Hülya Akhan

Hülya Akhan

Bergüzar Korel: Hayatım kendimi kontrol ederek geçiyor

Gözler önünde yaşamanın zor olduğunu dile getiren Bergüzar Korel, "Hayatım kendimi kontrol ederek geçiyor. Eskiden daha fevri ve isyankârdım " dedi.

Oyunculuktan şarkıcılığa transfer oldu

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi ile tanınan güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah albüm hazırlığına başladı.

Kasık ağrılarınıza önem verin

Kadınların gizli hastalığı olarak adlandırılan Pelvik Konjesyon Sendromu (PKS), tedavi edilmediği takdirde şiddetli ağrılarla yaşam kalitesini düşürüyor.

Demir eksikliği için beslenme önerileri

Demir eksikliği için beslenme önerileri

Birçok rahatsızlığı da beraberinde getiren vücudumuzdaki demir eksikliği, halsizlik, yorgunluk, huzursuzluk, baş ağrısı, baş dönmesi gibi belirtilerle ortaya çıkıyor.

Seyahatte turist imajından kurtulmak

Seyahatte turist imajından kurtulmak

Dünyanın birçok noktasının büyüleyici mimarisini, kültürel dokusunu, doğa güzelliklerini yerinde yaşama aşkıyla yanıp tutuşurken, gittiiğiniz ülkelerin keyfini çıkarabilmeniz için biraz da turist imajından kurtulup yerel kültüre uyum sağlamak gerekir.

Megan Fox'un güzellik formülü

Güzellikleri ve fit vücutlarıyla kadınları kıskandıran ünlü yıldızlardan Megan Fox'un sırrı ortaya çıktı.

Rihanna, Victoria's Secret'a ateş püskürdü

Eylülde gerçekleştirdiği iç çamaşırı defilesinde büyük beden modellere de yer veren Rihanna, Victoria's Secret yönetmenini çok sert bir dille eşleştirdi.

5 dönemde çocuk beslenmesi

Çocukluk dönemindeki beslenme büyüme ve gelişmeyi sağlamasının yanı sıra hastalıklardan korunma ve erişkin dönem sağlığı açısından çok önemli.

Bağırsakların ilacı: Turşu

Eskilerin kış sofralarının olmazsa olmazı, şifa dağıtan turşulara artık hak ettiği değer vermenin, son dönemlerde daha çok konuşur olduğumuz ikinci beynimiz bağırsağımıza ise iyi bakmanın zamanı geldi de geçiyor.

Gereksiz antibiyotik kullanımında zirvedeyiz

Ekonomik Kalkınma ve İşbirliği Örgütü (OECD) tarafından gerçekleştirilen ‘Antibiyotiklere direnç oranı’nda Türkiye ilk sırada. Ülkemizde antibiyotik kullanımı diğer OECD ülkelerinden oldukça fazlayken, antibiyotikli ilaçlara direnç oranımız ise yüzde 38,8.