Hülya Akhan

Hülya Akhan

Lösev, 20. kuruluş yılını "Canım Kardeşim"in özel versiyonu ve ödül töreniyle kutladı

LÖSEV, 20. kuruluş yılını ve lösemi tedavisinde 20 yılda ulaştıkları %92’lik başarı oranını, 7 Kasım Çarşamba akşamı Conrad İstanbul Bosphorus Hotel’de düzenlenen özel bir gala gecesiyle kutladı.

Akıllı telefonlar en çok fotoğraf çekmek için kullanılıyor

Türkiye’de akıllı telefonların hangi amaçla kullanıldığı belli olurken, yüzde 44 oranla en çok fotoğraf ve video çekmek amacıyla kullanıldığı görüldü.

Erkekler de kadınlar kadar botoks yaptırıyor

Daha genç, estetik ve fit bir görünüme sahip olmak için erkeklerin de sık tercih ettiği çeşitli operasyonlar var.

Doğal ebeveynlik nedir

Doğal ebeveynlik nedir

Çocuk yetiştirmek bir sanat. Özellikle günümüzde teknoloji hızla gelişirken ve doğru-yanlış her türlü bilgiye kolaylıkla ulaşabilirken, anne babaların kafası ise oldukça karışık.

Kadın dizisi ile ilgili bilinmesi gerekenler

Kadın dizisi ile ilgili bilinmesi gerekenler

Son dönemde özellikle gençler arasında yabancı dizilere kayma durumu söz konusu olduğunu hepimiz biliyoruz. Ama şöyle ağız tadıyla bir dram seyretmek için tabi ki doğru adres Türk dizileri olacaktır.

Sedef Avcı: Kıyafete çok para vermem

Oyuncu, “Marka takıntım yok. Maddesel şeylere önem vermem” diyerek, lüks marka giyinenlere gönderme yaptı.

Kendi yağlarımızdan elde edilen kök hücrelerle gençleşin

Kök Hücre Tedavisi hiç son yıllardaki kadar popüler olmamıştı. Kök hücreler bazı önemli hastalıkların tedavisini sağladığı gibi gençleşmemize de olanak sağlıyor

Çocuğunuzun kilo problemi varsa...

İnsanların hem kendileriyle hem de çocuklarıyla ilişkilerinde sorunlarının kaynağı da çözümü de çocukluklarında yatıyor. Eğitmen ve Danışman Ebru Demirhan, yeni kitabı Çocuğumla Beraber İyileşiyorum’da okurlarına çocukluk çağı sorunlarının sebepleri ve çözüm yolları ile ilgili önerilerde bulunuyor.

Oburluk genetik olabilir mi

Çok yemek yiyen kişilere obur denildiğini hepimiz biliyoruz, peki insanları obur olmaya iten nedenler nelerdir hangilerini değiştirebiliriz ?

Gençlere ucuz seyahat etme rehberi

Gençlerin tam da dünyayı keşfetmeye en ihtiyaçları olduğu dönemde sınırlı maddi imkanlarla seyahat edebilmelerine yardımcı birkaç ipucu paylaşıyoruz...