Hülya Akhan

Hülya Akhan

Ezgi Mola kraliçe oldu

Ezgi Mola, rol alacağı Alice Harikalar Diyarında müzikalinde kraliçeyi canlandıracak

Gül suyunun faydaları

Bitkisel, doğal ve hoş kokulu olması sebebiyle yüzyıllardır kullanılan gül suyu, taze gül yapraklarının damıtılması ile oluşturulur. Zengin içeriği sayesinde pek çok sağlık sorunu için kullanılmaktadır.

Gülüşünüz donmasın

Cildin duyarlı elastikiyeti sayesinde yüzünüz sürekli hareket halindedir. Güler, ağlar,korkarız ancak yüzümüz her seferinde eski haline dönebilir..Gülümsemeniz ve diğer yüz ifadeleriniz duygularınızı yansıtır ve karakterinizi dışa vurur.

Sömestr'da gezilebilecek müzeler

Sömestr'da gezilebilecek müzeler

Yarı yıl tatilini verimli geçirmek aileler için İstanbul'da çok sayıda alternatif var...

2019 Kaş trendleri

2019 Kaş trendleri

Her kadının yüz şekli, çeşitli faktörlere bağlı olarak farklılık gösterir. Dolayısıyla güzelliğin belirleyici unsuru kaşların belli bir standartta olması mümkün değildir. Ancak doğallığın temele alındığı ve kişinin yüzüne göre tasarlanan kaş trendlerini takip etmek hem çok daha natürel hem de çok daha güncel görünmeyi sağlayacaktır.

Bergama : Tıp biliminin başlangıç noktalarından

Bergama ihtişamı ve günümüze kadar ulaşmış yapılarıyla oldukça ilgi çekici olmasının yanı sıra, tıbbı bugünlere ulaştıran ustaların da yetiştiği, ilk tıbbi işlemlerin yapıldığı antik kentlerden biri.

76. Altın Küre Ödülleri

76. Altın Küre Ödül Töreni'nde kazananlar

Jeff Bezos boşanıyor

Amazon’un kurucusu ve dünyanın en zengin insanı olan Jeff Bezos, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile eşi ile boşanma kararı aldıklarını duyurdu.

2019'da görmeniz gereken yerler

Seyahat portalı Culture Trip, 2019 yılının "En Önemli Kültürel Destinasyonları" listesini açıkladı. Buyurunuz 2019'da mutlaka görmeniz gereken 12 yer...

Trenle dünya turu

Benim gibi seyahatlerinizde 5 yıldızlı otellere kapanıp, aşırı turistik birkaç anıt görmekten şiddetle kaçınanlardan iseniz, size oldukça alternatif birkaç fikrim var...