Haydi, dokun, üfle, konuş, sarıl. Minik penguenin macerasına sen de katıl!

0-3 yaş gruplarına çocuk kitabı önerileri #2

Hareketli Oyuncaklar – İş Bankası Kültür Yayınları

Hareketli oyuncaklarla oyun zamanı bağlıyor. Çocuğunuz parmaklarını kullanarak oyuncakları hareket ettirip kitaptaki oyunlara katılabilir. Hareketli Kitaplar çocukların boyut algılarını, el göz koordinasyonlarını ve çevreyle bağlantı kurma yeteneklerini geliğtirmek amacıyla hazırlanmıştır. Çocuğunuzun elinden düşürmeyeceği Hareketli Kitaplar serisi hem çok eğlenceli hem de çok dayanıklı.

0-3 yaş gruplarına çocuk kitabı önerileri #3

İşkolik İnşaat Araçlarım / Tekerlekler İş Başında – Sincap Kitap

İnşaat araçlarının hareketli dünyasında bir yolculuğa çıkmaya ne dersin? Kamyon, kepçe, beton mikseri, beton dökücü, çatallı kaldırıcı ve daha fazlası bu kitaplarda! Haydi seçtiğin aracı sür, tekerlekleri özgürce döndür!

0-3 yaş gruplarına çocuk kitabı önerileri #4

Yavru Hayvanlar Dokun Hisset Keşfet – Pearson Çocuk Kitapları

Bebeğiniz, bu rengârenk kitapla birbirinden sevimli hayvanlarla tanışacak, minik parmaklarını  sayfalarda gezdirerek dokuları hissedecek! Bebeğinizin zihinsel  gelişimini desteklemek ve ince motor becerilerini  geliştirmek için özel olarak tasarlanan bu seriyi bebeğiniz çok sevecek..

0-3 yaş gruplarına çocuk kitabı önerileri #5

Ben Kimim? – Astronot – Parıltı Yayınları

Uzayı birlikte keşfetmeye ne dersin? Uzayda gezerken tüm gezegenleri birlikte tanıyalım.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu