Gizem Bozdağ

Gizem Bozdağ

Biyokimyacı bilimkurgu yazarı Isaac Asimov’dan 12 alıntı

Yaşadığı dönemin üç büyük bilimkurgu yazarından biri kabul edilen Isaac Asimov’u ölüm yıldönümünde, kitaplarından akıllarda kalan sözleriyle anıyoruz.

'Ev Yapımı' dizisi izleyicisiyle buluşuyor

Oyuncuların kendi evlerinde ve tamamen kendi imkanlarıyla çektikleri "Ev Yapımı" perşembe akşamı TRT 1 ekranlarında olacak.

Pink: Sonuç pozitif çıktı

Sevilen şarkılarıyla milyonların gönlüne taht kuran Pink de korona virüsü testinin pozitif çıktığını duyurdu.

Koronavirüse karşı vücut direncimizi artırmanın yolları

Koronavirüse karşı vücut direncimizi artırmanın yolları

Diyetisyen M. Berrin Ak, koronavirüse karşı bağışıklık güçlendirici besin önerilerinde bulunurken immünolojik reçine tarifini paylaştı.

Hadise’nin spor kıyafetli karantina paylaşımı

Hadise’nin spor kıyafetli karantina paylaşımı

Koronavirüs nedeniyle vaktini evinde geçiren şarkıcı Hadise, sosyal medya hesabından mor spor kıyafetleriyle çektirdiği makyajsız pozlarını paylaştı.

Nesrin Cavadzade: Yasak geldi

Yasak Elma dizisinde Şahika karakterine hayat veren oyuncu Nesrin Cavadzade, sosyal medya hesabından esprili bir paylaşımda bulundu.

Temizlik alışkanlıklarımız ezberlerimizin dışına çıktı

Mimar Feza Ökten Koca, virüslerle savaştığımız bugünlerde yaşam alanlarımızı bazı mimari önlemlerle daha hijyenik ve sağlıklı bir hale getirmenin yollarını aktardı.

Evde izleyebileceğiniz salgın ile ilgili 4 belgesel

Korona virüsünden korunmak için evde bolca vakit geçirdiğimiz şu günlerde, genel hatlarıyla pandemi hakkında izleyebileceğiniz belgeselleri sizler için derledik…

Eda Ece: Koronanın tek faydası bu

Yasak Elma dizisinde hayat verdiği Yıldız karakteriyle adından sık sık söz ettiren oyuncu Eda Ece, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti.

Kenan Doğulu: Her sabah yeniden aşık oluyorum

Evliliklerindeki sorunları aşarak yeniden bir araya gelen Beren Saat ile Kenan Doğulu'nun ilişkileri dolu dizgin gidiyor.