Hülya Akhan

Hülya Akhan

Louvre Müzesi'ne alınmayan model isyan etti

Avustralyalı model Newsha Syeh, Fransa'nın ünlü Louvre Müzesi'ne kıyafeti yüzünden alınmadığını açıkladı.

Kansızlığa C vitamini

Uzmanlar, kansızlık ve kansızlığa bağlı olarak demir eksikliğinin özellikle çocukların zihinsel gelişimi üzerinde geri dönülemez etkilere neden olduğunu söylüyor. Besinlerden alınan demirin emilimi için C vitamininin şart olduğunu söyleyen uzmanlar, C vitamini alımının çok önemli olduğunu belirtiyor.

2018-19 Sonbahar kış takı trendleri

Rahat kazakları, ekoseli şalları, harikulade paltoları üst üste giyeceğimiz 2018/2019 Sonbahar-Kış sezonunda kombinlerin arasından aksesuarlar ışıldayacak, bu sezonun takı trendleri neler, sizin için bir araya getirdik.

Prematüre bebeklerin gelişiminde ebeveynlerin rolü

Prematüre bebeklerin gelişiminde ebeveynlerin rolü

Türkiye’de doğan her 10 bebekten 1’i prematüre olarak dünyaya geliyor. Gelişimlerini tamamlayamadan dünyaya gelen bu minik bebekler yaşam mücadelesi verirken, en büyük destekçileri olan ebeveynleri de psikolojik olarak zorlu süreçlerden geçiyor.

Kızarmış patates cinselliği öldürüyor

Kızarmış patates cinselliği öldürüyor

Diyabet yani şeker hastalığı Türkiye’nin en büyük sağlık sorunlarının başında geliyor. En önemli nedenleri ise hatalı beslenmek ve hareketsizlik!

Kate Upton anne oldu

ABD'li model ve oyuncu Kate Upton, bebeğinin dünyaya geldiğini sosyal medya hesabından duyurdu.

Bebeğiniz göz teması kurabiliyor mu

Gözlem, bebeğin anne kucağına ilk geldiği anda başlar.

Saç ekiminde ağrı ve acıya son

Saç ekimi ülkemizde en çok talep gören cerrahi operasyonlar arasında ilk sıralarda yer alıyor. Sağlık turizmi olgusunun mihenk taşlarından biri olan saç ekimi prosedürü ile 1 ay içinde ağırladığımız turist sayısı 5000 olarak ifade ediliyor.

Kışın cilt bakımı

Soğuk havaların cildimiz üzerindeki yıpratıcı etkisi oldukça fazla, bu dönemde cildimize daha iyi bakmalı, dikkatle nemlendirmeye önem vermeliyiz.

Diyabet tedavisinde yenilikler

Yanlış beslenme, genetik gibi sebeplerle günümüzün hayat kalitesini en çok bozan hastalıklarından olan diyabet, dolayısıyla üzerinde en çok çalışma yapılan konulardan da biri.