Duşakabin nasıl temizlenir

Duşakabininizde sabun ve şampuan artıkları zorlu kirlere dönüşüyorsa, verdiğimiz temizlik tüyoları işinizi kolaylaştıracak.

2020’ye damga vuracak 10 dijital trend

Günlük hayatımızı etkisi altına alan dijital dünyaya dair yenilikler 2020’de de tüm hızıyla devam ediyor.

Kışın keyfini evde yaşa

Havaların soğumasıyla evde vakit geçirmeyi sevenlerdenseniz, keyfinize keyif katacak bu önerilere kulak verin.

Singapur’da Belgin Aksoy’dan anlamlı mesaj

Singapur’da Belgin Aksoy’dan anlamlı mesaj

Wellness dünyasının kanaat önderlerinin katıldığı, Singapur’da düzenlenen ve 3 gün süren Global Wellness Summit – Dünya İyi Yaşam Zirvesi’nin tek Türk konuşmacısı Belgin Aksoy oldu.

Hareketsizlik, ölüm sebeplerinde 4. Sırada

Hareketsizlik, ölüm sebeplerinde 4. Sırada

Dünya Sağlık Örgütü, yılda üç milyon kişinin hareketsiz yaşama bağlı hastalıklardan öldüğünü ve bunların önlenebilir ölümler olduğunu belirtiyor.

Stres ile başa çıkmanın yolları

Doc. Dr. Halit Yerebakan, stresten kurtulmak için yapmamız gerekenleri anlattı.

Ablan varsa daha güçlüsün

Bir ablan varsa, başını belaya soktuğunda arkasına saklanabilir, elbiselerini ödünç alabilirsin. Unutma! ona teşekkür etmek için daha önemli sebeplerin var.

Yaramaz ve asi çocuklar daha mutlu

Birçok anne-baba çocuklarının mükemmel olması gerektiği fikrine kapılmış olsa da, psikologlar yaramaz ve asi çocukların yaşamdaki içsel memnuniyetlerine katkıda bulunabileceğini öne sürüyor.

Selin Özdemir Emmy Ödülü'nün sahibi oldu

Dünyanın en prestijli ödüllerinden biri olan Emmy, bu sene de sahiplerini buldu. Türk Yapımcı Selin Özdemir de kazananlar arasındaydı.

Hayvanlarda obeziteye dikkat

Dünyada her iki kedi ve köpekten biri, aşırı kiloya sahip. Araştırmalara göre kedi ve köpeklerin fazla kilolu olması, uzun dönemde 20’nin üzerinde farklı sağlık sorununu da beraberinde getiriyor.